Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 17. 10. 2021     Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
84

zobrazení: 4230
známka: 0

Nejnovější komentáře
 • mon cler Verkauf Mon cler Outlet-Store <strong><a href="http://www . . . (Najdi 100 rozdílů, aneb nedělá z nás někdo blbce?)
 • <strong><a href="http://www.luxurywatcheslove.com/de/&qu ot;>Re . . . (Zastupitelé proti občanům - reportáž v ČT)
 • <a href="http://www.monclerinosterreich.me/de/&q uot;>moncler Verkauf . . . (Zajistí pouliční kamery bezpečí? Nikoliv.)
 • <strong><a href="http://www.daunenjackewiemoncler.co/de/ "> . . . (Advent v lese 2012)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 114 nalezených)

  | 0-50 | 50-100 | 100-114 |
  George Orwell 1984 …o dvacet dva let později ve Stříbře?
  (Petr Patočka, Život ve městě, 14.04.2006)
  Po sobotním obědě při čtení jednoho nejmenovaného deníku mi pomalu klesla hlava a mé myšlenky se ubíraly dál …

  Na památku padlých stromů byly zapáleny svíčky
  (Tomáš Möller, Život ve městě, 05.04.2006)
  Svíčky za stromy Dnes večer po 19. hodině byly na místě, kde ještě minulý týden stál více než 80 let starý javor, zapáleny svíčky jako symbol vzpomínky na všech 25 vzrostlých stromů, které musely padnout za oběť budoucí prodejně firmy LIDL. Rozhodující většina stříbrských zastupitelů nevyslyšela námitky svých občanů a s vidinou peněz v pokladně, za které se budou moci před volbami "ukázat", dala montované stavbě prodejny zelenou.

  Pozvánka na březnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 27.03.2006)
  Ve čtvrtek jste zváni na pravidelné veřejné zasedání zastupitelstva Města Stříbra. Z programu lze "vytušit", že se bude, mimo jiné, projednávat územní plán Stříbra a využití bývalých kasáren. Co se bude skrývat pod bodem "Různé" netušíme, ale už tradičně můžeme čekat nějakou lahůdku.

  ProChrist 2006 - Pochybnosti a úžas
  (Václav Šůcha, Život ve městě, 21.03.2006)
  pod tímto mottem Vás zveme na satelitní přenos z Olympijské haly v Mnichově, s Ulrychem Parzanym

  Večerní programy s hudbou, divadelními scénkami, životními příběhy a slovem Ulricha Parzanyho můžete shlédnout v prostorách občanského sdružení Charis Stříbro, Masarykovo nám. 17 (dům dětí, v přízemí).
  Začátek je vždy v 18.00 hod.

  Bližší informace najdete na: http://www.pochybnosti-uzas.cz nebo http://charis.czechian.net/index1.html

  Vlajka pro Tibet bude vlát. Ne však na radnici.
  (Jiří Markalous, Život ve městě, 10.03.2006)
  Tak jako každý rok i letos si desátého března připomínáme krvavé potlačení tibetského povstání ve Lhase. K tomuto smutnému výročí probíhá po celém světě akce zvaná vlajka pro Tibet. Občanské sdružení STROM se každoročně připojuje k této akci. Letos nebude vyvěšena pouze vlajka na našich internetových stránkách, ale bude vyvěšena i vlajka opravdová, a to na domě v Benešově ulici č.p.204 (vedle radnice).

  Zatím 10 statečných v soutěži Zelená je zahrada!
  (Redakce, Město Stříbro, 02.02.2006)
  UZÁVĚRKA SOUTĚŽE PRODLOUŽENA DO 28. ÚNORA
  Do soutěže Zelená je ZaHRAda – O nejúspěšnější projekt ekologické školní zahrady se zatím přihlásilo 10 škol z Plzeňského kraje. Do soutěže se zatím přihlásili nejenom školy a školky z Plzně (6. MŠ, 1. ZŠ, 33. ZŠ, 22. ZŠ, 7. ZŠ), ale i školy mimoplzeňské např. z Kralovic, Horažďovic, Spáleného Poříčí nebo z Chotěšova.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 30.01.2006)
  Před námi je první veřejné sezení zastupitelů Města Stříbra v tomto roce. Program, který byl veřejnosti předložen, je doslova nabitý "nicotou". V našem městě je zřejmě všechno v naprostém pořádku, takže v podstatě ani není co probírat. Natož před zraky občanů. No, podívejte se sami a řekněte ...

  Půlnoční ve Stříbře
  (Václav Šůcha, Život ve městě, 20.12.2005)
  Občanské sdružení Charis Stříbro a Městské muzeum ve Stříbře Vás srdečně zvou do prostor minoritského kláštera (muzeum) na „netradiční“ půlnoční bohoslužbu. (zpěv, mluvené slovo a malé občerstvení)

  Pojďte si s námi připomenout význam narození Pána Ježíše Krista.

  Host: Pavel Kalous (kazatel – Ichthys, Litoměřice)

  Web: charis.czechian.net/index1.html .

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 13.12.2005)
  Ve čtvrtek o páté začíná ve velké obřadní síni stříbrské radnice letošní poslední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Hlavním tématem celého jednání je rozpočet města na rok 2006. Přečtěte si celý program a přijďte si poslechnout, jak zastupitelé hodlají naložit se svěřenými finančními prostředky. Abychom Vás více navnadili: Co třeba říkáte na to, že městu se nedaří sehnat finance na slibovaný bazén, a proto chce příští rok pro změnu nové kluziště?

  Mezi Planou a Stříbrem vznikne GeoPark
  (Jan Florian, Město Stříbro, 24.11.2005)
  V lokalitě, bohaté na geologické a hornické zajímavosti, vzniká v současné době tzv. GeoPark, jehož smyslem by mělo být především zviditelnění těchto zajímavostí, jejich využití v cestovním ruchu a samozřejmě také ochrana tohoto přírodního dědictví. V pondělí 28. 11. bude celý projekt představen veřejnosti.

  Pozvánka na listopadové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 21.11.2005)
  Letošní předposlední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra se koná tento čtvrtek od 17 hodin na stříbrské radnici. Nejzajímavějšími body jednání budou rozpočet města na příští rok, plán města - jak naložit s práznými kasárnami a dvě nové vyhlášky. Více v článku s programem jednání ...

  Pozvánka na říjnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 19.10.2005)
  Zítra v pět hodin odpoledne začíná říjnové veřejné jednání zastupitelstva města Stříbra. Zajímavými tématy určitě jsou rozpočet na rok 2006, záměr postavit novou mateřskou školu místo těch nedávno zrušených, poplatky za psy nebo zhodnocené stavební pozemky. Kompletní program najdete v článku ...

  Notebooky pro zastupitele
  (Petr Patočka, Městský úřad, 26.09.2005)
  Jak nás nedávno informoval tisk (a na posledním zasedání se každý z návštěvníků mohl všimnout) - je tu malá novinka. Na stolech stříbrských zastupitelů se objevily přenosné počítače - NOTEBOOKY.

  Když ocas vrtí psem …
  (Jana Urbanová, Život ve městě, 29.07.2005)
  No to se mi opravdu ještě nestalo! Loudala jsem se právě po Benešově ulici ve Stříbře a náhle mě oslovila redaktorka Tachovského deníku kvůli anketě.“ Začala jsem si náhle připadat jako mediální hvězda a vzedmula se ve mně vlna hrdosti a odpovědnosti za to, co sdělím ctěnému čtenářstvu. Našinci se jen tak nepoštěstí „být v novinách“.

  Přijmeme zákony Půlnočního království? II.
  (Tomáš Möller, Život ve městě, 26.07.2005)
  [část druhá] Kdopak jsou ti proradní rádcové, kteří našeptávají panu králi, aby zakázal zpěv v celém království? Co mu asi nakukali, že teď vysílá posly se zprávou o tvrdých trestech pro ty, co se prý provinili? Jak to, že viníky jsou označeni jen někteří? A má dobrý král Miroslav také takové starosti?

  Přijmeme zákony Půlnočního království?
  (Tomáš Möller, Život ve městě, 19.07.2005)
  [část první] Koncem června dorazily do schránky STROMu dvě stížnosti občanů na rušení nočního klidu při akcích, které "stromáci" pořádali nebo spolupořádali. Téměř mi připadá, že jejich pisatelé volají po zavedení známého zákona Půlnočního království z pohádky O pyšné princezně - zákazu zpěvu a radování.
  Oba dopisy mají lecos společného, ale ve skutečnosti jsou dosti rozdílné. Rád bych se nad jednotlivými stížnostmi trochu pozastavil a budu rád, když se v komentářích pod článkem objeví i Vaše reakce a názory.

  Vážení spoluobčané Severního předměstí města Stříbra!
  (Hana Štollová, Život ve městě, 20.06.2005)
  Víte o tom, že se ulice Třešňová a její okolí – původně určená jako klidová oblast pro bydlení změní na průjezdný koridor? Bude zde možno v budoucnu v důsledku výrazného nárůstu autodopravy ještě normálně bydlet?

  Blesk připravil přehled nejkurióznějších vyhlášek v českých městech
  (Petr Patočka, Život ve městě, 17.06.2005)
  ... a Stříbro je mezi nimi. Možná, že kontroverzní "pejskařská vyhláška" byla záměrem, jak zase jednou zviditelnit naše město. Jestli ano, pak se našim zastupitelům povedl hodně dobrý trik. Jestli ale ne, ...!?

  Pozvánka na červnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 17.06.2005)
  Blíží se letní prázdniny. Čas volna nejen pro školáky, ale i pro naše zastupitele. Příští čtvrtek se tak sejdou naposledy v tomto pololetí. A co mají na programu? Z šestnácti bodů jednání jsou pro širokou veřejnost zajímavé maximálně dva. Koncept územního plánu města Stříbra a prodej pozemků firmě Lidl. Přijďte se podívat na ty zastupitele, kteří neváhají zdvihnou ruku tak, aby komerce zase mohla zvítězit nad životním prostředím a logikou.

  Pozvánka na květnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 02.05.2005)
  Na květnovém veřejném zasedání zastupitelstva města Stříbra přijdou na přetřes některé městské vyhlášky. Ty stanovují poplatky za využití veřejného prostranství, ze vstupného nebo ze psů. Jako poslední přijde na řadu Vyhláška o regulaci některých činností v městské památkové zóně, která je na programu už asi po čtvté. Podaří se zastupitelům pod záminkou rušení nočního klidu zakázat provoz výherních automatů v centru Stříbra?

  Křišťálová noc
  (Pavel Krejčí, Z historie města, 07.04.2005)
  I když se popisované události řadí spíše k událostem smutným a odehrály téměř před šestasedmdesáti lety, jedná se o část evropské historie, která se dotkla i našeho města.

  Střípky z březnového zastupitelstva
  (Petr Patočka, Městský úřad, 04.04.2005)
  Dovolím si Vám přiblížit průběh 23. zasedání zastupitelstva města Stříbra očima běžného občana. Nejedná se o podrobný a úplný průběh zasedání, ale o jakýsi "výcuc" toho zajímavého co bylo k vidění a slyšení.

  Pozvánka na březnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 29.03.2005)
  (aktualizováno) Podle programu březnového veřejného zasedání zastupitelstva města Stříbra to vypadá na krátkou odpolední schůzku. Pokud se neobjeví nějaké zajímavé téma v diskuzi s občany nebo v bodě nazvaném RŮZNÉ bude tohle jednání zastupitelů asi jedna velká nuda. Přesto jste všichni samozřejmě zváni ... ;-)
  Nové body jednání jsou označeny tučně.

  Městská doprava ve Stříbře
  (Tomáš Mykl, Město Stříbro, 22.03.2005)
  Městská doprava ve Stříbře byla uvedena do provozu pravděpodobně v 60. letech 20. století, a to zejména z důvodu zajištění spojení poměrně vzdálené železniční stanice s centrem města a sídlišti. Zpočátku byly do provozu na dvou linkách nasazeny dva dvoudveřové autobusy RTO, které zde vydržely velmi dlouho, až do začátku 80. let. Poté je vystřídaly klasické modré linkové Karosy C734, ty zde jezdily až do roku 1988, kdy byl konečně dodán jeden autobus Karosa B731.

  Stříbro trápí nedostatek parcel: reakce
  (Petr Fousek, Život ve městě, 27.02.2005)
  Dovoluji si tímto reagovat na článek P.Tótha "Stříbro trápí nedostatek parcel", uveřejněný 24.2.2005 v Tachovském deníku, ve kterém je uváděno, že město Stříbro se potýká s nedostatkem parcel určených pro bytovou zástavbu – konkrétně pro RD.

  Diskusní fórum Stribro.net na stránkách Tachovského deníku
  (Petr Patočka, Život ve městě, 22.02.2005)
  Diskusní fórum (DF) – "fórum" veřejné místo (časopis apod.), kde lze volně o něčem jednat, hlásat své názory, soudy a pod… (slovník cizích slov)
  Na těchto stránkách, v sekci diskusní fórum, mají všichni čtenáři (bez rozdílu) možnost diskutovat, vyjadřovat své názory (kladné či záporné), klást otázky, apod.

  Víte, že ulicemi Stříbra budou jezdit kamiony?
  (Hana Fousková, Život ve městě, 21.02.2005)
  (aktualizováno) Nedávno při mé návštěvě na stavebním úřadě ve Stříbře jsem se dozvěděla, že nyní v jedné z nejklidnějších ulic povede silnice pro kamiony. Jde o ulici Dukelskou a přiléhající Nerudovu.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 07.02.2005)
  Ve čtvrtek odpoledne jste všichni zváni na letošní první veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Nejzajímavější budou určitě Zpráva o plynofikaci jižního města a Vyhláška o regulaci některých činností v městské památkové zóně.

  Stříbro z ptačí perspektivy
  (Tomáš Möller, Město Stříbro, 04.02.2005)
  Nedávno jsem někde na internetu narazil na diskuzi, která se týkala nově zpřístupněné letecké ortofotomapy České republiky. Pohled z ptačí perspektivy je určitě fascinující, a tak jsem se trochu porozhlédl a našel několik míst, kde je možné zobrazit si naše město z leteckého nebo satelitního pohledu.

  Walk of Fame, Hollywood = Benešovka, Stříbro?
  (Chatman, Život ve městě, 29.01.2005)
  Nenapadá Vás žádná spojitost? Nic?? Pokud vůbec nevíte o čem je vlastně řeč, tak Vám prozradím, že se jedná o ulice s chodníkem. Ale ne s ledajakým! Takže třeba v Hollywoodu na Blwd máte možnost spatřit chodník slávy, kde jsou položeny bronzové hvězdy se jmény významných lidí (Nicol Kidman, Marilyn Monroe, Cary Grant, …)

  Plán rozvoje vodovodů a kanalizací
  (Redakce, Život ve městě, 25.01.2005)
  Dne 21.1.2005 zveřejnil na svých internetových stránkách Plzeňský kraj Plán rozvoje vodovodů a kanalizací. Tato tématika je určitě velmi zajímavá pro občany "jižního města" a většiny malých obcí spadajících pod město Stříbro, a proto vám přinášíme odkazy na Plány rozvoje jednotlivých městských částí.

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 09.12.2004)
  Určitě zajímavé bude letošní poslední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Mimo jiné budou schvalovány půjčky z fondu rozvoje bydlení, polatek za mateřské školky a školní družiny, poplatek za odvoz odpadu a dozvíme se i nové informace o víceúčelovém centru (bazénu) ve Stříbře.

  Pozvánka na listopadové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 14.11.2004)
  Ve čtvrtek zasednou zastupitelé. Vypadá to, že s nedostatkem peněz v městské pokladně klesá i počet projednávaných bodů, a tak asi nejzajímavějším bodem programu bude plánování financí na příští rok. Leda že by nás měští úředníci nepřekvapili a připravili opět několik zajímavých témat až takzvaně "na stůl".

  Pozvánka na říjnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 20.10.2004)
  Zítra v pět hodin odpoledne začíná říjnové veřejné jednání zastupitelstva města Stříbra. Témata jako rozpočet 2005 nebo poplatky za mateřské školky budou určitě zajímavá. A jak asi dopadne ocenění Cowardu? Bude ...? Nebude ...?
  Kompletní program najdete v článku ...

  Pozvánka na záříjové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 04.09.2004)
  Po prázdninové pauze nás zastupitelé zvou na veřejné zasedání městského zastupitelstva, které se koná příští čtvrtek na stříbrské radnici. Poměrně dlouhý program tohoto jednání najdete v článku ...

  Na hodinku ve městě
  (Josef Kachna, Život ve městě, 02.07.2004)
  Byl slunný podvečer. Po delší době jsem vyrazil na procházku a namířil si to rovnou do centra našeho maloměsta. Na žádný nový informační transparent jsem tentokrát nenarazil, ale za to jsem objevil další skvosty a turistická lákadla Stříbra. Můj foťáček nezahálel ...

  Pozvánka na červnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 18.06.2004)
  Poslední zastupitelstvo před prázdninovou pauzou se koná příští čtvrtek. Rozhodně ujít by si ho neměli občané bydlící "za řekou" neboli obyvatelé jižního města. Na programu jednání je plynofikace této části Stříbra.

  Pozvánka na květnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 11.05.2004)
  Ve čtvrtek opět usednou zastupitelé města Stříbra za dlouhý stůl a budou jednat. Mimo jiné budou tentokrát rozdělovat půjčky a volit občana roku 2003. Zaváhá kdo nepřijde ;-).

  Střípky z dubnového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 22.04.2004)
  První dubnový den se na stříbrské radnici sešli zastupitelé ke svému letošnímu druhému pravidelnému sezení. Program byl, jaký byl, a tak se není čemu divit, že krom zaměstnanců městského aparátu a pozemkových kupců, kteří se vypařili ihned po schválení prodeje, se nepřišlo podívat více občanů, než je prstů na jedné ruce.

  Bývalé letní kino II.
  (Tomáš Möller, Město Stříbro, 02.04.2004)
  Město Stříbro zveřejnilo včera (opět se starým datumem) na svých internetových stránkách záměr pronájmu areálu bývalého letního kina. Pokud se rozhodujete o možnosti nájmu, přečtěte si pozorně podmínky a podívejte se na fotografie současného stavu.

  Radnice hodlá rozšířit autopark
  (Josef Kachna, Město Stříbro, 01.04.2004)
  Podařilo se mi zjistit, že stříbrská radnice se chystá koupit dvě nová vozidla a rozšířit tak svůj vozový park. A to dokonce i přes to, že nákup nebyl doporučen investičním výborem a schválen zastupitelstvem města Stříbra.

  Pozvánka na dubnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 27.03.2004)
  Příští čtvrtek se na stříbrské radnici koná druhé plánované veřejné zasedání zastupitelstva. Třináct pánů a dvě dámy budou jednat podle následujícího programu. Podaří se jim napodruhé zrušit vyhlášku o poplatku ze vstupného?

  Konečně mohu chválit. Přidá se někdo?
  (Petr Patočka, Život ve městě, 27.02.2004)
  Přiznávám otevřeně, že jsem měl poslední dobou nepříjemný pocit věčné kritiky zastupitelů a MÚ ve Stříbře (při čtení článků na těchto stránkách). A je to tady… mohu a taky že budu chválit!

  Střípky z únorového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 26.02.2004)
  Podle dosavadní čtenosti, soudím, že zájem o jednání zastupitelstva by byl. Jenže obětovat tři až čtyři hodiny svého života se chce málokomu. A tak kdo nebyl a přesto je zvědavý, co se dělo, má dvě možnosti. Buď si přečíst měsíc po jednání strohý zápis nebo tady a teď můj subjektivní pohled.

  Finanční příspěvky města Stříbra na rok 2004
  (Tomáš Möller, Město Stříbro, 24.02.2004)
  Zastupitelé na konci roku 2003 přerozdělili z ropočtu města na rok 2004 různým zájmovým sdružením téměř 1.300.000,- Kč. Na první pohled velmi záslužné. Na ten druhý a každý další zjistíte, že z tohohle seznamu čiší nekoncepčnost, lajdáctví a nejspíš i tradiční kamarádíčkování.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 13.02.2004)
  Tak a už je to tady. Další ročník pravidelných večírků na stříbrské radnici začíná. Z programu toho prvního se moc vyčíst nedá. Snad jen představení záměru řešení dopravní infrastruktury. Že by nové parkoviště a chodníky před poštou? ;-) Necháme se překvapit …

  Vyhláška o odpadech … záměr a skutečnost ??
  (Hagens, Život ve městě, 19.01.2004)
  Na konci roku 2003 bylo schváleno několik obecně závazných vyhlášek. Jedna z přijatých, je vyhláška č.1/2003, obecně nazývaná o odpadech. Po několika rozhovorech s mými známými, ohledně tématu pevného domovního odpadu, Vám přináším některé zajímavé postřehy.

  Střípky z prosincového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 22.12.2003)
  Poslední letošní zasedání zastupitelstva se konalo minulý čtvrtek. Zatím co Vy jste nakupovali dárky a pekli cukroví, já tam seděl, poslouchal a psal si poznámky :-D. Tak pokud chcete vědět, co mě zaujalo tentokrát, čtěte dál …

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 12.12.2003)
  V listopadu se pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva na internetových stránkách Městského úřadu vůbec neobjevila. Teď se blíží termín prosincového zasedání a ejhle, pozvánka je na světě a včas. Na Městský úřad posíláme pochvalu a Vám předkládáme program jednání.

  Tak nám to pěkně utíká …
  (Petr Patočka, Městský úřad, 04.12.2003)
  a než se ohlédneme, máme tady konec roku. Přijde nebo spíš přiletí Ježíšek, protože by to jinak asi nestíhal, a pak nastane očekávaný den "D" (no, je to spíš den "S" jako Silvestr) ... a většina z nás bude v tento slavnostní den lehce bilancovat a především druhým přát něco do toho nového roku.

  | 0-50 | 50-100 | 100-114 |

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Říjen  >>
  PoÚtStČtSoNe
      1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz