Věřte – nevěřte.

Autor: Petr Patočka <petr.patocka(at)stribro.net>, Téma: Život ve městě, Vydáno dne: 16. 09. 2006


Z dlouhé chvíle jsem se pohyboval po internetu a navštěvoval různé stránky s informacemi o našem městě Stříbře. Použil jsem několik vyhledávačů a se zájmem jsem četl, četl…a co jsem se dozvěděl? Nebudete mi to věřit, ale mnoho článků má jedno společné. Ve Stříbře se nám pozoruhodně mění rozměry. Nevěříte? Tak třeba …

Jedna z prvních informací byla o slibovaném bazénu. Velkolepé plány z období před volbami utichly a nakonec máme jakési brouzdaliště „ plivátko „ na smočení kotníků na plovárně.

Další dost velkou změnu rozměru jsem zaregistroval u aféry opilého oddávajícího starosty, kdy se z televizní reportáže o zkažené svatbě stala malá únava z vyčerpání a tak se celá diskuse vytratila pod nálepkou štěkání za rohem.

A jako poslední žhavá informace o zmenšení plánované ledové plochy na jakési víceúčelové hřiště o rozměrech mini x pidi metrů.

Určitě namítnete, že to je o penězích. Souhlasím s Vámi, ano, je to především o těch zbytečně utracených penězích a taky o slibech a lidech. Nejednou jsem slyšel, že když dva dělají totéž, nemusí to být totéž a že sliby – chyby, a že lhát se nemá.© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.