Sraz neziskových organizací

Autor: Jan Florian <honza(at)receptt.net>, Téma: Sdružení STROM, Vydáno dne: 06. 01. 2005


V neděli 9.1.2005 proběhne od 13 hodin v jednacím sále "konírna" obecního úřadu v Černošíně setkání neziskových organizací regionu Český Západ, tedy území tvořeného mikroregiony Konstantinolázeňsko a Stříbrsko.

Pozvánka - sraz neziskovekZvány jsou všechny organizace a spolky, činné na tomto území. Na programu je zejména tvorba společného kulturního kalendáře a také představení různých možností financování aktivit "neziskovek" z rozpočtu kraje, ministerstev, EU, nadací a dalších zdrojů. Představen bude také projekt sdružení RECEPTT, který by měl podpořit rozvoj dárcovství a filantropie v tomto regionu. V závěru setkání budou účastníci hledat náměty na společné aktivity. Setkání organizují občanská sdružení Pomozme si sami a RECEPTT za podpory Nadace Via.

Pro novináře - Pokud se budete chtít zúčastnit setkání neziskovek, prosím ohlašte se předem na tel. 777870202 - zhruba v 15 hod. bude v případě zájmu uspořádaná malá tisková konference. O výsledcích obou akcí budeme informovat opět tiskovými zprávami.© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.