Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Lan-párty :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Diskuze o stříbrských lan-párty, o hrách, počítačích a jejich tuningu. 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: LAN-party
Autor: dejvidz (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 13:09

Zdar
Dostal jsem od Kosti echo, ze se neco deje.
1) Pridal bych Enemy Territory mezi hry. Neni problem s legalni kopii a navic to hrajeme casto.
2) S propojenim tech switchu by snad nemel bejt problem. Sit se musi rozdelit do nekolika segmentu (pro hru az dve) kazda s centralnim switchem a ty pak propojit mezi sebou, aby se clovek dostal i jinam, kdyby chtel. Nejsem odbornik, ale takhle bych to videl.
3) vim o sale a vstricnym az herne nadsenym majitelem primo v hospode. Je tam hospoda, mensi klub, zahrada a velkej sal. Dokonce i internet by se tam mohl pustit do site. Zatim jen 192kbs, ale lepsi nez dratem do voka. Nebo by se nechal i pripojit projektor a promitat to na stenu. Ma to malou chybu. Je to v Plzni - Bozkove. Ale jsem to schopnej zaridit, kdyby byl zajem.

Pocitejte s dalsim hracem a mozna zbinkam i nejaky kamose tady z Plzne.

Zatim zdar a drzim palce.

Dejvidz

Autor: Cuk (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 13:19

Dobra zprava jako alternativa, kdyby selal treba kulturak. Ale zase uz vznika pro mimostribrske problem s dopravou... Jinak ale je to dobra zprava smiling smiley O hrach se muze hlasovat na foru. Vsechno jsou zatim jen navrhy... Hry radi prizpusobime potrebam hracu...

Autor: Fands (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 14:34

Precet sem si na nasich strankach (kvinta.xhosting.cz) Cukuv vzkaz, a koukam ze ste to tu uz pekne rozebrali...

ten kulturak se mi zda jako dobrej napad, jak se tady uz pise, je tam dost mista, zasuvek, vedle je samoobsluha a je tam i naky to umyvadlo a tak

souhlasim s dejvidzem na pridani EnemyTeritory ,ale je pravda ze co se bude hrat je az druhorady

kazdopadne jestli muzu nak pomoct...... , i kdyz sestavovani LAN siti neni zrovna to co bych nak ovladal...

ale jinak se mi to jevi jako supr napad a ten navrh na zapuceni switchu od naky firmy je taky docela chytrej, ale ta dotace od mesta.... byla by urcite fajn

takze jestli potrebujete s necim pomoct.....
moje ICQ je 206-548-277

Datum: 14.07.2005 18:32

Autor: Wazovski (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2005 10:14

Vidím zde plno nadšení.To je super.
Osobně bych zkusil dělat CoD admina. Tedy nevím co to obnáší.
Mohu nějaké věci zkusit zjistit od adminu Gamezony.

Možná by bylo dobré zpočátku udělat pařbu za menšího počtu lidí.Třeba do 50 což samo o sobě je už dost.
Zjistí se nedostatky, navalí se připomínky, pořadatelé získají zkušenosti.
Ono ukočírovat 100 lidí s jejich techniku není opravdu sranda.

Mám průměrné zkušenosti s mikroLankou do počtu cca 12 lidí a už v tomto počtu je to někdy nezvladateknésmiling smiley
Chuť zabíjet se drápe i mimo hru.

Pokud by byla potřeba pomoci, tak jsem k dispozici v rámci mých možností.

Doufám, že se to podaří a v srpnu se všichni sejdeme a proženeme se po bitevním poli.

Autor: Vanili (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2005 10:51

Tož, taky bych si zahrál to CéÓDéčko smiling smiley

Autor: MKS (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2005 13:55

Jen zběžně jsem přečetl tuto debatu a k tomu vám sděluji, že využití kulturního domu určitě bude ten nejmenší problém. Jističe jsou tam 60 A a ty určitě PC nepřemůžou. Jinak by bylo nejlepší se co nejdříve sejít a domluvit podmínky ať můžete od něčeho pevného začínat. Vše se dá vždy dojednat. Těším se na spolupráci. Jan Koenigsmark, ředitel MKS Stříbro. Pište na adresu: posta@mks- stribro.cz

Autor: cernobyl (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 12:38

Myslim že je to skvělej nápad-ještě se ozvu

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2005 23:19

to Vanili : CAU Dutyáku !

Datum: 29.11.2005 16:35

Mrknete se na [lanparty.stribro.net] kdo se chce dozvedet vice o dalsi pripravovane lan-party tuto zimu.

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.