Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5
Re: Co se to tu děje?
Autor: tatranka (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2006 21:01

Slyšela jsem samou chválu, musím tam zajít se mrknout, ale jak píšete o cenách připadá mě to dost pro mládé lidi.

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 13:01

To neni pro mladý, to je hlavně pro městský snobáky, aby se měli kde bavit a kde chlastat...

Autor: abc (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 14:22

Tak to se tedy řadím mezi městský snobáky. Ono bohužel většinou všechno něco stojí (personál, elektrika, plyn, voda...). A pokud půjdu na bowling v pěti lidech tak mě hodina přijde na 50,- Kč, pokud je pronájem dráhy za 250,- Kč/hod. Což dle mého názoru není tak moc. Jen pro srovnání ceny bowlingu v Třemošné:
Cena za dráhu
10:00 - 15:00 cena 199 Kč/hod.
15:00 - 18:00 cena 249 Kč/hod.
18:00 - 01:00 cena 299 Kč/hod.

Datum: 09.01.2006 14:31

Děkuji abc za ceny. Nevím kdo je snob a kdo není, asi to záleží jak se na to člověk kouká a potom na snoba je jednoduchej recept, nevšímavost k jeho projevu.
Myslím, že lidi se sportovním duchem a zdravým přístupem k věci by se měli scházet, právě třeba na bowlingu a pokud vím, tak pít k tomu pivo, tak to není manýr snobů, ale manýr všade ve světě.
Nevím co se přeje hráčům bowlingu, ale já přeju dobrou zábavu!!!!!!!

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 16:09

No podle těch cen to opravdu není pro mladé, protože ty na to mít nebudou.
Vemte si, že jsou rodiče, kteří mají třeba tři děti (studenty) jak ty by to asi platili to tedy nevím -jedině, že by jejich platy byly nadprůměrné.

Datum: 10.01.2006 19:26

Ze zájmu jsem se ptala známého z Prahy a taky říkal, že ceny jsou odpovídající. Co, ale vím, tak je, že třeba v Německu mají tzv. klubové katry a ty jsou patřičně levnější pro stálé zákazníky samozřejmě.
Uvidíme, jak se to ustálí, nebo už víte víc????? Písněte!!!

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2006 16:46

Tak už se tady probrali rohlíky, Lidl, Vietnamce, platební karty, psi, zastupitelstvo, školky, semafory, Vánoce, sportovní halu, atd. A to všechno v tématu, které se mělo týkat popularity těchto stránek. :-(

Prosím Vás, abyste zakládali nová diskuzní vlákna pokud Vás napadne nové téma. Vždyť jde (do původní diskuze) napsat příspěvek např: O semaforech se dále diskutuje v diskuzi Křižovatka u kina.

Usnadníte tak orientaci na stránkách ostatním čtenářům.

Díky!

Datum: 11.01.2006 18:05

Víte pane Admin. nebo chcete-li Tome, tuto diskuzi beru tak trochu jako relaxaci a vůbec při tom nepřemýšlím o tom kam co píši. Vaše zasahování do diskuzí mě přijde jako za komunistického režimu, kde byly přesně daný věci o kterých se mluvit dalo a o kterých se mluvit nemělo. Nezlobte se, ale i vy občas zvažte to, co píšete. Tato diskuze je v tématu -Pokec jen tak, tak
je logické, že si tu jen tak kecáme. Mějte se a polepšete se ....smiling smiley

Datum: 11.01.2006 18:08

Vsvětlete mě ještě co to je diskuze bez cenzury?

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2006 18:56

Milá Marcelo,
nejsem admin ani jinak zvláště vzdělaný v oblasti internetu, ale chápu admina velice dobře.
Je asi nevhodné psát do rubriky výstavba petanquového hřiště zprávu, že má příští týden můj dědeček pohřeb a ...pod. Proto je asi jednoduché založit si podtéma a tam vše směřovat. Rád si počtu v oblastech co mi zajímají ( sport, kultura ) a byla by škoda některé zajímavé příspěvky nepřečíst jen kvůli špatnému zařazení a nebo naopak mi moc nebere, že p. Němcovi někdo vykradl auto.

Už je to jasné?
a bez cenzury , to znamená že za příspěvek zveřejněný nedostaneš žádný honorář - cenu z URA ( URA = útvar reprezentující autory )

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2006 10:32

Na téma Administrátorských zásahů do diskuzí se pokračuje zde.

Tomáš Möller

Datum: 12.01.2006 11:24

V mém případě bych za cenzuru dala nevím co smiling smiley)

Datum: 12.01.2006 15:08

Admine.........
chápu Tě, žes jednáš ze své pozice a chceš mít pořádek, beru to?????
Ale, cožpak jde v tomto tématu Pokec jen tak.......... na každé téma dělat "diskuzní vlákno"???? Vždyť by v něm byl kolikrát jeden, dva příspěvky na dané téma. Tady se mele kde co.
A pak sešlo se tu pár lidí, kteří jednali v sounáležitostech s tímto forem a tj. bez nadávek, vulgarit, osočování, napadání, urážení, hanobení apod. strikcí. Nejde proto v rámci nějaké etiky přivřít oko a dělat, že se chyba nevidí, každý neví všechno a nikdo nejsme neomylný.

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2006 17:03

Následující reakce byla psána se zavřenýma očima! |-)
Všichni, kdo se starají o tyhle stránky, jsou rádi že se tady VELMI slušně a hodně diskutuje. Za to Vám všem velký DÍK!
Zakládání nových témat byla prosba. Slušná prosba ke slušným lidem, aby brali ohled i na další uživatele těchhle stránek. Chodí sem desítky lidí denně (stovky měsíčně). Chceme aby sem chodili dál a rádi, proto pochopte, že se tady musí držet jakýsi nepsaný řád.

Datum: 12.01.2006 17:58

Dyť to tak berem, akorát, že to holt někdy uletí a holt nejde vyhovět všemu a všem.

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 13.01.2006 02:10

Ach jo...

Autor: dagmar.drahokoupilova (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2006 14:53

Nekdy skoda slov smiling smiley)

Příspěvek upraven (22. 01. 2006 19:08)

Datum: 10.04.2006 15:14

Ahoj prosím tě nejsi náhodou Jan Fiedor ze strakonic? Jestli ano prosím napiš mi na email loooooove@centrum.cz
Pokud ne, moc se omlouvám ale usilovně hledám tuto osobu.
Byla jsem s dotyčným na dovolené.
Díky a promin za obtěžování.

Datum: 10.04.2006 15:18

Prominte to mělo být na zdějšího Fidorku.

Jdi na stránku: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.