Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5
Re: Co se to tu děje?
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 19.12.2005 13:34

Je to možné. Co kdyby chyběla jedna houska v košíku, to aby člověk snad ani nespal. Ať žije ohleduplnost. Věřte tomu, že když tam někdo bezohledně bude běhat ve vozovce, jemu se nic nestane, ale Vy budete třeba ta, která se kvůli němu nabourá, bude mít škodu a ještě, nedej Bůh, může někoho zranit a na tom dotyčném si nikdo nic nevezme, ten totiž zbalí svou housku a bude v trapu.No a Vy budete ta, která bude mít trauma na celý život.
Takže příště pořádně zatroubit, ba i zařvat z okýnka, aby si ten dotyčnej uvědomil, že je tam kde nemá co dělat a aby zmizel.

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 19.12.2005 15:24

Přeji Vám všem, kteří občas navštívíte tyto stránky hezké vánoce a šťastný Nový rok. Užijte si to tu já odjíždím na vánoce letos pěkně daleko ani trochu se mi nechce, ale bohužel není jiného řešení. Doufám, že až se vrátím nezdemoluje nám to tu místní omladina v rámci Silvestrovských oslav.

Datum: 19.12.2005 18:27

Marcelko i tobě hezké vánoce a šťastný Nový rok, a moc si to tam užíj, už to tady nějak ohlídáme.

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2005 17:37

Nejenom omladina demoluje!

Datum: 30.12.2005 13:08

Přeji Vám všem hodně štěstí v Novém roce a doufám, že tytu stránky nebudou sloužit jen ke kritice, ale že tu zazní v příštím roce i nějaká ta chvála. Dnes třeba chválím neznámého řidiče , že mě konečně dal přednost na křižovatce, že by se to konečně naučili co se dělá, když se odbočuje vlevo?

Autor: tatranka (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2005 20:15

Přeji Vám všem do roku 2006 jen to nej...........
Ale hlavně přeji všem hodně tolerance a uctivosti k tomu druhému. papa

Datum: 02.01.2006 16:34

Tak vás všechny zdravím smiling smiley jak jste se tu měli o vánocích?

Datum: 04.01.2006 17:41

Je tu nějaké mrtvo.
Marcelko, měli jsme se dobře. Akorát, škoda, že sníh napadl až po.
No, ale neva, pak ho zase bylo o to víc. A jak ses měla Ty???????

Datum: 05.01.2006 17:24

No nic moc jsem se neměla, to víš příbuzné má člověk různě já je mám ve vdálené cizině a pozvání prožít vánoce u protinožců se neodmítá,ale po
týdnu se ráda vracím domů, protože holt vánoce, když je venku 32 stupňů vedra pro mě nejsou, ale pozvání odmítnout jsem si nedovolila, coby za to jiný dal viď? Doma je doma a naše zasněžené klima k vánocům patří,mě připadá, že jsem se vrátila z dovolené a že ty zasněžené vánoce teprve přijdou. Příští rok se asi slušně omluvím. Teď prožívám tepelný šok je mě pořád zima, protože ten teplotní rozdíl je hrozný a to nemluvím o časovém vedne bych spala atd..Budu se z toho dávat týden dohromady

Datum: 05.01.2006 17:35

A víš, že Ti to ani nezávidím, protože si fakt neumím představit naše vánoce bez sněhu a bez toho všeho co k tomu patří. No a taky si je nedovedu představit jak někde koukám na klokany a pere do mě o vánocích sluníčko.Ale fakt máš, pozvání se neodmítá a je to slušnost.
Zase jsi o něco bohatší, viděla jsi něco jiného, jinou kulturu a jiné zvyky a mravy. Máš se. Ten teplotní rozdíl v klimatu je docela šok a leckomu trvá dost dlouho se s tím srovnat. Týden je krátká doba říká se, že to vyrovnání organismu s posunem času a klimatem je vnitřně odbouratelné za dost dlouho, leckdo taky říká, že půl roku měl všelijaké problémy, bolesti hlavy, uší, zimnice apod.
Kamarádce se tam vdala dcera letos a představ si, že On chtěl být na vánoce tady, chtěl to zažít.

Datum: 05.01.2006 17:53

No tedy docela si mě vyděsila s komplikacemi, zatím se cítím opravdu mizerně, ale žiju v naději, že ještě pár dní a bude vše O.K. a to si představ, že ostatní členové rodiny nemají žádné problémy. Mohu tě ale říci, že se nedivím, že chce někdo vidět vánoce naše, protože ty jsou prostě super!
Tam si od rána do večera na pláži, celý den se opaluješ a koupáš a večer si ťuknou skleničkou, že je Nový rok. Měli na pláži ohňostroj, ale to bylo vše...
Tu naší českou atmosféru vánoc bych za nic na světě nevyměnila.

Datum: 06.01.2006 18:03

Vždyť to říkám, proto sem taky na vánoce jezdí lidé odevšad.
Víš ono to asi na každého působí jinak, záleží na celkové konstituci, psychice apod. stavech. Neber to zas tak vážně, nebylas někde poprvé ne??? Tak zas víš jak to na Tebe působilo jindy, holt tady je to kousek dál a tak to třeba dýl potrvá.
Hlavně o tom nepřemýšlet, koukat na to s nadhledem, aby jsme pak neměly trudomyslný myšlení jako ve welnes tématu.

Datum: 07.01.2006 17:55

No, je fajn, že admin. to ukončil, stejně si myslím, že to byla reklama toho studia, nedivila bych se kdyby si to Černý psal sámsmiling smiley
Byli jste se podívat na stadioně v nové sportovní hale? Já jo a moc se mě tam líbilo. Nepatřím ke sportovním nadšencům, ale těm mladším to moc přeji, alespoň nám z nudy nebudou kreslit na fasádu apod..

Datum: 07.01.2006 18:53

Ano,dneska jsem se byl podívat na novou sportovní halu, byl jsem moc překvapený a musím dodat že příjemně,všechno moc hezké a prostorné,bylo tám i dost cizích lidí co mají v okolo Stříbra chaty a chalupy a všichni moc všechno pochvalovali, a jsem moc rád že správce bude dělat pán Vlček, je to člověk na svém místě, udělá si pořádek,. Ale jedíné co mě zarazilo bylo že včera v novinách psali o nové hale, pan starosta se tam vychloubal že se město podílelo na vybudování částkou 500 000kč. Což je lež jako věž. Ano město dalo částku 500 000kč baníku ale za cenu toho že baník jím dá pozemek za ledovou plochou(sad), tak to ten náš pan starosta zase něco pěkně zvoral!!! Tak že Míru zdár... a světu mír...pane starosto!!!Marcela napsal:

Datum: 07.01.2006 18:55

To: Marcela napsala tam už nepatří.Omlouvám se.

Datum: 07.01.2006 22:23

Vážení přátelé,

svým předem neuváženým jednáním jsem hrubě poškodila jinak dobré jméno pana Josefa Černého, který se maximálně a na sto procent věnuje svým klientkám a práci. Mohli byste, velice Vás prosím, všechny příspěvky zaslané pod mým jménem, vymazat? Jestli to nepůjde z důvodu vytržení dalších příspěvků z kontextu, mohli byste alespoň zvěřejnit tento dopis jako moji omluvu, prosím?
Velmi mi na tom zaleží ...

Děkuji Pospíšilová Iveta

Datum: 08.01.2006 09:42

Paní Pospíšilová já si jenom myslím ře se Vám ta reklama ,jenom nějak trošičku vymkla z rukou.Toť vše.

Datum: 08.01.2006 16:15

Tak jsem zjistila ceny v nové sportovní hale, ale 250,-Kč/na hodinu je pro studenty vážně dost, kdo si to bude moc dovolit?Z kapesného, které studenti dostávají to asi nepokryjí...

Datum: 08.01.2006 18:33

No a to jsou ceny pouze zaváděcí na měsíc leden.Ale když uděláte průzkum v okolý tak zjistíte že se ceny pohybují podstatně dražší. squasch třeba 250kč. Bouling až 350kč kuželky200-250kč.

Datum: 08.01.2006 19:22

Nebyla to reklama, je to stejne stupidni slovo ...

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.