Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Pokec :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Povídání o všem možném, co nezapadá do ostatních témat. 
Krajske volby
Autor: Volgograd (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 14:37

Tak jsem koukal kdo nam vsechno kandiduje do krajskeho zastupitelstva
krome pana Svobody i pan Nenutil pani Konigsmarkova a take byvala tajemnice Charvatova ale nikde jsem nevidel pana Bursika v minulych letech tolik aktivniho.
No a vy uz vite koho budete volit?

Re: Krajske volby
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 15:03

Vím určitě, že nepůjdu k volbám. Před volbama minulý týden jsem prvně viděl Zimmermana na náměstí a předtím po celý roky ne . Asi jsem je nezajímal dřív a tak nyní je peču zase já. Jak oni tak já.

Pokud bych měl podpořit, tak jedině někoho z města Stříbra. Ale, nikdo z kandidátů si mou oblibu a důvod k podpoře nezískal a proto taky nemám ani chuť vížit cestu k volbám. Bohužel.

Autor: Bojkot (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2004 09:07

Taky nevim koho bych volil za nase mesto tam totiz neni nikdo na volitelnym miste
ale aby komousi nedostali co nejvic hlasu tak holt pujdu volit.

No vlasne pan starosta je 4 ale kdyz vim jakej je to neschopak tak ma smulu.

Autor: Krestan (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 13:05

Ja budu volit pana ing. Rudolfa Svobodu jelikoz jsem dneska cetl Lidovecke listy a zjistil jsem kolik toho pan Starosta pro mesto udelal on to mysli fakt uprimne.
Je to bourak a vsichni stribrsky by ho meli volit meli by si totiz uvedomit ze to je historicka sance mit sveho zastupitele i v kraji.
Volte Svobodu volte cislo 8

Autor: Faithless (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 13:27

Pane Krestane pochybuji o vasem zdravi pokud chcete volit pana Svobodu budiz ale ze toho udelal hodne pro mesto?
Prosim vas co udelal pro mesto opravdu musim premyslet ale na nic co by pro mesto udela jsem neprisel.

Autor: Dzambavamba (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 13:55

Pro mesto by udelal nejlip kdyby odstoupil.
Je to katastrofaman a mesto akorat stagnuje.
V pristich letech necekejte od mesta nic protoze nema ani korunu.

Autor: Katolik (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 14:23

Jako spravny katolik ho budu volit nevim co proti nemu mate je to velice schopny a slusny clovek.
Pro mesto udelal dost opravuje klaster postavil zahrady a ted prej chce udelat velke petanqove hriste pro lidi ve Stribre.
Je to clovek na svem miste na rozdil od vas-co spravujete tyto stranky.
Ja bych tyto stranky zakaza

Autor: Katolik (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 14:27

l.

Datum: 02.11.2004 15:14

Já bych současného starostu Svobodu nejraději volil jako presidenta Bangladéže nebo tak nějak. On sám co všechno udělal nevím. A jestli se něco podařilo tak to není úspěch, ale nutnost protože těch více než 60 členný aparát na úřadě snad nějakou práci za ty pěkný peníze co berou udělat musel!
Památky památky za takový peníze, ale už konečně přestaŇte cpát peníze do památek a udělejte něco pro občany! Bazén, hřiště do každé městské oblasti, městskou sportovní halu....mám pokračovat?

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 22:10

Přečtěte si jeden z bodů volebního programu se kterým jde KDU-ČSL (Ing. Rudolf Svoboda na 4.místě) do krajských voleb a řekněte: "No, není to nádhera?!" ;-)
To je program, jak ušitej na našeho starostu. :-D

Občanská společnost, kultura, sport, volný čas

Cílem KDU – ČSL je dosáhnout širokého rozvoje občanských aktivit, aby veřejnost byla partnerem správních orgánů při rozhodování o věcech veřejných. Zároveň si jsme vědomi zásadní role občanských iniciativ a neziskových organizací v oblasti kultury, sportu, volného času atd. Naším dalším cílem je, aby kultura, sport a smysluplné využití volného času bylo dostupné všem občanům kraje. Plnohodnotné využívání volného času je účinnou prevencí proti drogám i jiným negativním společenským jevům. Proto podpoříme následující opatření:

- Podpora existujících občanských iniciativ, kulturních a sportovních organizací, vytváření nových občanských spolků a sdružení.
- Pravidelné sledování veřejného mínění. Budeme na něj brát ohled při výkonu správní agendy a využívat nejrůznější nástroje zapojení veřejnosti do rozhodovacího procesu.
- Dotvořit krajský systém grantové podpory občanských sdružení a neziskových organizací v oblasti kultury, sportu, práce s mládeží, volného času apod.
- Spolupráce Plzeňského kraje s neziskovými organizacemi v různých oblastech - zejména v oblasti prevence sociálně – patologických jevů, využití volného času dětí a mládeže, sportu, kultury, pěstování sounáležitosti občanů s krajem atd.
- KDU – ČSL chce široce podporovat organizace, které se zabývají nejen sportovní, ale i výchovnou činností dětí a mládeže – např. Junák, Sokol, Orel, Salesiánské hnutí mládeže a další.
- Pečovat o udržování a rozvoj kulturního dědictví, místních tradic apod.
- Podporovat a rozvíjet další kulturní a sportovní aktivity.
- Zachovat a zvýšit počet středisek volného času dětí a mládeže, podporovat činnost školních družin a klubů, které by měly plnit podobnou funkci jako střediska volného času, zejména v odlehlejších částech regionu. Zapojit do činnosti středisek a klubů co největší počet dětí a dospělých.
- V oblasti tělovýchovy a sportu podpořit modernizaci stávajících sportovišť a budování nových sportovních areálů.
- Podpořit zpřístupnění školských sportovních areálů široké veřejnosti, zejména dětem a mládeži.

Autor: tamtamtam (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2004 14:21

Vcera jsem sel z prace jdu vam po namesti a najednou koukam vedle radnice pernikova chaloupka a vedle ni stoji bejvalej bolsevik Sazama a Eiselt a oba dva to mysleli uprimne.
No reknu vam ze jsem byl jak v pohadce.
Nakonec jsem zjistil ze to neni skryta kamera ale predvolebni kampan CSSD.
Zajimalo by mne jestli na tu budku maj povoleni a jestli za to neco zaplatili mestu.
A nebo jsou si vsichni rovni a nekteri jsou rovnejsi.

Datum: 03.11.2004 18:36

Tak rozhodně jsou to pouhé představy, které někdo z ústředí KDU-ČSL sepsal a pak je tu ten paradox, že to starosta dělá právě naopak.

* Sledování veřejného mínění ?Na těchto stránkách má možnost sledovat opravdu dokonale.
* podpora je pro něj asi cizí slovo protože se chová opačně.
*
*
*Je to přesně naopak než jak se chová a je to paradox. Ostuda a neskutečná drzost tohle někde zveřejňovat. Ne slova , ale činy oddělí lidi na svých místech od kecalů!

Autor: Timtam (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 16:03

Na druhou stranu by nebylo spatny mit nekoho ze Stribra v krajskem zastupitelstvu.
Bohuzel jak to tak vypada nebude tam nikdo ze Stribra a okoli mozna krome Kalisty za ODS jenze ten je z Konstantinek zakze pro Stribro zase nic.

Zajimalo by me proc nekandiduje bejvalej starosta ten byl vzdycky hodne aktivni.

Datum: 07.11.2004 11:09

Škoda že někde někoho nemáme a naopak že zrovna někoho někde máme .
Než takové Svobody tak raději nic. Nemyslím to zle ale z pohledu neschopnosti lidí na určitých místech.

Autor: Modrej ptak (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2004 12:10

Dobra zprava do zastupitelstva naseho kraje se dostal Stribrsak konkretne pani
Koenigsmarková Eva Mgr.
Tak vidite neskutecne se podarilo.
Ted jde jenom o to jestli to Stribru nejak pomuze.
No snad jo.

Datum: 23.11.2004 16:01

Tak se nám to trošku splnilo:
nedostali se ti, co jsme nechtěli i ti co jsme chtěli.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.