Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Pokuta
Autor: linda (IP zapsáno)
Datum: 27.08.2009 18:56

Často sedává v restauraci Plzeňka a MPA

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2010 00:59

Jen tak mimochodem v Plzni jsem dostal za špatné parkování 200kč!!!! Stačilo to k tomu abych si to už nedovolil. Ale já zapoměl že Policie ve Stříbře je zdřejmě něco více....Možná i než zákon.

Autor: aki (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2010 08:52

Pavle, četla jsem Váš příspěvek.Souhlasím s Vámi, že výše pokuty je nepřiměřená, ale...Nechci Vám šahat do svědomí, jak moc jste byl tenkrát na toho strážníka hubatej.Řekla bych, že asi dost.Přestupek lze řešit i domluvou, takže předpokládám, že jste dostal horní sazbu i za své chování, což je bohužel jedinej prostředek, jak se stráníci můžou bránit hulvátskýmu chování - netvrdím, že je to o.k.,ale počítejte s tím do budoucna...

Re: Pes
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2012 09:22

Dobrý den lidičky, ve Stříbře se toulá pes, nejspíš vlčák..Vídala jsem ho tady na Západáku docela často, tak jsem si jen myslela, že někomu utekl, dneska cca (18 dní)po jsem ho viděla znovu, vychrtlej, pokulhává.Navíc venku je fakt v noc i přes den docela extrémní zima.

Nechybí Vám někomu pes????

Taky by mě zajímalo, jestli tady opravdu ta odchytová služba teda nějakým způsobem funguje, nebo je na ně venku zima?¨

Popř kam se mám ozvat, aby si toho někdo všiml? Na policii nebo na městký uřad? poradte prosím..díky

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2012 12:19

Citovat:
Zdeňka
Dobrý den lidičky, ve Stříbře se toulá pes, nejspíš vlčák..Vídala jsem ho tady na Západáku docela často, tak jsem si jen myslela, že někomu utekl, dneska cca (18 dní)po jsem ho viděla znovu, vychrtlej, pokulhává.Navíc venku je fakt v noc i přes den docela extrémní zima.
Nechybí Vám někomu pes????

Taky by mě zajímalo, jestli tady opravdu ta odchytová služba teda nějakým způsobem funguje, nebo je na ně venku zima?¨

Popř kam se mám ozvat, aby si toho někdo všiml? Na policii nebo na městký uřad? poradte prosím..díky

Městská policie: 374 801 156

Autor: aknel (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2012 19:54

Taky jsem volala na městskou policii na radnici nic se neděje na co by se zajímali o nějakýho psa prý se nedá chytit,štvou mi sama jsem zkoušela ho chytit dávali jsme mu nažrat, je ale strašně plachý vždy uteče ale od toho je tady někdo kompetentní se o něj postarat a odchytit.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.