Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4
Re: Pořadník na byt
Autor: Karla (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2008 10:46

Co takhle těm kteří se dostanou do tíževé situace přát, aby se z ní co nejdříve dostali a nekritizovat??? Není snad daleko horší, když člověk, který je vlastníkem bytu, dostane od města další byt 4+1, jen proto, že dělá na MÚ?????

Autor: tina (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2008 17:22

tak to je teda dost silne kafe,kdyz clovek je rad zato,ze se v jedne mistnosti deli i s malym ditetem a kdyz poda zadost o vetsi tak tu zadost stornuji a ve finale si udeluji byty mezi sebou.......tak to je tema do diskuze

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2008 11:00

Tina: vítej v realitě...smiling smiley

Pořadník na byt
Autor: karla (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2008 14:56

Přesně tak, proč svůj byt neprodat, když můžu bydlet v bytě od města a za peníze z bytu si zrekonstruovat barák po prarodičích?? Myslím, že by se měl opravdu někdo zajímat o to, jak jsou byty přidělovány - jen nevím jestli by to k něčemu pomohlo, protože jakmile se někdo začne o takové věci zajímat tak se mu rychle zacpe pusa :-( je to vážně dost smutný, ale není to jen o bytech, takhle je to na MÚ v podstatě se vším. Kolik lidí má šanci uspět u výběrového řízení na zaměstnání na MÚ?? Pokud tam nemáte někoho známého, tak v podstatě není ani sebeměnší šance se tam dostat. Udělá se výběrové řízení, jen tak aby se neřeklo a v podstatě už při vyhlašování výběrového řízení je znám jasný výherce ( a při 99% je to někdo z rodiny někoho ze zaměstnanců). Je to dost výsměch pro ostatní lidi.

Datum: 29.09.2008 15:31

Staňte se kamarádem starosty a máte po starosti !!!

Datum: 29.09.2008 18:50

asi nejak to tak bude,treba přiklad.Mladá rodina se dělí o jednu mistnost s dítětem a přitom větší byty dostávaji matky s dospělíma dětma,protože prý jim ta jedna mistnost nevyhovuje.Tak by mne zaujímalo co teda má dělat ta matka s malým ditětem ,aby večer v klidu usnulo,a to myslím bez histerického záchvatu když ji vidi,protože se nemá kam schovat.Vůbec tenhle svět nejak nepobírám,tady se totiž dělá vše naopakconfused smiley

Autor: byty (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2008 11:50

Říkám,stačí být se starostou jedna ruka,on pak zvedne tel. a zavolá a byt je hned a bez pořadníku. (viz.Radičovi)

Datum: 26.11.2008 20:49

Dobrý večer občané,mám novinky (možná už nejsou tak nové) co se týče takzvaných socialních bytů.Takže za 1:Ty byty se opravdu rozdělují asi podle obličejú,protože starý páry co můžou žít i v jedné místnosti dostávají byty 2+1 a mladé rodiny s dětma nastěhují do jednoho pokoje,za 2:i bezdetné páry co můžou ,prozatím být v jednom pokoji ,také dostavají byty 2+1,rodiny s dětma ty byty musí opustit budˇ samy kvůli sousedům,nebo je oni vystěhuji a za 3:je dívné,že v nájemných smlouvách je napsano,že se tam nesmí chovat zvířata a každý druhý tam má psa.A tedˇ mi nekdo vysvětlete podle čeho tam nahoře rozhodují,žeby podle toho kdo jak jim je simpatický ..............

Autor: pipka (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2009 01:00

eye popping smileyDobry vecer,no tak ted jsem si precetla vas nazor na ulici prokopa holeho.Muzu vam take k tomu neco napsat.Bydlela jsem tam 1rok dokat me s rodinou odtut nevyhodili.Jednani ty hulvati na meste maji dost drsny.Byla jsem strasne stastna,ze jsem po takovych letech dostala byt.Nikdo mi vsak uz neerekl,ze se tam dlouho neohreju.Jedno dite jsem v te dobe uz mela a do druheho jsme prastili,kdyz jsme si tedy mysleli,ze mame zazemi a muzem si dovolit druhe.Byla jsem pomalu v 7.mesici,kdyz mi neprodlouzili smlouvu a nepohlo absolutne vubec nic.Byla jsem totalne zoufala,litala jsem s prosikem na urad,jak za Ratajovou tak za Charvatovou,za Tothem a i za Starostou.Psala jsem zadosti o prodlouzeni smlouvy a myslite,ze ty sobci z uradu se s vami budou nak bavit?No,jasne ze ne,jsem svetle pleti tak me klidne muzou poslat do haje,ja jim nic neudelam a to oni dobre vedi,jen kdybych tam prisla a vypala trocu jinak jak to delaji romove,to maji najednou k dispozici bytu.Tady v tomto meste pokud nejsme doslova cerny a nebo nejsme znamy pana mistostarosty a nebo taky maji sanci lidi z uradu,tak byt neni.Nedavno jsem slysela,ze se naka ze socialky rozvedla a na byt dlouho necekala,borad jo,kdyz sdili pomalu jednu kancelar s tou pani dulezitou,Ratajovou.Ale vratim se k prokopovi,sice mate dobrej prispevek,ale neni to zcela takove,jak pisete,nejsou tam nebo spise nebyli tam jen deti s tou snedou pleti ale byli tam i bili.No,ale vite v cem je ted ta sranda?Rozdavaji tam uz jen ted ty byty jen tmavym,svetli nemaji sanci,na co zatracene utraceli tolik milionu.Pomalu to stehujou z mesta vsechno tam.Je tam jedno jestli plati nebo ne,protoze kdyz neplati tak dostanou jeste vymenu a to se muzepostestit zas jen tem s tou tmavou pleti.Nasrali me pekne,to vam vsem musim napsat a doufam,ze sem chodi si cist prispevky i ty chytry lidi z mesta,hlavne ty z ty dobre obsazeny rady..thumbs downA jeste hlavne ze rikali,PRO MATKY S DETMA:

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2009 18:21

Pipko, že si ale dlouhodobě neplatila nájemné to si už neuvedla!Kdybys platila bydlela by si......jo platit se musí!!

Autor: pipka (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2009 10:03

Tak to nevim, kde jsi to vzala

Autor: CZ75police (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2009 12:25

Byty našich místních politiků,které si prodávají tento rok a to za ceny 1+1-98 tis.kč až po 1+3 za 150 tis.kč!Tak co plátci stříbrští chcete taky?Máte smůlu,ale oni ne a nejhorší je na tom,že se pánové nestydí.Až budou volby rád si na tyto zneužívače pravomoci vzpomenu!Vtip dnetongue sticking out smileyřijde babička na úřad a pozdraví Heil Hitler!Úředník ji opraví,babičko dnes už se oslovujeme pane a paní a zdravíme dobrý den,je jiná doba.Babička:jo jiná doba,ale ty panáčku jsi tady pořád stejnejsmiling smiley))

Autor: kdosi (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2009 07:56

Vážení,vše zde uvedené je holá pravda, bohužel, náš MÚ je stát ve státě. Jak s byty, tak s výběrovými řízeními, kterého jsme se s přáteli také zúčasnili a již před vyhlášením jsem znali výsledky a světe div se, ono to tak vážně bylo, zas další rodinný příslušník a něčí kamarád. Na našem MÚ je takových "párů" nejméně 12, to už něco značí. Dokonce se mezi lidmi povídá, že jsou známé výsledky příštích voleb, kdy by post starosty měl zastávat současný místostarosta a na jeho místo by měl přijít pracovník MKS Stříbro, mimochodem jeho kamarád, však uvidíme, na každém šprochu je pravdy trochu.

Datum: 04.06.2009 16:56

Toto mohu potvrdit, jako účastník dvou výběrových řízení.Nejhorší je, že se toto děje zcela normálně, okatě, bez soudnosti. No nic, boží mlýny melou.......

Datum: 08.06.2009 00:16

K čertu s přetvářkama,kyselou vokurku nebo kyselou p.....smiling smiley Teka se jezdí na dovolené k móoři a hledí se do plazmy,to je v módě , burbon ,retko, ovladače na vrata vod hradu ááááááááááá voooo tom tom tam tam to je......u stolu na kostele dole v městě fuj už použijte PRONTO proti prach"ům marketů tady máme dost PEACE

Datum: 09.06.2009 12:27

Tak nevím jestli příspěvěk nad,je z úřadu,od znuděného ouřady,nebo z lavičky fetek a bezdomovců třináctého poledníku.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil CZ75police (09.06.2009 12:29)

Autor: NESPOKOJENA (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2009 23:38

No,lidi reknu Vam,ze Mestsky urad ve Stribre stoji za to,konkretne bytova komise,opravdu ty co pridelujou byty.Ja o byt prisla pred rokem a neco,nekteri lide,dluzi na najmech tisice,prijdou na radnici bouchnou do stolu a smlouva je v cukuletu prodlouzena,no tak tady s toho by me trefilo,fakt.Podle ceho ty lidi na mestskym uradu prodluzujou a pridelujou byty,vi to nekdo????Mam takovej vztek,ze kdybych mohla tak bych to hnala dal a vlastne jeste chvilku se budu takhle vytacet tak si asi popisi nekam vejs,souhlasite?

Datum: 28.10.2009 22:18

Komise postupuje dle zákona a to postelového,obálkového a jiných křišťálových metod.Ještě v dobách kasáren byla předána stížnost na ministerstvo obrany,ohledně přidělování služebních bytů.A jak to asi dopadlo?Mo nezjistilo v daném případě nic,jen odpovědělo,že vše probíhalo standartně.

Autor: NESPOKOJENA (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2009 08:47

Ve meste Stribre je to jen jedna katastrofa,prideluji si tam byty podle ksichtu a kdo je jim jak simpatickej,je to overeny,vzdycky to tak bylo a bude to i na dale.Nekdo dostane vypoved z bytu hned a nekdo tam prijde brecet a ma ji prodlouzenou hned o nekolik dalsich par mesicu.Ja se z toho p....u!!!!No,ale na kazdyho psa prijde mraz!!!

Autor: J.R. Ewing (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2010 17:28

Nemyslete si, že jsem namyšlenej, ale.....
Buď se s tim smiřte, tak jako dosud, nebo udělejte OS, nasbírejte lidi a udělejte "defenestraci"
Ale co Vám to bude platný, když jste srabi a umíte jenom kecat, rozčilovat se ale skutek utek.
Nicméně po defenestraci tam přijdou jiní a minimálně stejní.
Nazdar

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.