Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
Pořadník na byt
Autor: Halina (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2007 22:50

Nevíte někdo zda je na netu k nahlédnutí pořadník čekatelů na byty ve Stříbře?

Re: Pořadník na byt
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2007 09:58

Ve Stříbře pořadník neexistuje. Existuje jen seznam žadatelů. Byty se prý přidělují podle aktuální sociální situace žadatelů. Více informací Vám určitě podá místostarosta, který má přidělování bytů na starosti.

Autor: CZ75police (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2008 22:29

Pořadník bytů a dokonce pan místostarosta to má na starosti!Sám pan místostarosta Tóth si záhadně přidělil byt 1+1 a náhodou bývalý vojenský,který se ted´bude prodávat!Pan místostarosta je asi sociální případ,že nemá na hypotéku?Ale co prasata u koryt mlaskají dokud je co!Další byt 1+1 dostal přidělen pan
Peteřík ano ředitel základní školy to je nám náhoda!!!No a ještě třetí byt 1+3 dostal jeden zastupitel města,tak to už asi všechno není náhoda!!!A normální občan šup do banky,do realitky potom z rekonstruovat a pak 20 a více let platit!!!Takže občane chceš byt pracuj na radnici nebo smms a postarej se!

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2008 17:15

Tak tohle je přesně realita dnešního Stříbra a situace s přidělováním bytů.Minulé zastupitelstvo byla verbež,ale tohle ještě horší..prostě nejsi známej,nebo nepodmázneš,tak se nečapeš.Volam Novu,Na vlastní oči,ať si na ně posvítí.To už je donebe volající.

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2008 20:54

V případě místostarosty je to úplně jinak než píše CZ75police. Bude ale lepší, když to osvětlí on sám. V ostatních případech podrobnosti neznám.

Autor: soused (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2008 08:44

Tak díky Tome, snad se ozve. Ale raději nechtěj znát podrobnosti ostatních případů. Protože to nelze nějak vysvětlit ani ničím vyvrátit to je prostě fakt a realita. Můžeme s tím nesouhlasit .... ale to je tak asi vše co s tím můžeme dělat.Nemáž nějakou radu ? Mnohokrát jsem již dostal od některých kteří mají právo rozhodnout a zastupovat" Jednu radu Ti dám , poraď si sám + mlč a nic se Ti nestane. (ještě jednou díky)

Datum: 27.03.2008 16:17

Jednou jsem se zůčastnil výběrového řízení na odkoupení městského bytu 2+1 na západním předměstí a větší frašku jsem neviděl...jelikož jsem postoupil do dalšího kola,dal nejvyšší nabídku,plný optimizmu jsem doufal,že tentokrát by to mohlo vyjít..chyba lávky-výběrové řízení bylo záhadně odloženo a po pár dnech, když jsem šel okolo toho domu,tak už byly na bytě nová plastová okna a rekonstrukce v plném proudu..takže asi takhle probíhá ve Stříbře výběrové řízení..povinnost s vyhlášením splněna,pak vyšumění a šup,malá domů.za cenu cca 250 000 + rekonstrukce tak zhruba 150 000 a následný prodej za 1 100 000.Takhle se vydělává,co? A nebo ho dostali sociálně slabí? Ha ha ha

Datum: 27.03.2008 23:47

Tak to je a jinak nebude!Ale pan místostarosta nebyl u armády a v tachovském deníku vždy armádu kritizoval!!!A koupit si byt za 17% z odhadní ceny to je kauf!!!To je armáda hned dobrá!!!Zminovat se o výběrovém řízení,jak tady zaznělo nemá ani cenu a pro koho staví město byty už vůbec ne...Práci čest

Datum: 28.03.2008 16:09

Nebojte nic, už jsem kontaktoval Novu, pořad Na vlastní oči, takže to přijedou proklepnout,jak je to tady s výběrovýma řízeníma a přidělováním bytů..budou mít ode mě všechny podklady...tak a teď vysvětlujte, "zastupitelé" města. Už se těším, jak se budou kroutit..jo, na každou s*v*i*ň*i se voda vaří...

Datum: 29.03.2008 21:50

Čemu se tady divíme,když se naši zákonodárci nahoře chovají stejně.Najednou jsou z nich milionáři mají tuny majetků atd.Nevluvím však ze závisti!Necht´si každý vydělá kolik jeho schopnosti dovolí.Ale tyto případy jsou podvod na občany tohoto města!!!A velice by mne zajímalo z jakého zdroje se platila rekonstrukce těchto bytů?To se určitě brzy dozvíme.

Autor: Cumil (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2008 20:41

Příspěvek byl smazán, protože obsahoval vulgarismy.
Vážení uživatelé diskuzního fóra, vyvarujte se používání vulgarismů. Příspěvky, které je budou obsahovat budou smazány!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil admin (30.03.2008 21:18)

Datum: 31.03.2008 15:25

A pan cenzor pracuje!!!V předešlém příspěvku bylo slovo svině,je to zvířátko!Stejně jako naši obyvatelé,kteří si nakoupí byty za podivuhodných okolností!

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2008 18:00

Ano to slovo tam bylo. Bylo ale použitý úplně jinak, než si ho napsal ty. Když někdo anonymně napíše, že ten a ten je ... (to slovo), tak je to ubohý a navíc proti pravidlům tohohle fóra. Proto byly a BUDOU podobný výlevy mazaný.

Autor: zazakr (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2008 08:17

Jak jsi na to přišel voe ?

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2008 15:19

...mám pocit,že tady ve Stříbře mají šanci získat byt jen "zastupitelé" (na kšeft), nebo romové (na vybydlení)... Slušní lidé, kteří celý život platí daně, musí mazat do realitky...asi si fakt obarvím ksicht na černo a začnu dělat bordel..pak mi postaví byt.

Autor: ?? (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2008 19:11

Taky souhlas, ale bacha dneska jdou povině všichni pod sprchu . Umejou a zavřou protože jsi poctivej a nedržel si hubu. Jo takovej je život . Drž hubu a nic se ti nestane nebo jednu radu ti dám poradˇ si sám . Jo a bacha i za snahu a úspěch se trastá. No kdo nic nedělá nic nezkazí a je klííííííd. A vo tom to je!
Ale přeci - nevzdávej to , možná naděje umírá opravdu poslední.
Čus

Datum: 24.07.2008 17:35

K tomuto tématu mám ještě další informace, které v případě realizace v pořadu Na vlastní oči či podobného budou všechny hodně zajímat.
Další vcelku divné přidělení bytu a světe div se či město div se, opět pracovnici MÚ Stříbro a to vedoucí živnostenského úřadu pí. Boženě Petráňové a pro ilustraci ještě pár zajímavých postřehů,které jsou všeobecně známy okruhu lidí, kterým není lhostejno co se právě děje. Právě tato pracovnice musela rychle prodat svůj dům Na vinici tak aby nebyl zřejmě prodán v rámci exekuce zřejmě z důvodu podnikatelského krachu svého manžela v provozovně truhlářství Kšice, tak rychle zaplatiti dluhy z prodeje domu,ale tyto peníze je nutno získat zpět, jak ? takto:vždyť město přidělí nový byt a opět město div se. Je náhodou že v domě ul. Gagarinova v bývalém vojenském domě, kde se budou prodávat byty aktuálním nájemcům za 17 %. No a dluhy jsou z výdělku případného prodeje tohoto bytu a to ,již soukromého vlastnictví, zase doma. Vzhůru zase do podnikání, bez jakékoliv ztráty vždyť tak to má být.Město teď se již nediv, to je běžná věc v tomto "kocourkově", městský úřad je jedna rodina tak co si v rodině nepomoci, vždyť rodina si má pomáhat.
Ještě něco nakonec pro všechny případné senátorské voliče hlavně vše musí být přeci pod heslem "SLUŠNĚ A POCTIVĚ".
Ostatní, slušně a poctivě makat a splácet hypotéky.
V tomto prostředí se nedivte, že se bojím podepsat stěhovat se zatím nehodlám.

Datum: 25.07.2008 22:13

Já ho teda volit nebudu...poctivost...tohle slovo zastupitelé neznají..stačilo za dob Tazaty...to se chrochtalo..tihle nejsou o nic lepší, jen snad tolik nechlastají, jako minulý starosta Svoboda.

Datum: 01.08.2008 11:01

Tyto případy jasně ukazují,jací lidé vládnou z našich daní v našem městě!Ve Větrné ulici jsou takto obsazeny 3 byty!!!Ve věžáku je to obdobné a v Nerudově ulici si určitě taky někdo přidělí nějaký byt!Pro ostatní bílé občany je tato ceste nereálná.Chceš byt?Zajdi si do banky,zadluž se na 20 a více let,kup a oprav byt a potom teprve se nastěhuj.Pro nepřizpůsobivé občany se staví byty asi na zhuntování a proč se nestaví pro mladé rodiny,které se podílejí na rozvoji státu.Jo doba se změnila,ale lidi tam sedí stejní

Datum: 01.08.2008 13:08

Ono stačí jít kolem takzvaného domu pro sociálně slabé a podívat se co tam parkuje za auta..nevím, ale jak můžou být sociálně slabí, když mají fábie a BMV, to si ani já nemohu dovolit a to makám poctivě 15 let..před barákem si hrají děti tmavé pleti a všichni obézní, pupky jim lezou z triček..to asi bída a hlad nebude..no, za naše peníze se jim to papá a bydlí..a až vybydlí, tak jim postavíme nové, že??

Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.