Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6
Re: MUDR.Rohackova
Autor: simona (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2008 20:25

no tak ono když má někdo vlivnýho manžela a hafu peněz tak se to schání atestace raz dva, mam známou co s ní pracovala v Plzni, měla tam nějaký problémy tak se rozhodla zajistit si klidný místečko ve Stříbře za podpory manžela

Autor: Marcela (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2008 20:00

No to jsou klepy co tu čtu, dámy vy se bojíte konkurence :-))
Nová paní doktorka nemá sestru dosud vybranou a vy už víte, že nemá praxi a co ještě víte .....
To, že bude možnost výběru je jedině dobře.
To Simono:
a vy máte registraci????? mohla jste se přihlásit do výběrového řízení

Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2008 09:37

MUDr. Alena Špidlenová je jméno nové dětské lékařky. Její atestaci si může každý ověřit na stránkách České lékařské komory.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Tom (03.06.2008 09:39)

Autor: milena (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2008 14:13

Tome, neviš od kdy začne ordinovat?
Díky za info.

Datum: 03.06.2008 15:52

Termín neznám. Mé informace vychází z posledního zápisu z jednání Rady města, kde radní schvalují pronájem prostor za účelem pediatrické praxe pro MUDr. Špidlenovou. Smlouva měla být připravena k podpisu do konce května.

Autor: similar (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2008 22:24

Práce lékaře na infekční klinice není totéž jako na dětském oddělení... Aby nám kvantita nepředčila kvalitu. Může lékař z infekce zajistit dostatečně kvalitní péči praktika? Rozhodnou povolaní a ukáže čas.. V každém případě, zdá se, že i zde ruka ruku myje. Přeji občanům svobodnou volbu lékaře a hlavně zdravé děti!

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2008 12:23

Mileno, ordinovat začne od 1.9.2008, pokud ovšem dopadne dobře výběrové řízení, které proběhne 16.6.2008. O ordinačních hodinách a potvrzeném termínu otevření ordinace budeme informovat občany prostřednictvím tisku.

Autor: pacient (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2008 16:18

Vážení, tak jak čtu Vaše příspěvky zdá se mi, že nikomu nejde o dobro věci ale o to, že je nutno zde v tomto městě stále "hýčkat" paní Roháčkovou, která zřejmě titul MUDr.používá pouze jako zkratku určitého titulu bez jakéhokoliv opodstatnění v její další činnosti. Cožpak jsme všichni zapomněli, jak probíhá lékařská praxe v této ordinaci - já sám znám několik případů, kde v rámci její praxe šlo vyloženě o život dětí, které zachránili jen a jen její kolegové a to zvláště upozorňuji, že tito Lékaři neměli žádnou atestaci na dětskou praxi, jednalo se o praktické lékaře pro dospělé. Položme si Vážení, proč většina rodičů, kterým jde hlavně o zdraví dětí jsou zaregistrováni v ordinacích v Plzni a i přes problém ve vzdálenosti těchto praxí řeší lékařskou péči tímto způsobem, jelikož každý správný rodič než aby nechal "ošetřovat" své dítě v této ordinaci a postupoval při každém onemocnění dítěte riziko jeho poškození volí raději tuto cestu.
Myslím si, že pí Roháčková s nově příchozí konkurencí může bojovat jak chce, ale stejně o většinu pacientů musí přijít. Hurá k 1.9.2008.

Datum: 17.06.2008 18:37

Myslí, že MUDr. Roháčkovou nikdo nehýčká jedině ona sama sebe. Příspěvky shora uvedené, které pomlouvají novou lékařku, kterou nikdo nezná jsou nefér a myslím, že lze uhádnou velmi snadno, kdo je psal. Vždyť lékařku, kterou zaměstnává MUDr. Lieblová také nikdo neznal. Od ledna nám byla přidělena a nikdo se nás neptal, jestli k ní chcem chodit, či nikoliv.Bohužel nebyla jiná volba a to se nyní změní. Doufám, že s příchodem nové lékařky budou vyřešeny několikahodinové čekací doby v čekárnách s nemocnými dětmi.

Autor: pacient (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2008 21:48

Simonko ty si spadla asi z měsíce nebo ještě ze vzdálenějšího místa ?????????????.

Datum: 18.06.2008 07:48

Kdyby z měsíce,ale z nemocnice od Svatého Jiřího.

Autor: sipo (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2008 12:04

tyhle stránky jsou fakt hnus, pomlouvat někoho, kdo se sám ani nemůže bránit ikdyž co od vás může člověk čekat..

Datum: 19.06.2008 23:14

Vážení, s rozpaky čtu některé z posledních přízpěvků v diskusi na téma nového dětského lékaře ve Stříbře. Jsem zklamaná z pomluv někoho, kdo mě osobně nezná a své názory na moji osobu prezentuje pod psedonymem. Jmenuji se Alena Špidlenová, v lékařské praxi jsem od roku 1983 a atestovaným pediatrem jsem již od roku 1988. Dne 16.6. 2008 jsem uspěla v konkuzním řízení na ono tolik diskutované staronové místo dětského lékaře ve Stříbře. Myslím si, že svými zkušenostmi mohu přispět ke zlepšení péče o dětské pacienty ve Vašem městě. Otevření ordinace plánuji od 1.9.2008, ordinační hodiny, rozsah poskytované péče (včetně konzultací v infekčním lékařství a event. i cestovní medicině) a další, bych ráda uveřejnila na vlastních webových stránkách v průběhu měsíce srpna.

Datum: 20.06.2008 11:11

Citovat:
Alena Špidlenová
... Jmenuji se Alena Špidlenová, v lékařské praxi jsem od roku 1983 a atestovaným pediatrem jsem již od roku 1988. Dne 16.6. 2008 jsem uspěla v konkuzním řízení na ono tolik diskutované staronové místo dětského lékaře ve Stříbře. Myslím si, že svými zkušenostmi mohu přispět ke zlepšení péče o dětské pacienty ve Vašem městě. Otevření ordinace plánuji od 1.9.2008, ordinační hodiny, rozsah poskytované péče (včetně konzultací v infekčním lékařství a event. i cestovní medicině) a další, bych ráda uveřejnila na vlastních webových stránkách v průběhu měsíce srpna.

Díky za tenhle příspěvek. Často stačí napsat několik slov, podepsat se a všechno je jasný. Konec spekulací.thumbs up
Osobně se těším se na "vlastní webové stránky", protože to by, alespoň ve Stříbře, znamenalo průlom v komunikaci lékaře s pacienty. Držím palce!

Tomáš Möller

Autor: aktivista (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2008 11:11

Vážená paní Špidlenová, ovšem musíte uznat, že je velice zajímavé, že bylo vyhlášeno výběrové řízení na novou dětskou lékařku, ikdyž ve městě Stříbře není tolik dětí.Prostory pro vás byly připraveny už několik měsíců před tím, než jste uspěla v konkurzním řízení panem staroustou osobně sválené a po tomto vašem úspěchu se podařilo našemu panu starostovi kandidovat.Zajímavá shoda náhod, že? Podle mého názoru lidé nědělají takové věci jen pro sympatie, ale pouze z vlastního zájmu, který je v této sytuaci zcela zřejmý.

Autor: rejpal (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2008 20:08

Aktivisto, to je opravdu strašné, že do Stříbra přijde paní doktorka z Plzně mající zkušenosti, že si rodiče budou moci vybrat ze tří lékařů a co je úplně nejhorší, výrazně ubude doby, kterou budou muset trávit v čekárně s nemocným dítětem.
On je to ohromný relax čekat celé dopoledne s nemocným a uplakaným dítětem mezi dalšími podobně postiženými dětmi. Člověče, Vy buď nemáte děti nebo rozum. Rodičům je přece úplně jedno, co je za tím, že byly vyslyšeny jejich prosby, hlavně, že
se trochu uvolní čekárny a děti nebudou vystaveny stresu, který mají, když čekají na ošetření. Myslíte vůbec na děti, o které jde především? Proč Vám tolik vadí paní doktorka, která chce Stříbru pomoci? A argument, že jde o peníze, tu neobstojí, všichni jsme si přece přečetli, že má vlivného a movitého muže. A pokud byl pan starosta zvolen na základě toho, že obstaral na přání obyvatelstva města dětského lékaře, je vidět, že mu na spokojenosti občanů záleží. Takových politiků kdyby bylo víc! A ještě k dětem - vžyť je jich teď tolik, že je velký problém je umístit do školek, protože míst je málo a dětí moc a bude jich ještě víc (těch dětí).

Autor: hvezdicka (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2008 05:52

Pan aktivista asi zaspal dobu....prostory byly....bohudííííík ...připraveny předem...pro lékaře/lékařku.....která KONEČNĚ dostane šanci ordinovat.I když se starostou nesdílím na vše stejný názor, tady musím opravdu smeknout....Stříbro potřebuje dalšího dětského jako prase drbání, dětí je tolik, že byste se divil!!!! Zažil jste někdy to čekání u MUDr. Roháčkové???? Kdy jen čekáte čekáte, vevnitř třeba nikdo a 45 minut se neděje VUBEC, ale vůbec nic? Můj muž tam s dítětem čekal jen jednou...řekl že tam již nepáchne a že mám okamžitě přehlásit děti do Plzně...zatím jsem to neudělala.Obdivuji maminky které ano, protože já bych to nezvládla...nezvládla bych tam třeba v době jejich zánětu průdušek jezdit denně na poslechy...hlavně v zimě.A tak čekám na 1.9. hlídám si to datum, a pevně doufám, že se k nové doktorce probojuju.Když si vzpomenu jak jsem tam chodila s malým...a ještě miminko v náručí...byla 4 v pořadí a musela sebou brát i oběd!!!! a domů přišla orvaná ve 13 hodin....já vím , že každý musí v ordinaci pobýt, vím že někdo to má na 5 minut někdo na půl hodiny...ale u Roháčkové je to opravdu šílené a nedůstojné.

Datum: 24.06.2008 05:55

a jestli je to movitá nemovitá, krásná nekrásná....veselá neveselá doktorka.....je mi úúúúúúúplně fuk....když uvidím, že svému oboru rozumí, že opravdu léčí, a že neprocancá půl pracovní doby nic neděláním....budu ráda a věřte, spadne mi obrovský kámen ze srdce

Datum: 24.06.2008 20:50

Aktivisto,
nemohu pochopit proč kritizuješ něco do čeho očividně sám nevidíš.Pokud bys totiž věděl o čem píšeš, nemohl bys kritizovat něco co většině občanům přinese především zkvalitnění služeb v pediatrii a možnost výběru.Ono bylo totiž pro rodiče dosud dost těžké zvolit zda chtějí vystavit své děti nebezpečí úrazu v ordinaci nebo ztrávit dlouhé hodiny čekání
na ošetření bez rizika, že by jejich dítě bylo spíše než vyléčeno zraněno.
To je asi tak všechno, co bych chtěla k tvému názoru napsat.

Autor: aktivista (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2008 20:21

Nic jsem nekritizoval, jen se snažil vysvětlit paní Š. pro se tyto informace o ní objevují a že jsou pravdivé.
Ovšem vaše tvrzení o "vystavení dětí nebezpečí úrazu" je docela troufalé nemyslíte? Podle mého názoru je paní Roháčková skvělá pediatrička a vaše pomluvy jsou nehorázné, když se druhá strana nemůže bránit svým názorem, což by bylo pro objektivitu jistě podstatné. Kvůli tomu nepovažuji to co říkáte za pravdivé, protože nic není jen černé nebo bílé.

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.