Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí123456
Aktuální stránka: 6 z 6
dětská ordinace ve Stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2008 22:17

Vážení,
velice se omlouvám, ale otevření dětské ordinace v původně zamýšleném termínu 1.9. nemohu zatím uskutečnit z důvodu nepředpokládatelných okolních vlivů a negativních intervencí. K otevření ordinace určitě dojde o několik měsíců později.
Děkuji za pochopení.
Dr. Špidlenová

Re: MUDR.Rohackova
Autor: tina (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2008 14:20

lidi nevim,ale co se tyce toho cekani u doktorky,tak proc tady nenastoupi i novy ortoped.Tam si bezte sednout kdyz si stezujete,ja mam rocniho syna a reknu vam ,ze cekani v ordinaci u doktorky je o mnoho hodin kratsi nez na ortopedii,tam totiz jdete rano v 7 a odchazite ve dvanactangry smiley

Autor: hvezdicka (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2008 14:45

tak to se moc nelisi:-))))

Autor: paja (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2009 22:46

VY UMITE JENOM POMLOUVAT A SAMI NEUMITE NIC.

Autor: Host (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2009 15:33

..proč blbci píšou vždy s capslockem? bez vyjímky v každé diskuzi.smiling smiley

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2009 13:13

Co vám paní doktrorka Roháčková udělala, že se objevilo tolik špíny? Je to nějaká osobní zášť a pomluvy nebo jsou k dispozici nějaká fakta?
Je to opravdu zábava, někoho špinit a poplivat bez důkazů, jen se zlobou na jazyku.
Stydím se za to, protože znám paní doktorku jako spolehlivou, pečlivou a obětavou lékařku.

Datum: 03.02.2009 16:29

ááá, paní doktorka požárnická si zde dělá reklamu grinning smileyDDDDDD

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2009 17:05

Ten -Host- to musí být nějakej hrdina,když se nebojí takhle urážet paní doktorku.To umněli v minulě době kumunističtí konfidenti a udavači.

Datum: 05.02.2009 12:26

Svoboda slova znamená to, že se můžeš svobodně vyjádřit. To činím, žádné urážky zde nevidím, jen konstruktivní kritiku..Zaplať pánbuh za ní, k p. doktorce bych už po přečtení tohoto fóra nikdy nešel. Nicméně, kritiku na Mudr. Roháčkovou slyším všude, ne jen tady, tak tu neplácej něco o komunismu. Budeš buď manžel, nebo příbuzný, v tom případě chápu tvou snahu.

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2009 18:30

Paní doktorku jmenuješ vždy policejním jmenem,alesvoje jméno hrdinsky tajíš.Nejsem ani manžel,ani příbuzný.Paní doktorka nikdy neošetřovala mne ani mé děti.Dnes si každý podle sebe může svobodně vybrat lékaře,tak nevím proč to neuděláš.Kdybys to udělal mohl bys očernovat někoho jiného,třeba Pivovar,nebo vedení radnice.Určitě si při té svobodě slova něco najdeš.končím s tebou nemá to smysl.Nech si každý udělá úsudek sám.

Datum: 06.02.2009 11:51

Když už tohle tvrdí x lidí, tak na tom asi něco bude. Pokud se všichni mýlí, a p. doktorka Rohacková je tak skvělá, proč nemá spokojené pacienty? Ze všech stran slyším jen negativní názory, už i tady. Moje jméno není podstatné, proč na něm tak lpíš? Uniká ti podstata diskuzí, pravda není jiná, když se člověk nepodepíše..Nedivím se, člověk má strach ze msty..Nemám napsat ještě adresu a rodné číslo? Bude to pak větší pravda?

Datum: 06.02.2009 12:18

Nechápu tohle lpění na jméně, zvlášť na fóru, kde si každý může dát do nicku cokoliv. Mohl jsem napsat vymyšlené jméno, zrovna tak ty, a věděl by jsi prd..Není to o jménech, je to o obsahu. Pochybuju, že by si někdo dával práci jít na internet, založit tohle vlákno, napsat svůj názor, jen tak z plezíru. Toho člověka muselo něco dlouho štvát, tak to udělal. A mnoho jiných. Lidé se třeba bojí msty, pokud by tohle fórum bylo založené na jméně a adrese, nikdo by sem nepsal..Tudíž by jsem se nic nedozvěděl. Pokud chceš, napiš si sem sám svoje jméno, adresu, když jsi takový hrdina..

Re: MUDR.Rohackova: Jen pro info některých víše zmíněných lidiček.
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2009 12:48

Na toto téma bylo napsáno dost jen si přečtěte všechny příspěvky a hned vám bude jasné že to nebude jen proto tady pošpinit něčí jméno. I já jsem sem během pár let připsal taky pár poznámek a shodneme se snad většina že by stim chtělo něco dělat. Ale na to jsme my obyčejní lidé krátcí. To by měli vymyslet jiní které jsme zvolili do čela našeho města ne???!!!

Autor: Lucie (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2011 16:34

No jo, koukám že ve Stříbře jsou pořád ty samý houpý a závistivý lidi, který by se měli nejdřív zamyset sami nad sebou a pak teprve pomlouvat ostatní. U všech lékařů se v dnešní době čeká a pokud je někdo nespokojen, měl by využít své právo volby lékaře a přehlásit se a byl by hned klid. My jsme chodily k paní doktorce Roháčkové dlohá léta a byly jsme nadmíru spokojeni, bohužel jsme se odstěhovaly a paní doktorka se s naším novým doktorem nejde vůbec srovnávat. Vzpomínáme na ni v dobrém a rádi ji podpoříme oproti hlouposti lidí, co si sednou k počítači a v afektu napíšou jako největší hrdinové to, co by se nikdy neodvážili říct do očí. To je můj osobní názor.

Autor: Pacient (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2011 17:05

O paní doktorce se opravdu napsalo hodně, ale je s podivem, že má smlovu s nějakou pojišťovnou. Nikomu nic nezávidím. Krátkou dobu jsem byl její pacient, ale jen opravdu krátce. Nyní jsem rád, že moje děti k ní nemusí. U lékaře nikdy nečekám stačí se objednat, pokud má naléhavý případ, tak to chápu a počkám. Stačí se podívat na složení jejích pacientů. Každý si už názor udělal a reklamu si dělá sama. Toť vše.

Autor: Igor (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2013 14:14

Jo, taky bych tam neposlal ani nepřítele. Jako pediatr se mi taky moc neosvědčila :-/

Jdi na stránku: Předchozí123456
Aktuální stránka: 6 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.