Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
Koupání ve Stříbře - bazén, koupaliště nebo nic?
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2003 11:23

Pokračování diskuze o možnostech koupání ve Stříbře.

Téma bylo započato v diskuzi:"Přoč je toto fórum vlastně fórum?"

Re: Koupání ve Stříbře - bazén, koupaliště nebo nic?
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2003 21:39

Řekl bych, že kdysi dávno, když se začala stavět budova G a OA, tak se tam prý měl stavět bazén. Ale z důvodu dopravy vody od řeky až nahoru byla prý dána přednost škole. Škola je pěkná, ale proč potom projekt bazénu zanikl? Proč se nezačalo diskutovat o jiném umístění. Věřím, že takové pole pod městem u KERMI by na vzdálenost od vody nebylo tak špatné, cesta tam vede široká (palackého ul. - jen by to chtělo něco udělat s těmi kanály - strašný slalom při jízdě.) stačilo by postavit parkoviště.
Ale pokud na to město nemá čas?? Tak se nedá nic dělat, než čekat na pomoc firmy či soukromníka.

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2003 13:42

Jsem pro bazén. Už mě nabaví jezdit do bazénu do Plzně nebo na Přimdu. (do Tachova z principu nejezdím). Vzpomínám, že kdysi dávno byl ve výloze (dnes "u Standy") vyvěšen plán města, kdy byla vyznačena místa, která jsou určena pro výstavbu společensky prospěšných budov. V návrhu byla sportovní hala, která měla stát na místě bývalého sadu Zetešky a bazén se tam taky objevil. Akce proběhla, ale nic se nedělo a neděje.

Jedinej problém je, že si nepamatuju, jestli to bylo před a nebo po revoluci.

Nicméně to není špatnej nápad. Proč nevyhlásit veřejnou anketu, aby zastupitelé věděli, co by jejich voliči rádi. Už je slyším, jak říkají, vždyť může kdokoliv přijít na zasedání rady. Samozřejmě, že může, ale který politik vyslyší hlas jednoho voliče-nuly. Pro našeho současného prezidenta přeci není ani demonstrace s 40000 učastníky hodnou sluchu. Co pak zmůže jedinec?

Každopádně jsem pro bazén. Je mi jasný, že nebude jako na Slovanech. Klidně by stačil bazen, který využívají občané Přimdy a okolí.

Autor: snowborec (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2003 23:10

já jsem i pro skromné koupaliště a pak se uvidí bazén až na něj bude.

Datum: 04.08.2003 23:32

Bazén fakt chybí a v těchto vedrech hned dvakrát.
Bohužel doba na stavění bazenů už je pryč a teď to vypadá že v dohledné době se situace nezlepší.
Můžeme za to poděkovat především panu Bursíkovi.
Ještě, že tu je plno hospod a lidi se tak můžou topit v alkoholu.
Doporučuji zajít do restaurace Evropa podávají tam skvělou asijskou
kuchyni.
No není krásně v tom našem městě.

Datum: 05.08.2003 11:47

Bazén, každopádně!

I když, letní koupaliště by se z finančních možností taky dalo postavit. Holt bychom v zimě jezdili do Plzně či na Přimdu.

Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2003 15:18

Stříbro má koupaliště. Na náměstí je kamenná nádrž s vodotryskem a nic se neplatí.

Datum: 07.08.2003 16:27

Hele to je naš basén. A do toho ti nic není, ty dilino.

-< ^-^ >---------------
Autor: x-pepa (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2003 05:47

JA CHCI BAZEN !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

Petice??
Datum: 14.08.2003 06:34

Napadlo mě, co takhle udělat ne petici, ale seznam lidí, jako petici, kteří by byli pro bazén. Třeba si potom město uvědomí co je třeba. Co myslíte? Myslím, že by se to potom rozhejbalo!

Re: Petice??
Datum: 14.08.2003 08:53

Na takovej seznam si můžeš napsat celý město. Ty snad znáš někoho, kdo by bazén ve Stříbře nechtěl? Oni to zastupitelé moc dobře ví, jen nikdo asi nechce být ten, kdo tenhle problém hodí na stůl.
Petice by to možná řešila, protože by se jí MUSELI zabývat, ale jde to řešit i jinak. Podle mých informací se brzy dočkáme nějakého pohybu v řešení tohohle problému.

Autor: snowborec (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2003 22:15

jsem pro určitou anketu, aby se skutečně ukázalo zda pro koupaliště není jen pár lidí , občanů města Stříbra. Mám ale obavy , že i počet 400, nebo 800 lidí hlasujících pro koupaliště bude málo, aby se 15 zastupitelů trochu touto myšlenkou zaobíralo. Ale doufám že se pletu. Spíš věřím, že bazénu bude využito jako volební zbraně tak, jak tomu bylo při volbách posledních.Administrátor napsal:

Datum: 15.08.2003 10:43

Já myslím, že by to podepsalo více lidí. Věřím v cca. 2000 +/- 200 lidí. Když by se to dalo do nějakých obchodů?

Datum: 26.08.2003 11:15

Když si myslíš, že se to pomocí petice pohne, tak si sedni k počítači, vytiskni text petice, tabulku pro seznam lidí s podpisy a roznes do obchodů. Další můžeš poslat známým do firem ať ti oběhnou spolupracovníky. A sám si můžeš stoupnout na náměstí nebo třeba před Penny a "otravovat" spoluobčany ať podepíšou. Stačí se rozhodnout a DĚLAT. Když to rozjedeš, pomůžu ti.

Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 21:26

Vážení , jen tak na okraj - tartan na stadioně bude po dikončení stát tak cca 8 milionů----- pokud pan Zíka nenapočítá něco navíc a zastávám názor , že ty miliony budou sloužit tak maximálně 50 lidem . Věřím tomu a jsem přesvědčený , že stejné prostředky vložené do vybetonované díry s vodou- tzv, bazénu by sloužily daleko více lidem a to bez rozdílu věku ....

Autor: danecek (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2003 10:22

Hlavně že máme ten skvělý 13. poledník!!! Tolik starostí kolem výmyslu páru jedinců, ale aby se už konečně někdo začal starat o lidi? Byl bych velice rád, kdyby se zde k tomuto tématu také vyjádřil někdo kompetentní z našich vyvolených konšelů. Administrátor napsal:

> Pokračování diskuze o možnostech koupání ve Stříbře.
>
> Téma bylo započato v diskuzi:"Přoč je toto fórum vlastně
> fórum?"

Autor: Redakce STRIBRO.NET (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2003 10:34

Včera se nám podařilo získat informace k tomuto tématu od jednoho ze zastupitelů. Teď je musíme "překousat" do srozumitelné podoby a pak je pustíme do éteru.

Datum: 03.09.2003 20:30

Občanské sdružení Strom se bude i nadále snažit prosadit vybudování koupaliště - příp. později bazénu. Byly bychom velice neradi, aby spolu se snižující teplotou se též snižovala i důležitost realizace tohoto záměru. A Váš názor?? Děkujeme za Vaše podněty.

Autor: jiraj (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2003 21:32

Vydržte hlavně do léta aby se konečně něco začalo dělat- zatím to koupání asi radním nevadí a nebo že by se už něco dělo??? Jak se proslýchá??

Datum: 16.09.2003 22:19

starosta Svoboda PRÝ předložil "svůj" návrh na vybudování koupaliště (bazénu) - počítá se s umístěním v prostoru dnešního škvárového hřiště pod stadionem.
Jó, když se body ztrácí, musí se nahnat někde jinde ...

Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.