Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Lékárna Dr.Max
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2012 08:43

Dobrý den,snažím se najít vhodný článek pro můj příspěvek a tématicky nejbližší mi přijde tento.Chtěl bych tímto poděkovat našim zastupitelům,že se rozhodli udělat něco pro lidi a zvážují pronajmout prostory lékárny síti Dr.Max (kdo nezná:[www.drmax.cz] lélárna nabízí spoustu bonusů,věrnostní kartu apod.Pro nás co mají hluboko do kapsy to bude znamenat mnoho ušetřených peněz.Vždyť v lékárně nejvíce utratí důchodci,matky na MD,dlouhodobě nemocní lidé a pro ně bude úspora opravdu výrazná.Stávajécí lékárna ve Stříbře nic takového nabídnout nemůže nebo nechce...nevím.Nebudeme muset jezdit do Boru.Tak ještě jednou děkuji za sebe i za další občany města.

Re: Lékárna Dr.Max
Autor: Marie (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2012 17:03

Znám tuto lékárnu. Mám rodiče v Tachově a ti si jí nemohou vynachválit.Za každý nákup dostanou bonus a co dostanete u nás? Rozdíly v cenách jsou opravdu velké nevím, jak je to možné, ale léky, které zde ve Stříbře doplácím, dostanu u Maxe bez doplatku.Díky páni radní, jen tak dál....
Ještě třeba TESCO místo SUPRU, co vy na to:-))

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2012 09:42

Dobrý den, také znám tuto lékárnu.Ani trochu bych se neukvapovala s hodnocením bonusů.Myslíte, že vám nějaká lékárna dá něco zdarma?
Naše lékárny ve Stříbře jsou dobře zásobené a cenově nejsou špatné.Mohu posoudit ve srovnání s lékárnou v Boru, kterou Dr Max provozuje.Není naprosto vyjímkou, že lékárník mění léky ne preceptu za jiné, se stejnou látkou, spíše to bývá pravidlem.Pokud chcete určitý lék, velmi často musíte čekat na příští dodávku, pokud vám tedy lékárník lék objedná.Ceny kosmetiky a potravinových doplňků jsou u nás lepší.Konkrétně kolagen,laktobacily,čaje.Boty u Dr Maxe nekoupíte.
Nelobuji za lékárnu, jen mě štve, že něco , co funguje, se má měnit.
Vážně máte někdo pocit, že Dr Max chce do Stříbra, protože se mu líbí zdejší radnice?

Autor: Marie (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2012 07:15

To, že si musím přijít pro léky druhý den je zcela běžné i u našich dvou lékáren. Když bydlím ve Stříbře, je mě to vcelku jedno, ale ten kdo dojíždí tomu nezávidím. Stojí je to jak čas, tak další náklady na dopravu. Co se týká obuvy rozhodně bych si nešla koupit boty do lékárny. To, že tam má kousky, které tam nabízí i několik let, je vidno, že opravdu o ně velký zájem není. Nehájím Dr. Maxe, jen bychom se neměli bát konkurence, protože mít možnost výběru, není zas tak k zahození. Rozhodně bych přivítala místo jednoho Vietnamce v Benešovce, třeba další lékárnu.

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2012 11:18

Já bych dal zase jednoho Vietnamce na Jižní předměstí do budovy města,která je na proti Šestákům.Dal bych ho tam bez nájmu za účelem zřízení večerky.Jen si považte,že první potraviny směrem od nádraží jsou až na náměstí.Vemte si ty babičky,které musí pro každý rohlík,máslo a jinné základní potraviny až do města a to se prý má zase na čas uzavřít most.
V této lokalitě se žádný obchod nenachází!

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.