Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Rómové ve stříbře
Autor: PABR (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2011 15:07

Dobrý den
Dostale se k nám informace, že město chce do bývalých kasáren nastěhovat cca.300 příslušníků této nepřízpůsobové menšiny. Je to pravda?????????!!!!!!!!!!!

Re: Rómové ve stříbře
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2011 19:04

Nedokázal bych pochopit zastupitelstvo,které by něco takového,pod dojmem událostí odjinud,dopustilo.To aby pak chodili kanálama.Pokud jsou tedy ještě objekty v kasárnách stále ještě v držení obce.Nicméně,kdo nyní bydlí v komerčních ubytovnách ve městě ?

Autor: Spravedlnost (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2011 22:20

Pokud tato informace je aspoň z poloviny pravdivá, tak naši politici nemají televizi, nečtou tisk a neposlouchají radio! Už takhle narůstá kriminalita v našem městě krádeže,přepádávání,narušování pořádku! Hlavně že je tu MP, kamerový systém, ale jen na občany platící daně! Pro naši indočeskou menšinu není nic svaté! Bohužel se ze mě stal rasista a pokud se sem nastěhuje tato skupina, budu muset se odstěhovat!

Datum: 21.12.2011 22:01

co je to za Buzeranta ten pan Hrábek?

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2011 07:09

já jenom slyšel,že to snad není romák.

Datum: 23.12.2011 19:02

to asi není róm, ale jeho mysl je stejná- je to ještě horší hovado. Možná i Buzerant.

Autor: Lojza (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2011 17:42

Pepča Hrábek není buzerant. Ale co vím jistě, tak je to homosexuál.

Autor: Pabr (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2012 15:03

Co sem pletete nějakýho Hrábka..... tady jde o to jestli je pravda že je mají nastěhovat do bývalých kasáren a jestli jo tak je to nejspíš docela problém taky se nám tu může stát že dopadneme jako na severu čech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 18.01.2012 19:00

Správně.Moc jsem nepochopil kam někdo toto téma zavedl.Hlavně by mi fakt zajímalo,jak se věci dopopravdy mají.Jenže ti, co ty informace mají,nepoví.

Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2012 18:08

Taky nechápu, kam se tohle téma ubírá. Vám snad hrabe. Sexuální život nějakého Hrábka nás nezajímá. Ať se tedy registruje s jiným čtyřprocentním a neotravujte tady s homosexuálama..

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.