Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3
Re: Patočku nahradí Sihelská
Autor: kultura za 500 (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2011 17:47

J.R., tohle je úplně mimo mísu.Kvalifikační úroveň je základní předpoklad ,aby někdo,a to kdokoli, funkci,a to jakoukoli, vykonával.Ať předvede....,panebože:nejsme na tom tak, abychom něco nebo někoho pořád jen zkoušeli-toho už bylo dost.Já jsem se nikam nehlásil,na toto téma jsem ani reagovat nechtěl.Jenom doufám že na funkce a to na všech úrovních budou dosazováni lidé,kteří tam patří.A příklad spolužáka-nikde nezaznělo na čem zbohatl...

Autor: J.R. (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2011 22:06

Kultura za 500: Mimo mísu to vůbec není. Jestli máte děti, tak jsem zvědavej, jak dlouho je budete živit, protože pokud je potencionální zaměstnavatel nebude chtít vyzkoušet, tak budou dost dlouho u maminky a tatínka na obživu.Jak je dosadit do zaměstnání, když nemají tu potřebnou praxi, kterou zde propagujete. Co to tady píšete za nesmysly? Copak existuje nějaká škola na pozici dělník, prezident,uklízečka? Kolik rádoby manažérů má nějakou manažerskou školu?(Nemluvím o školeních)

Mimo jiné spolužák zbohatl na vařené kukuřici. A ten školu nemá. Možná tu základní.
Jinak tím, "kteří tam patří" myslíte kamarády vládnoucích? Nebo těch, co mají nějaký vliv?
Hm, tak to bude vypadat jako dosud.

Autor: kultura za 500 (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2011 17:57

Vy jste vůbec nepochopil podstatu.To co zde popisujete je úplně o něčem jiném.Jinak bez komentáře.

Datum: 17.03.2011 11:17

Pokud jsem nepochopil podstatu, byl bych rád, kdybych jí dostal vysvětlenou.
Jinak fakta - Místo ředitelky dostala paní Sihelská
- Byla vybraná v řádném výběrovém řízení.
- Byla vybraná jako nejvhodnější kandidát
- Paní Sihelská má strojní průmyslovku.
- Paní Sihelská má velkou praxi v médiích.
- Paní Sihelská má dostatek kontaktů.
- Ředitel MKS by měl mít -kontakty,praxi s médii a min. maturitu.
Takže pokud nepřijde Jan Tleskač, nevím, co jsem nepochopil na podstatě věci.

Autor: zakon (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2011 17:00

Nepochopil vůbec nic a stačí tak málo. Přečíst si zadání výběrového řízení a podívat se jak to dopadlo.

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2011 17:22

PRo pana Topinku: nebylo to žádné řádné výběrové řízení,ale byla odměněna za to že utekla z kandidátky ODS na poslední chvíli a v době kdy už za ni nemohl být nikdo na kandidátku nasazen.Nevím jakou má praxi v médiích a kolik má kontaktů,ale vůči ostatním uchazečům to je jedna lumpárna.Ale žel bohu tato lapálie pracovní nabídky do chudého města před Plzní nepřivede.

Datum: 17.03.2011 18:58

Pane Karle, vy jste dosazoval paní Sihelskou do funkce, že tak přesvědčivě víte, jak to bylo? Nebo jste byl na nějaké radě, kde jste hlasovali(tedy vlastně když už to bylo rozhodnutý, tak nehlasovali), nebo jste jen zhrzený politik, který se nedostal na radnici, neúspěšný kandidát na funkci ředitele MKS? Je mi jedno, kdo jste(Stejně tak, jako by mělo být jedno, kdo jsem já - i když mě je úplně jedno, kdo si o mne co myslí.), ale pokud chcete šířit zaručené informace, neměl byste je přijímat v restauraci, nebo minimálně ze "zaručených zdrojů".
Pro zákona a kultura za 500: atím nikdo z Vás mě nedokázal umlátit argumentama, abych přiznal, že jsem se zmýlil.

Datum: 17.03.2011 19:06

Mimo jiné jsem si našel na městských stránkách dokument, ve kterém je vyhlášené výběrové řízení na ředitele MKS a ten dokument je nedostupný.[www.mustribro.cz] . Buď je to schválně, nebo nevím. Vše okolo funguje.

A pokud mi chcete tvrdit, že komise, která zasedá na výběrových řízeních je zkorumpovaná, potom zjistím vše co jde a budu první, kdo bude psát a rejpat do této záležitosti.

Datum: 17.03.2011 21:56

Dokument je nedostupný, protože už je to ukončená akce.
Výběrové řízení má nějaké podmínky a pokud se tyto podmínky nedodrží, tak víme co to je. Fixl pro někoho.
Komisi nikdo nezná a nevíme jak kdo hlasoval!
Neznáme účastníky výběrového řízení!
A pokud J.R. nečetl zadání výběrového řízení, tak nechápu proč a vlastně na co reaguje?
Nemám potřebu někoho umlacovat čímkoli.

Datum: 18.03.2011 08:01

Zadání jsem četl. Ostatní dokumenty v okolí tohoto jsou ukončené taky a přístupně jsou.
Když neznáte komisi a způsob hlasování ani účastníky výběrového řízení a četl jste jen tento dokument, potom mi je jasný, že Vy jste vše pochopil.
Nenechte se vysmát.
Jo a mimo jiné - pan Patočka splňoval tyto požadavky?
A jestli mi napíšete že před tím to bylo jiné, doporučuji si vyhledat předchozí diskuzi na toto téma.
Takže než začnete z někoho dělat de..menta, tak si prosím zjistěte všechny fakta a pak teprve suďte.

Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2011 15:20

pan Patočka byl vybrán pokud je mi známo ze tří uchazečů řádnou výběrovou komisí.Dle mích informací,všichni splňovali podmínky výběru.Paní Sihelská byla vybrána asi z22uchazečů a kým,to mi není známo.Vám asi pane Topinko to známé je.Kritizujete všechno nové nic vám není vhod.Nejradši by jste čekal s náměstím i stadionem a město by jste začal opravovat někde od Lipek.Mně už se ale pořád nechce na něco čekat až na potom,já už chci vidět nějaké výsledky.Jste tady momentálně největší politolog a určitě víte jak na to.Jdite na radnici a pora´dte jim.Tímto končím s diskuzema!Je to ztráta času a život utíká!

Datum: 18.03.2011 19:55

pro karel:Teď jste na to kápl. Nechápu, proč by Stříbro mělo být krásné jen pro turisty.
Proč by se mělo opravovat(stavět nové) zrovna náměstí, když všude okolo je středověk.Sedněte do auta a projeďte se Stříbrem. Doporučuji - Nádraží,Plzeňská ulice už od Siemensu,Kladrubská -komplet, Hornická,Smetanova,Dvořákova,Palackého až k terénu,Dukelská,Kostelní, Jiřího z Poděbrad,Sokolská atd. Nejde jen o stav silnic, ale i to, jak to tam všechno vypadá. Ano, pozvu sem návštěvníky odjinud, ale mohu je vzít na náměstí, do hornického skanzenu i když se budu bát, že si cestou zlomí nohu a pak je posadím na autobus(tedy jestli náhodou pojede) aby neviděli nic jiného a rovnou přeskočili na vlak a pryč. Na politiku kašlu, jenom bych rád, aby se někdo staral o lidi a ne jen o sebe.To, že jsem proti zimáku si myslím je jasné už z toho důvodu, že do toho město bude sypat prachy, aby si tady pár lidí mohlo hrát na NHL a to, že mi vadí náměstí jsem zatím nikde nepsal, ale je to pravda.Když jsem viděl, jak to bude vypadat, zhrozil jsem se.To, že komunismus už skončil si tady ve Stříbře mnoho lidí nevšimlo a nejraději by všichni žili na dluh tak, jak tomu bylo za totality. Takže když to shrnu: Dělejte si co chcete, je mi to jedno, ale kritizujte jen to, o čem máte alespoň trochu přehled. Píši tady jen své názory a na to mám právo. Jestli se Vám nelíbí, tak to nečtěte

Datum: 18.03.2011 22:40

Takže než začnete z někoho dělat de..menta, tak si prosím zjistěte všechny fakta a pak teprve suďte.[/quote]
Co dodat. Nemá cenu cokoli dodávat, vše podstatné bylo vyřčeno. Ale nadávat si jděte někam, kde to ocení.

Datum: 19.03.2011 07:08

Pane - nebo paní "zákon". Jste normální? Umíte číst? Nikomu nenadávám, ale fakt na takové primitivy nebudu čerpat svou energii.Karel měl pravdu. Je to ztráta času.
Po přečtení vašeho posledního názoru(dá li se tomutak říci) je mi jasné,jak jste na tom s inteligencí.

Datum: 19.03.2011 15:35

Děkuji za optání, normální jsem a psychotesty mám, číst umím. Vaše reakce napříč diskuzí je obohacující, ovšem nic neříkající. Hodnotit někoho a jeho inteligenci si netroufám, máme na to dost odborníků, možná jste jeden z nich. A debata je o výběrovém řízení na post ředitele(ky) MKS pokud máte nějaké informace budeme za ně rádi.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2011 18:00

Žasnu, jak umíte diskutovat. Je vůbec možné, aby někdo napsal svůj názor, a druhý ho bez urážek akceptoval? Paní Sihelská už je zvolená, takže jí dejme šanci. Třeba nás mile překvapí. Jinak souhlasím s tím, že úpravě Stříbra by se měla věnovat větší péče. Také se mi nelíbí, že se vše točí hlavně kolem stadonu. Máme rozbité chodníky, není kde parkovat a vzhled městských domů taky nic moc.

Datum: 20.03.2011 23:05

Je pravda, že nemá cenu diskuse o tom, kdo konkrétní momentálně sedí na MKS. To za nás prověří čas. Zásadní chybou je, že páni radní při výběru nedodrželi podmínky, které předem sami stanovili. To je neomluvitelné a o tom je třeba diskutovat!
Co když to udělají i příště? Například až budou vybírat dodavatele rekonstrukce náměstí. Kdyby se něco podobného stalo v tomto případě, určitě by to byl důvod k odebrání dotace a město by muselo zaplatit 60 nebo kolik miliónů plus penále ze svého rozpočtu. Nebo-li podobným rozhodnutím by přivedli město, a tím pádem nás všechny, do pěkného maléru. Pro mě osobně současní radní, tímto "výběrovým řízením", ztratili důvěru.

Datum: 21.03.2011 07:50

Asi jsem opravdu mimo, ale vysvětlí mi někdo, v čem se nedodržely podmínky výběru tak drasticky, abych ztratil víru ve všedení města?

Datum: 12.04.2011 09:49

Citovat:
J.R.
Asi jsem opravdu mimo, ale vysvětlí mi někdo, v čem se nedodržely podmínky výběru tak drasticky, abych ztratil víru ve všedení města?

Asi opravdu jsi. smiling smiley

Datum: 12.04.2011 09:52

... diskuzi: [www.stribro.cz]

Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.