Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Město Stříbro :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Co se Vám líbí a co Vám vadí na současném životě v tomto městě. 
Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
Patočku nahradí Sihelská
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 08:47

Re: Patočku nahradí Sihelská
Autor: karel (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 09:17

Tak to je ta odměna za odstoupení z kandidátky ODS na poslední chvíli.Tak milý Rokre,kdo mněl pravdu?Ještě věříš tomu ,že ředitel kultury nebyl domluven dávno před konkurzem?

Datum: 16.02.2011 11:39

By mě zajímalo, jak paní Sihelská splnila podmínku výběrovýho řízení:
Citovat:
Výběrové řízení na obsazení pracovního místa ředitel příspěvkové organizace Městské kulturní středisko - Požadované předpoklady:
- vysokoškolské vzdělání a praxe ve vedoucí řídící funkci výhodou, nebo středoškolské vzdělání všeobecného směru, popř. zaměřeného na kulturu s výhodou praxe v manažerské pozici alespoň 3 roky (nutno doložit čestným prohlášením s udáním doby, místa a druhu vykonávané činnosti)

Podle mě nemůže splňovat ani VELKOU NÁHODOU.

Datum: 16.02.2011 12:47

Dobrý den, paní Sihelskou mám ráda, píše hezké články nejen o Stříbře. Myslím si ale, že na funkci ředitelky MKS nemá potřebné schopnosti. Kdo teď bude psát o Stříbře do novin? Snad bývalý místostarosta Tóth?

Autor: Tonda (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 13:02

Citovat:
křovák
By mě zajímalo, jak paní Sihelská splnila podmínku výběrovýho řízení:
Citovat:
Výběrové řízení na obsazení pracovního místa ředitel příspěvkové organizace Městské kulturní středisko - Požadované předpoklady:
- vysokoškolské vzdělání a praxe ve vedoucí řídící funkci výhodou, nebo středoškolské vzdělání všeobecného směru, popř. zaměřeného na kulturu s výhodou praxe v manažerské pozici alespoň 3 roky (nutno doložit čestným prohlášením s udáním doby, místa a druhu vykonávané činnosti)

Podle mě nemůže splňovat ani VELKOU NÁHODOU.

Máš pravdu. SOUE elektrotechnické, obor mechanik silnoproudých zařízení nebude to pravý vzdělání pro ředitele kulturní instituce.
Zavání to buď neschopností nebo nějakým určitým záměrem nedávno zvolených městských radních v čele se starostou Červeným a místostarostou Plánkou.

Autor: ferda (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 14:19

Co se mi tak doneslo,paní elektrotechnička Sihelská a mizerná redaktorka měla dlouhodobé neshody s ostatními v redakci.Možná,že zafungovaly nějaké zákulisní dohody s vedením,protože v redakci byla asi kritizovaná.Co my víme?Na kulturu elektrikářka nemá a nemá ani na nic ostatního.K pásu!

Autor: cirkus z radnice (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 17:41

No to bude cirkus! Naše radnice asi potřebuje odeslat do domova pro seniory, protože si neumí přečíst podmínky výběrového řízení. Psát články o bouračkách, plesech to jo, ale šéfovat MKS!

Datum: 16.02.2011 18:08

Hádám,že těch ostatních asi dvacet zájemců muselo být úplně tupích,když to vyhrála tato uchazečka.Asi je dobrá.

Autor: ferda (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 18:19

Vždyť neuměla psát nic jinýho než kulturu.Na bouračku by nejela,by se poblila.Tupí nebyli,jen ona je dobrá vlezprdelka.Jak jsem napsal,k pásu!

Datum: 17.02.2011 16:29

Nemám nic proti paní Sihelské, ale tento post bude touto volbou úplně zadupán. Obdivuji jí, že si na to troufne. Vždyť, kde je nějaká reprezentace za město?Copak se nepřihlásili nějací vysokoškoláci???? No tedy jsem zklamána. Kupčení s pracovními nabídkami asi dále pokračuje. Určitě to posvětila rada, tak je to v poho :-)) souhlas je schován za pětici lidiček, které jsme si zvolili, tak co bychom chtěli.

Datum: 18.02.2011 11:40

pro miňonku: vysokoškolské vzdělání nezaručuje to, že bude někdo schopný ředitel kultury..vzdělání je dobrá věc, ale tady by měly být spíše manažerské schopnosti...a ty nejsou a nikdy nebudou u p.Sihelské..tady těžce šlápli vedle, ještě budeme vzpomínat na Patočku.

Datum: 18.02.2011 13:03

Může se taky stát to,že po příštích volbách do městského zastupitelstva bude třeba pan Patočka rozhodovat o tom ,kdo bude ředitelem muzea.

Autor: rokr (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2011 13:12

Zdravím. Já se do výběrového řízení hlásil také. Nezbývá mi, než paní Sihelské pogratulovat. Na víc nemám sílu.

Autor: jan reindl (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2011 12:02

Vždyť je to jedno-a doufám,že se pletu -leč myslím,že kultura ve městě se bude ubírat směrem takových soukromých akcí pana Plánky. Pozvou se kamarádi z Prahy a jmenovaný umělec zachrastí rumba koulí a je o kulturu postaráno.Hurá

Datum: 23.02.2011 16:22

Radní města nechtěli nést odpovědnost za výběr ředitele MKS, a tak ustanovili výběrovou komisi. Ví někdo, kdo ji tvořil? Komise vybrala z 22 uchazečů 10 vhodných. Potom už vybírala Rada. Proč? Komise snad nebyla dostatečně způsobilá k výběru ředitele? Působí to dojmem, že na post ředitele MKS byl politický tlak. V tom případě je jasné, že i na vyhození Patočky byl politický tlak. A komu z radních vlastně vyhovuje osoba nové ředitelky. Musí to být nejméně tři radní. Červený, Plánka, Strankmüller, Nenutil, Souček. Komu z nich?

V celé kauze se mi nelíbí ani postoj redakce Tachovského Deníku, konkrétně redaktora a Sihelské kolegy Válava Šimka, který nás v několika článcích bez jakýchkoliv důkazů informoval o "špatnostech" Patočky a o průběhu a výsledku "výběrového řízení". Nyní, když jsou velké pochybnosti o splnění podmínek výběrového řízení, které stanovila sama Rada města, jen mlčí. Podivné, ale pochopitelné.

Každý si může udělat svůj obrázek o tom, kdo za koho kope. Za čtyři měsíce po volbách je to smutné zjištění.

Datum: 27.02.2011 11:19

Nevím proč se tu zastáváte Patočky. Mně nijak nevadil, ale po tom co jsem se dozvěděl, že na MKS zpronevěřil peníze a jaký tam mají bordel, tak jsem rád, že ho vyhodili. Proč si tam držet někoho koho vyšetřuje policie.

Datum: 27.02.2011 11:20

A co se týká paní Sihelské, taky jsem z ní nebyl zrovna nadšený, ale nechci kritizovat někoho předčasně. Proč to nezkusit, třeba jí to půjde. Krtizovat můžu třeba až po roce co bude ve funkci.

Autor: Lida (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2011 21:11

Citovat:
škoula
Nevím proč se tu zastáváte Patočky. Mně nijak nevadil, ale po tom co jsem se dozvěděl, že na MKS zpronevěřil peníze a jaký tam mají bordel, tak jsem rád, že ho vyhodili. Proč si tam držet někoho koho vyšetřuje policie.
Vy znáte oficiální výsledky kontroly na MKS? Že by někoho vyšetřovala policie se mi nezdá. Zkuste si ověřit informace z více zdrojů. Články v deníku a skutečnost mají k sobě hodně daleko, v tom souhlasím s předchozími. Paní Sihelskou není třeba kritizovat. Ona nemůže za to, že místo vyřazení byla vybrána.

Datum: 27.02.2011 21:57

Jo ten co má trestat řidiče sám chlastá a bourá! Je dál ve funkci! Ten co má chránit majetek města a občany města si strká pokutové bloky do kapsy! Další co je neschopnej a taky krade! Výběrové řízení, které je vyřešené aniž by kdokoliv znal členy komise a jejich názory! Už není komunismus, to se bojí radnice zveřejnit co se děje za naše daně v organizacích jako MKS! Vše se jen zametá pod koberce a základní informace občan nemá!

Autor: J.R. (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2011 19:55

Víte, netuším, ze kterých zdrojů máte své "zaručené informace, ale to, že paní Sihelská je ředitel MKS je mi úplně putna. Jestli má nějakou kvalifikaci, jakbysmet.
Ať předvede, co umí a uvidíme. Mám bývalého spolužáka, který propadl na prvním i druhém stupni a dnes je milionář. Nechápu, proč by paní Sihelská nemohla ukázat své kvality. Pokud nějaké má - jedině dobře. A pokud ne - Tak přijde někdo jiný. Třeba Vy co zde brečíte, že Vás nevybrali.

Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.