Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: Blue Effect
Autor: J.R. (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 19:01

Tak jsem se raději zaregistroval, aby ten oplzlík, který má rád tvrdou muziku a je tak originální, že používá můj nick, byl poznat

Datum: 21.10.2010 19:02

Jako sranda to bylo dobrý, ale už to stačilo.

Autor: Bimbo (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 19:13

Koukám,že také mám v této diskusi dvojníka.confused smiley Doplním úvahu obsazení starosty a míst. města Stříbra.Ryze pragmaticky-volby vyhrála čssd(těsně,ale vyhrála)tudíž by měla možnost vybrat si koaličního partnera.Pokud bude Top 09 bude rozumná a vytvoří společně čssd koalici, to znamená,že bývalý starosta udrží svoji pozici jak navrhoval,takzvaného uvolněného star.(neplacená pozice)a topka dva placené místostarosty,jménovitě Boda a Pavel, oba dva obdrželi nejvíce hlasů ve volbách,protože hlasování na sousedním webu s názvem KOHO CHCETE MÍT ZA STAROSTU je irevelantní z důvodu int.manipulace ÍP, nebude to mít chybu,protože jak čssd tak topka disponuje s velmi kvalitními zastupiteli.Potom věřím,že Stříbro bude vzkvétat navzdory celosvětové krizi.

Autor: J.R (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 19:33

http://blogs.dallasobserver.com/sportatorium/Hats%20-%20JR.jpg
Poznáte mě podle takové fotografie šikovnýho muže z Dallasu takže opravdu už by to stačilo.drinking smiley

Autor: J.R (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 19:38

http://blogs.dallasobserver.com/sportatorium/Hats%20-%20JR.jpg

doufám pavle, že to není tvoje prácesmileys with beer jako vtip dobrý,
tak nějaké dlaší obrázky je li zájem? Mám jich docela dost.

Datum: 21.10.2010 19:42

thumbs downthumbs up smileythumbs down

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 19:46

tak už vím kdo seš J.R. znám tě zdál ses mi povědomý
http://img01.ecards.cz/isrc/b/7/b7de3b1a7ffd8cc849b0e507f9b76644_736_A.jpg

identita odhalena

Datum: 21.10.2010 19:53

Mňo pane vtipálku dělat si spoustu účtů na této doméně je sice fajn, ale nevím, jak se to bude líbit správcům této domény.

Autor: --- (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2010 09:13

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2010 10:05

Citovat:
J.R.
Mňo pane vtipálku dělat si spoustu účtů na této doméně je sice fajn, ale nevím, jak se to bude líbit správcům této domény.

Adminovi se nelíbí zneužívání identit. Nelíbi se mu, že diskuze přestává být o vystoupení skupiny Blue Effect, ale o politice, která do tohohle tématu nepatří. Také se mu nelíbí, že sem někdo umístí odkaz bez jakéhokoliv komentáře a navíc v odkazovaném článku je napsáno "...na jednom z diskusních fór o Stříbře..." bez jmenování nebo zpětného odkazu. Samé nehezké věci.sad smiley
Prosím všechny přispěvatele, aby se polepšili. Pokud nebude má prosba vyslyšena, bude toto téma uzavřeno. Díky za pochopení.

Datum: 25.10.2010 18:17

S opravdovým úžasem doslova zírám a nechce se mi věřit. Nemohu se vyjadřovat k lidem z MKS ve Stříbře, osobně je znám jen z doslechu ( bohužel v negativním slova smyslu ), ale co mě velmi zaráží, je fakt zveřejněný v článku Tachovského deníku, o prokázaném telefonátu pana Patočky, který způsobil rozruch kolem pořádaněho koncertu. Občané města, jako je pan Štybar, nebo pan Plánka, jsou dle mého názoru lidé, na které bychom měli být hrdi, protože prezentují naše malé město v rámci regionu i celé naší republiky. To co předvádí pan Patočka, je myslím něco víc než arogance, cítím i trochu té pravé české závisti a uvědomění si vlastní neschopnosti. To, že pan Plánka na poli kulturním ukázal jak se to může dělat, je každému, kdo někdy navštívil nějakou akci v prostorách muzea nepochybně jasné, nehledě na jeho muzikantské schopnosti, které předvedl a předvádí doposud. Není náhodou, že naše hudební špičky, včetně Karla Gotta, si tohoto muzikanta pravidelně zvou k hostování, či natáčení desky.Díky jeho vystupování s významnými hudebníky, můžeme ve Stříbře občas vidět zajímavé koncerty, nebo výstavy, za velmi přijatelné vstupné, nebo dokonce zdarma. Za to patří veliký dík panu Plánkovi a kolektivu Městského muzea, alespoň z mé strany. Je na občanech a vedení města, aby zvážili, jestli lidé z vedení MKS jsou ti správní a zda jsou pro stříbrskou kulturu do budoucna přínosem.

Jaroslav Šetek, jr.

Datum: 25.10.2010 18:39

Vážení přátelé( i nepřátelé).
Koncert proběhl, spravedlnosti bylo učiněno za dosti.
Jen Vás všechny chci upozornit, že do teď jsem šel proti panu Patočkovi, protože si to zasloužil, ale pokud se dozvím nějakou další prasárnu (jakoukoliv a o kom koliv), otevřu další diskuzi a půjdu proti tomu, kdo se bude chovat nemístně.
Je čas, aby občané tohoto města věděli o všem,¨o čem by vědět měli a aby reagovali, ať je zde dobré místo k žití.

Autor: bimbo (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2010 19:59

Kdo viděl zprávy čt 18hod. a 19hod,kdy celá česká republika byla seznámena s kazou ředitele Mks.Patočky, kde přední hudebníci Blue Effect jednoznačně odsoudili postup p.ředitele si konečně udělal jasno, kdo je vinen.Mám pocit,že p.Pat by měl rezignovat na své místo a rada vyhlásit nové výběrové řizení a dosadit kompetentního člověka.

Datum: 25.10.2010 20:44

Není nad to udělat městu pěknou reklamu... to se panu Pat-ovi opravdu povedlo... naposled bylo Stříbro v hlavních zpravodajských relacích při opileckém oddávání R.S. a při prohlášeních P.T. k nezaměstnanosti a zahradnikých brigádách...

Autor: bomba (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2010 21:06

TaK zprávy jsem zkouknul, koncert Blue Effectu prožil a nemám slov. Nevím co bude policie zkoumat a prošetřovat? Skupina Blue Effect hraje leta letoucí, ale že zažije něco takového v roce 2010, to určitě né. Jednoznačná ostuda a jsem zvědav jestli tady někdy vystoupí! Ale koncert to byl pořádnej vydržel bych i delší.

Autor: sherlock (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2010 21:43

policie by měla hlavně prověřit p. pa-ta..thumbs down

Datum: 26.10.2010 13:13

Já nechápu, co by policie měla prověřovat? Ale těším se, až si pro mne přijdou.
Bude bžunda.grinning smiley

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.