Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3
Re: Blue Effect - J.R.
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2010 07:51

Víte, zdá se mi, že jste žabomyší spor, kteří si dříve správní chlapi vyřešili mezi sebou většinou stylem "pár facek za hospodou", povýšili na politickou hru - už jen tím, že jste hodili tento odkaz do fora Volby. Prý se dokonce už o tuhle situaci "starají"novináři...no, nevím, nevím, jestli si šiřitel zprávy, že koncert Blue Effectu nebude, nezadělává na trestní stíhání za šíření nepravdivé informace s cílem poškodit osobu, či zisk z akce...Sama jsem zvědavá, jak tahle hra dopadne, protože to opravdu není nic jiného, než egoistická hra několika lidí, která může mrzet nakonec půlku Stříbra...ale je to ve Vašich rukách, pánové!

Re: Blue Effect
Autor: J.U. (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2010 11:30

Dnes je v Tachovském deníku vyjádření zainteresovaných. Bohužel jsem si z toho udělal obrázek, že ředitel MKS je "mimo mísu". Jestliže si skupina vezme s sebou hosta /kohokoliv/ bez dalších nároků na honorář, který byl dle mého názoru smluvně ošetřen, je to pouze dobře pro návštěvníky koncertu. Reagoval by pan ředitel stejně, byl-li by hostem koncertu třena V. Mišík nebo M.Kovařík?

Autor: J.R. (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2010 17:45

Tak tomu říkám satisfakce.
Alespoň beru pochybovačům vítr z plachet.
Je to článek z Tachovského deníku.

Datum: 20.10.2010 17:45

Vrátili jsme se do normalizace? Ptají se fanoušci ve StříbřeStříbro – Obavy z toho, že bude zrušen páteční koncert skupiny Blue Effect v kulturním domě ve Stříbře projevili někteří příznivci této legendární kapely.

Autor:
Jiří Kohout
--------------------------------------------------------------------------------
.reklama
--------------------------------------------------------------------------------
.
0×video
0×audio
0×foto0×komentářů dnes 10:11 aktualizováno dnes 14:18.

Radim Hladík ze skupiny Blue EffectAutor: Deník/Petr KinštDůvodem mělo být vystoupení bubeníka Pavla Plánky jako hosta kapely, které si údajně nepřál ředitel pořádajícího Městského kulturního střediska Stříbro Petr Patočka. Podle některých tvrzení měl v případě vystoupení Plánky koncert zrušit.

Fanoušci poukazují, že za zvěstmi o údajném rušení koncertu může být politická rivalita. Plánka kandidoval do zastupitelstva za TOP09, Patočka za Evropské demokraty. „Pan Plánka řediteli MKS asi ideově nevyhovuje, tak pan ředitel sáhl k osvědčenému řešení z dob tvrdé normalizace a pokud by měl pan Plánka se skupinou vystupovat, rozhodl, že koncert zruší. Protože je pan Plánka rozumný člověk, svou účast na koncertu stáhl, aby stříbrské zájemce nepřipravil o hudební zážitek,“ míní Petr Plíhal.

Řada podobných názorů se objevila také v internetové diskusi neoficiálních stránek města. Ředitel MKS Stříbro Petr Patočka však politické důvody zásadně odmítá. „Koncert je od začátku nasmlouván tak, že jako předkapela vystoupí Revolever a jako hlavní účinkující Blue Effect s Radimem Hladíkem, ale bez dalších hostů. S námi nikdo nejednal o tom, že by tam měli vystoupit další hosté, tedy například pan Plánka. To, že jsem chtěl koncert zrušit, kdyby na něm měl vystoupit pan Plánka, jsem už také zaslechl, ale není to pravda,“ vyjádřil se Deníku Patočka.

Že se o hostinském vystoupení Pavla Plánky na stříbrském koncertu Blue Effectu skutečně uvažovalo, potvrdila Deníku manželka Radima Hladíka Zlata Hladíková. „Pavel hrál s Radimem na desce, podílel se na jejím natáčení a občas s námi hraje jako host. Neviděli jsme důvod, aby si ve Stříbře nezahrál, když tam bydlí. Ale pan Patočka nám volal, že si dalšího hosta na koncertu nepřeje, tak Pavel ustoupil,“ uvedla Hladíková.

Pavel Plánka, který ve Stříbře pracuje jako ředitel Městského muzea, vidí v záležitosti kolem koncertu aroganci moci. „Je to nevídaná arogance moci, kterou pan Patočka předvedl, když mě pan Hladík musí zavolat, aby mi řekl, že má od pana Patočky zakázáno, abych vystoupil jako host na jejich koncertu. Protože pan Patočka si to prý nepřeje, jinak ten koncert zruší. Panu Hladíkovi jsem se tedy omluvil, aby nemusel být koncert zrušen. Ale připadám si jako v roce pětasedmdesát. A udělám vše, co bude v mých silách, aby se podobná situace s jakýmikoliv účinkujícími neopakovala,“ řekl Deníku Plánka.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2010 20:30

Hm...velmi přesvědčující...v každé úvodní větě "podle některých tvrzení", "údajně", "zvěstmi o údajném rušení koncertu", "asi ideově nevyhovuje"... ona je okurková sezona, že jo? :-D Takže autorem toho článku v TD jste vy, J.R.? ... když berete pochybovačům vítr z plachet?

Autor: Bimbo (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 07:38

Možná,že by bylo dobré zavzpomínat, jak se do funkce řed.kult.p.PAT. dostal.Při podivném výběrovém řízení,kde byl požadavek vysokoškolské vzdělání a jakás zkušenost s kulturní činností, byli zůčastněni tři kandidáti,dva ověnčeni titulem ing,mgr a konečně zminovaný stredoškolák p. PAT.Konstalace hvězd zřejmě způsobila určité zatmnění v mozcích rady Stříbra a kromě starosty,který byl proti,byl jednoznačně zvolen.Tak tomu sé říká štěstí,kejda,zázrak a nebo to zavání( kurna,jak se tomu říká?)No a potom vesele kulturničil a byl vysmátý,proč né,když tučnej platík měsíčně a hlavně tak krásný flíček s volnou pracovní dobou...smiling smiley-A tak se slavilo a hlavně utrácelo krize nekrize,hlavně když je veselo.hot smiley Co na závěr dodat-má to někdo štěstí a zázraky se dějí....

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 09:47

Citovat:
Bimbo
Možná,že by bylo dobré zavzpomínat, jak se do funkce řed.kult.p.PAT. dostal.Při podivném výběrovém řízení,kde byl požadavek vysokoškolské vzdělání a jakás zkušenost s kulturní činností, byli zůčastněni tři kandidáti,dva ověnčeni titulem ing,mgr a konečně zminovaný stredoškolák p. PAT.Konstalace hvězd zřejmě způsobila určité zatmnění v mozcích rady Stříbra a kromě starosty,který byl proti,byl jednoznačně zvolen.Tak tomu sé říká štěstí,kejda,zázrak a nebo to zavání( kurna,jak se tomu říká?)No a potom vesele kulturničil a byl vysmátý,proč né,když tučnej platík měsíčně a hlavně tak krásný flíček s volnou pracovní dobou...smiling smiley-A tak se slavilo a hlavně utrácelo krize nekrize,hlavně když je veselo.hot smiley Co na závěr dodat-má to někdo štěstí a zázraky se dějí....

Jestli to chápu dobře, tak prohlašuješ, že výběrová komise, která naposledy vybírala ředitele MKS byla zkorumpovaná nebo nesvéprávná. Připomínám, že v komisi neseděli jen místní, ale také například i ředitelka MKS z Horšovského Týna.

Dovedeš mi vysvětlit jedinej důvod, proč by měl mít ředitel MKS vysokoškolské vzdělání? V čem by mu to pomohlo?

Ředitel MKS je placený podle tabulek, stejně jako jakýkoliv jiný úředník na MěÚ. To, že má volnější pracovní dobu je pravda, ale pracuje taky po nocích a o víkendech. Není co závidět a neboj, že si svou pracovní dobu neodpracuje.

Závist je strašná lidská vlastnost. Tlačí na mozek a nutí závistivce k dedukování dalších nesmyslů, který jen roztáčí spirálu větší závisti. Bimbo, zamysli se nad sebou.

-----------

Rivalita mezi Patočkou a Plánkou je dlouhodobá záležitost a není to jednostranná věc. Jisté je jedno. Škodí to městu, škodí to jeho občanům. A je to především chyba starosty, jako jejich nadřízeného, že je oba včas neusměrnil a nedonutil ke spolupráci nebo alespoň k vzájemnému respektu.

Datum: 21.10.2010 11:35

Už se poštěstilo znelíbit se špatným a to je důkaz,že je to se mnou v pořádku.smoking smiley

Datum: 21.10.2010 11:41

Láry fáry- Nejsem novinář, ani nic podobného, ale štve mě, jak se snažíte za každou cenu ztrapňovat mne a kohokoliv, kdo se staví proti panu Patočkovi.
To, co jsem napsal v tomto fóru bylo potvrzeno v Tachovském deníku, takže to, že beru pochybovačům vítr z plachet bylo myšleno tak, že jsem rád, že bylo potvrzeno, že nelžu. To, že tuto kauzu paní Hladíková potvrdila si myslím je dosti přesvědčivé.
Ale Vám je to jedno. I kdyby tady p.Patočka napsal, že to je pravda, tak byste to rozebrala tak, že to vlastně pravda není.
Končím s reakcemi na Vaše názory, protože to nemá cenu. Až napíšete něco, co bude mít cenu komentovat, budu reagovat.
BIMBO: Je toho tady víc, co by stálo za rozebrání, ale na to založím asi nové fórum, protože to už se netýká problému, který zde řešíme.
FANDA: Nejspíš jste byl přímo u toho hlasování a tak by mne zajímalo, jaké kvality pan Patočká má, že byl vybrán na místo, kde bych čekal více kulturního vzdělání, nebo minimálně kontakty.
Pro všechny:
Co pan Patočka udělal coby ředitel MKS?
Městské slavnosti? Trapné a nedotažené - každý rok stejné, co dál?

Autor: Rozum v hrsti (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 12:26

Kolik zla a ubohosti se vejde do pár řádků od pánů J.R., Bimbo a pod. Je to jako štěkot ratlíka za plotem. Sami jste nic nedokázali, neumíte se ani svým jménem pod názorem podepsat a jiné zde chcete kádrovat? A když má někdo jiný názor než vy tak se hned snažíte útočit?! Tak toto je opravdu hnus a ubohost velebnosti.

Datum: 21.10.2010 13:15

Platí snad nějaký zákon,že zrovná já musím něco dokázat?Protože moje životní filozofie mě intuitivně nabádá,abych zase toho moc nedokazoval a proč taky.Ve smyslu světská sláva polní tráva.confused smiley Ale to neznamená,že budu úplně mlčet a nečinně přihlížet.Abychom pochopili činění p.Pata a jeho soukmenovců je potřeba trochu osvětlit( proč?) Moc je závislost,kterou její uživatelé nejsou schopni chápat či zastavit.Jsou naprogramováni nemilosrdně a hegemonicky dominovat(druhým!!)Urputně se snaží dělat politiku,která jediná může naplnit jejich touhy.Politika je svého druhu soubojem.Soubojem vizí,plánů a cílů.Místo mečů či pistolí se však šermuje slovy.Je pak čistě na posluchači,divákovi,tedy voliči,aby vyřkl svůj ortel,kdo je vítězem a kdo poraženým.Výsledky politických soubojů nelze přecenovat,politika ve svobodné zemi zdaleka nerozhoduje o všem,ale zase není na místě pasivita a nezájem,nebot i ve svobodné společnosti je moc politiky dost veliká,aby dokázala napáchat značné škody,které následně musí zhojit všichni občané.sad smiley Mnoho politiků vnímá politiku jako běžné zaměstnání prováděné za účelem vlastní slušné obživy.Děkuji za pochopenísmileys with beer

Datum: 21.10.2010 15:25

Rozum v hrsti: Milý uživateli. Myslím, že jste se též nepodepsal.
Kdyby tam bylo Karel z Kladrub, tak bych mlčel, ale rozum v hrsti - nevím, nevím.
Na nikoho, alespoň já, zde neútočím a co se týče Bimba, také jsem si nevšiml, že by na někoho útočil.
Jediná, na koho jsem zaútočil, byla Láryfáry a té jsem se omluvil. V rozčilení jsem napsal něco, co jsem si uvědomil až po odentrování.
Ale Nejspíš zaútočím na Vás, protože o mne nic nevíte a snažíte se machrovat.
Vůbec mi nevadí, že má někdo jiný názor, než já - naopak - kdyby se mnou všichni souhlasili, tak bych neměl co psát.
Apropos: Co je Vám do toho, co jsem já dokázal? Hrabu se já Vám ve Vašem písečku? Chci po Vás něco? NE!, Tak pište svůj názor na danou věc a nekomentujte prosím naše kvality, když o nás nic nevíte.
Pokud si dobře pamatuji, tak v jednom z prvních příspěvků jsem uvedl, že pokud pan Patočka bude chtít, abych mu řekl do očí co si o něm myslím, že mu to řeknu a odkryju svou skrytou identitu, ale proč bych to měl říkat nějakému Lojzovi z Únehlí? Tady v tom pomlouvačném městě, kde je Vám na nádraží zle a na náměstí už všichni vědí, že jste umřel?
To asi určitě ne.

Datum: 21.10.2010 15:54

Pokud bych tedy pominul článek v Tachovském deníku a bral ho třeba jako zaujatý, tak jsem dnes otevřel Mladou frontu a v příloze Kraj Plzeňský našel článek(Pro ty, kteří opět po tomto příspěvku budou hledat kličky je to na straně B3 v článku "Rodí se další nové radnice, někde je boj ostrý").
V tomto článku pan Patočka přiznal to, o čem zde celou dobu diskutujeme.
Svůj čin vysvětlil tím, že by se mohl pan Plánka objevit na plakátech a zajistit si tím zdarma před volbami od města zaplacenou agitku.
Takže Láryfáry, Rozume v hrsti a podobní, říkejte si co chcete, ale lidi už asi ví, od kud vítr fouká.
A pokud se o takovýchto nechutnostech mlčelo a nikdo o tom nepsal, tak se to zde bude dít dále a zcela legálně.
Takže až půjdete kamkoliv, nezapomeňte pozdravit " Čest práci, soudruhu", protože všude jinde ten takzvaný komunismus(Všichni víme, že to komunismus nebyl) již vymizel, ale v krajině zdejší jak vidno ne. ZATÍM!!!!!!!!!!!!!

Datum: 21.10.2010 17:45

Jo a ještě jsem chtěl napsat, že se občas pletu, občas i nemám pravdu.A že někoho pošpiním to mě navadí. Prostě to pan Patočka nebude mít lehké ikdbych si měl něco na něj vymyslet. Ono je nakonec jedno kdo co napsal, hlavně že bude mít problémy.

Datum: 21.10.2010 17:59

Stejně bude pan Plánka starostou smileys with beer
a ten pak ukáže jak p.senátorovi Nenutilovi tak i p. Patočkovi kulturu ve Stříbře.
Politika dokáže divy a když se spojí ještě s uměním intrik tak se budou pánové moc divit. p.senátor Nenutil říkal, že když ho budou voliči chtít tak starostou zůstane. Počty získaných hlasů ukázaly že by měl odejít a to kdyby si přečetl pořádně program TOP 09 tak je mu jasný, že o senátora a starostu současně nikdo z TOP 09 nestojí. Možná ale že když vyhodí p.Patočku, tak si udělá voko u TOP 09. smileys with beer

Datum: 21.10.2010 18:11

Ten pravej J.R.
Koukám, že nás J.R. je tady více....
Jo, jinak jsem ještě chtěl napsat, že se občas pletu, občas i nemám pravdu. A také je pravda, že když pošpiním někoho, kdo si to zaslouží, tak mi to vážně nevadí. A také prohlašuji, že mi je pan Patočka úplně buřt a pokud se bude chovat jako normální člověk, nebudu se angažovat v jakémkoliv výpadu proti němu.
Vše, co jsem zde napsal je podložená pravda a nic, co bych si vymyslel, jsem zde nenapsal.
To, že má pan Patočka nyní problémy je jeho věc a může si za to sám.
Kdyby nebyl KING z MKS, a choval se normálně, problémy by neměl.
Jinak mi ani moc nevadí, že jste napsal příspěvek pod mým nickem, ale už to nedělejte. Nechci vypadat jako debil

Autor: robert.k. (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2010 18:23

hele já jdu na Hladíka a ne na Plánku. Zejtra až dohrajou tak na tyhle kecy nikdo ani neštěkne. Jestli se furt někam Plánka cpe tak ať mu patočka dohodí v sobotu bubnovat s amátovku v kulturáku. to se mu nechce? Dobře že někdo toho toho vlez do řiti někam poslal. kdo je na něj zvědavej že si bude honit triko před našincema jako by ho snad nikdo neznal.Teď se vecpe ještě na radnici abysnad sloužil nám občanům? tak to se nenechte vysmát drinking smiley

Datum: 21.10.2010 18:43

NO COMMENT

Datum: 21.10.2010 18:45

Ten skutečnej J.R.
Aspoň vidíte, že jsem se přiznal a klidně prozradím i mé jméno, kdyby ho někdo chtěl znát.
Za vším si stojím že KING z MKS si zaslouží aby měl problém a tím, že tady o něm píšu si nemyslím, že bych mu nějak uškodil. Mám na věc svůj názor a to je moje právo. To že se nám p. Patočka k tomu nevyjadřuje je škoda. No a zítra na Blue Efeekt nejdu protože to není moje krevní skupina já poslouchám daleko tvrdší muziku. Jo a pište něco na toho KINGA z MKS ať ho trochu proberem.

Datum: 21.10.2010 18:48

FUCK OFF
smileys with beer

Jdi na stránku: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.