Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
Blue Effect
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2010 13:31

Vážení spoluobčané,
dostalo se nám informace, kterou si nemůžeme nechat jen pro sebe.
Normálnímu člověku zůstane jen rozum stát a nabývá dojmu, že couváme časem nazpět a opět probíhá cenzura.
A o co jde?
Jak jistě víte, v brzké době je naplánovám komncert skupiny Blue Effect v čele s frontmanem Radimem Hladíkem. Hostujícím účinkujícím měl ýt i bubeník Pavel Plánka. Ale-člověk míní a....
Po té, co se o účasti dozvěděl pan Petr Patočka, ředitel kulturního střediska, rozhodl se kvůli účasti pana Plánky koncert zrušit. V důsledku tohoto byla účast pana Plánky odvolána a koncert se tedy uskuteční.
Věřte nebo ne. Vše je velmi zavádějící a hovořící o osobní zášti a skrytém ,,konkurenčním´´ boji pana Patočky.
Nejsou tímto náhodou podráženy principy demokracie a slušnosti?
Z jakého důvodu (nebo titulu) si může někdo dovolit tímto způsobem vymezovat mantinely pro činnost tak významného uskupení, jakým beze sporu Blue Effect je?
Nebyla by náhodou účast pana Plánky v tomto, byť maličkém, projektu spíše reklamou pro Stříbro?
Řekněte sami, kdo z našich rodáků se může takto prosadit?
Každopádně to stojí za malé předvolební zamyšlení.

Občané města

Re: Blue Effect
Datum: 13.10.2010 17:11

Pane Patočko co Vy na to? Jestli je to pravda,vyvodíte důsledky ? Děláte si z fandů a občanů Stříbra dobrý den ? Víte že Vy jste tu pro ně ??!!! Píšu slušně,protože o tom jinak nic nevím.

Autor: J.R. (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2010 20:05

Pan Patočka a jeho nohsledi předvádí, jak by se chovali po volbách.Asi moc koukali na filmy, kde probíhala volba amerického prezidenta. Zákulisní prasárny a pod. Jenže tady jsme ve Stříbře a ne ve Washingtonu. Pane Patočko - to, že politický oponent by měl vystoupit s touto kapelou, Vás neopravňuje rušit koncerty a dělat ze Stříbra komunistickou vesničku.
Myslím, že toho tady bylo v nedávné minulosti dost.
Ale ono je to vlastně jedno, protože když nebude Blue Effect, tak to vyplníte Amatovkou. Taky muzika - ne?
S tímto přístupem jděte do.... Však Vy víte kam.Jo a kdyby jste chtěl vědět, kdo jsem(abyste si na mne dal pozor), rád Vám to řeknu do očí.

Datum: 15.10.2010 09:27

Pokud k teto tematice muzu taky neco rict z osobni zkusenosti. Urcita rivalita mezi MKS a muzeem a nejen muzeem, uprimne i pivovarem,/nekdy i mestem/ byla od te doby, co je p.Patocka reditelem MKS. Nejednou jsem se setkala s nevhodnym chovanim a "podrazem" pri priprave jedne "spolecne" akce, kterou jsem mela na starosti zorganizovat. Myslim, ze z me strany byla komunikace, alespon v zacatcich, nez jsem zjistila, jak se ve meste "jedna", dosti slusna a vzdy vychazejici vstric MKS. Behem dalsiho domlouvani se bohuzel i muj postoj vuci MKS zmenil a byla jsem nucena veskery usmev a vstricnost odlozit stranou. Chaou, ze kazdy zastava svuj postoj vuci nekomu a necemu, nerikam, ze MKS nic pro mesto nedela, naopak, myslim, ze divadelni vecery se staly natolik oblibenymi, ze se ve meste konecne i trochu kulturne zije, slava!
Jen si tedy opravdu myslim, ze pokud je pravda to, co tu pisete o ruseni koncertu, tak ten clovek neni zraly a chova se jako dite, kteremu nekdo v detstvi "sebral" hracku.

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2010 11:02

Naopak, ten je zralý až moc, intriky byly už ve starém římě, ve Stříbře budou též.. krásných intrik a manipilování najdeš i zde a to u článků o větrných elektrárnách a jejich autor náš milý a upřímný J. Bojda ml., Bojda senior kandiduje ve volbách, takže manipulaci očekávám velkou...to bude mít junior dlouhou ruku k manipulování, jak nás přesvědčil, jde mu to zdatně..

Datum: 15.10.2010 12:25

intrikuje kazdy a je uplne jedno, zda to je na meste nebo v jinem oboru, ale je pravda, ze uz jen od zacatku, co byl "dosazen" do fce, tak nic dobreho mestem neznelo.

Autor: niki (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2010 13:44

Dnes jsem si zakoupil vstupenky na BLUE EFFECT v předprodeji na MKS. Akce se koná tak jak bylo již dříve uvedeno. Bohužel tyto příspěvky mají asi jen jediný cíl někoho poškodit nebo se pletu pane Plínko??

Datum: 15.10.2010 13:52

není to o poškozování někoho,já sama za sebe napsala vlastní zkušenost, nic víc, nic míň.
A pochybuju, ze pan "Plínka", pokud jste nahodou však myslel pana Plánku, tak ten by skutečně neměl zapotřebí tohle tady řešit. :-) Jinak Vám přeji krásný zážitek na koncertu.

Autor: rozum v hrsti (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2010 21:26

Je až učebnicový příklad toho jaké intriky tady děláte sami vy Vjerča, JR....a spol. Vystoupení Blue Effectu se 100% uskuteční a předskupina bude stříbrský Revolever. Tak co to tady spekulujete o podvodech zrušených vystoupení a podobně. Soudný člověk si udělá svůj obrázek a o pivovaru a jeho majiteli tady raději ani nepište s ním má asi každý nějakou zajímavou zkušenost že?

Datum: 16.10.2010 11:34

Pro NIKI. To je jasný, že se koncert koná, protože pan Plánka rozumně usoudil, že nemá cenu ohrozit vystoupení kvůli politickým machinacím pana Patočky.
A kdyby pan Plánka chtěl někoho poškozovat, určitě by to udělal férovějším způsobem.

A k tomu pivovaru. - myslím, že je to věc názoru. Já si nemohu stěžovat. Mě nikdo nic neudělal a chodím tam rád.
Joooo a o tom poškozování - NIKI - nejspíš o všem víte úplné h...o a jediný, kdo tady někoho poškozuje jste Vy. Komolením jména pána, který toho dost dokázal a věřím, že ještě dokáže.
Nicméně pro "rozum v hrsti" to co tady píšeme, nejsou intriky, ale "diskuze" o něčem, co nás štve.
Soudný člověk se nejprve dozví informaci, pokud má možnost, tak si jí ověří a pak se rozčiluje.
Jak můžete napsat, že koncert Blue Efektu se 100% uskuteční, to mi není jasné.
Co když přijde viróza, nebo špatný řidič? A jste úplně mimo.

Datum: 16.10.2010 13:43

Sama za sebe pane "rozume v hrsti" - neintrikuji,protoze to nemam zapotrebi. Pokud si jeste jednou prectete me prispevky, tak zjistite, ze pouze pisi VLASTNI zkusenost, takze na te je vse pravdive, tudiz zadne intriky a lzi. Nehlede na to, ze vetsina lidi uz stejne davno v te dobe mela sve kandidaty do ZM vybrane, ne-li jiz zaskrtane.
Jinak vsem preji krasny den a dekuji za pobaveni, je fajn videt, ze diskuze se ve Stribre "vyplati", at uz na stribru.cz nebo stribru.net. :-)

Autor: bimbo (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 22:45

volby skončily a jasně ukazaly, koho si občané přejou ve vedení města a ředitel kultury Patočka,který intrikoval a vyhrožoval všem svým protivníkům, by si měl již pomalu balit kufry a zkusit si opravdovej dělnickej montérkový život za 10000 kč měsíčně od 6 ráno poctivý makačky a přemýšlet o tom,že tlučhubům,křivákům pšenka ve Stříbře nepokvete.

Re: Blue Effect..hlavně panu Plánkovi
Datum: 17.10.2010 13:48

No, buď to jsem úplně slepá, ale nikde na oficiálním webu BE nevidím, že by pan Plánka byl oficiálním doprovodným programem skupiny Blue Effect....to se na jejich koncert nominoval pan Plánka sám? A řekl to někomu? Popř. má-li pan Plánka nějakou spojitost s Blue Effectem, oznámila to tato skupina panu Patočkovi řádně a včas? A pod nick "občané města" se klidně, pane Plánko se svou skupinou stranických přívrženců, podepište....logicky je jasné, že nikdo jiný, než vy, by si nemohl stěžovat. No, upřímně, jsem ráda, že nejsem občankou Stříbra, od Vás bych se tímto dětsky hádavým a ukřivděným přístupem, nechtěla nechat prezentovat!

Datum: 17.10.2010 15:41

Mňo, stěžovat si na skrytou identitu "občanů města" a podepisovat se láryfáry, je také dosti zralé. Pokud nejste občankou města, dost by mne zajímalo, proč se pletete do našich rozhovorů a také by mne zajímalo co víte o této problematice.
Pokud chcete sundat pásku z očí, kontaktujte frontmana této kapely a ten Vám jistě rád zdělí, jak to všechno bylo.
Není třeba býti panem Plánkou, ani jeho stranickým přívržencem, aby se člověk dostal k takovýmto informacím.
Další věc, která mne napadá je velice dobrá informovanost neobčanů našeho města o politické situaci a jménech a postech zdejších mafiánů.
A co si budeme povídat mne také napadá, že pan Patočka se podepisuje láryfáry a vystupuje jako žena.
Jen je škoda, že k tomuto případu nemůže napsat více, protože by se prozradil.
Bohužel i tak je to jasné.

Datum: 17.10.2010 15:47

Pro Bimba : RESPEKT!!!!!

Re: Blue Effect ... J.R. reakce
Datum: 17.10.2010 18:50

Ve Stříbře jsem vyrůstala, což připouštím, Vás v rozhořčení asi ani nenapadlo..Pakliže jste o svých slovech tak přesvědčen, tak se moc divím, že se tak čílíte, že se pletu do Vašich hovorů...Apropos...Vašich rozhovorů...to trochu zavání taky nějakým sortováním, ne?
Nemám kontakt na frontmana skupiny a myslím, že běžný člověk ho ani moc nemívá, vše, co jsem sem napsala, jsem vzala selským rozumem a měla jsem snad zcela objektivní dotazy? Na ně jsem odpověď nedostala...jen jakýsi pokus o ledovou spršku. Opravdu nejsem pan Patočka, ani toho pána neznám...jen mě pobavil ten úvodní příspěvek, při kterém jsem si představila pisatele jako malé děcko sedící na píškoviště a rozhazující ručičkama, že mu někdo vzal lopatičku. Mňo, možná by se teď měl pan zastupitel více zabývat prací pro město namísto třískání do bubnu. Toť můj názor a nemusíte se mnou souhlasit...tuhle výsadu Vám opravdu brát nebudu!

Datum: 18.10.2010 10:06

Nemám nic proti Patočkovi ani Plánkovi. Jsem ráda že se ve Stříbře něco málo děje v oblasti kultury ( divadelní představení), ale i tak si myslím, že toho je docela málo. Chápu že to také závisí na návštěvnosti. Na druhou stranu si myslím, že pan Plánka by se hodil na pozici pana Patočky více. Má hodně kontaktů v oblasti showbyznysu a myslím si že by to bylo pro město výhodné. smiling smiley

Datum: 18.10.2010 18:52

Láryfáry:Kontakt na pana Hladíka najdete na stránkách kapely, které jste dle předminulého příspěvku celé projela.(Divné, že jste to tam nenašla).Nicméně se omlouvám za svůj výpad vůči Vám. Je pravdou, že s variantou, že jste zde vyrostla, jsem vůbec nepočítal.A další je fakt, že věta "dost by mne zajímalo, proč se pletete do našich rozhovorů" byla nemístná a přímo "komunistická".Takže za tyto věci se omlouvám a sypu si popel na hlavu.

Re: Blue Effect.. k J.R.
Datum: 18.10.2010 19:13

Děkuji za Vaši omluvu, opravdu jsem jí nečekala a jsem z ní příjemně překvapena. Co se týče webstránek Blue Effectu, tak rubriku Kontakt jsem minula. Nevím, zda by pan Hladík ocenil, kdyby každý, kdo chce vědět pravdu o sporu s vystoupením ve Stříbře, mu volal, či psal email-já osobně bych se asi picla...Očekávala jsem spíše odpověď od "občanů města". Nicméně jsem hledala v Novinkách, Biografii, Discografii, Koncertech, dokonce i v Pro fanoušky jsem projela, ale tato rubrika je výstavbě. V ostatních rubrikách jsem nepředpokládála, že najdu odpověď na původ sporu....

Datum: 19.10.2010 16:28

Náhodně jsem kontakt použil a zjistil jsem, že pan Plánka, ne jako politik, ne jako náčelník muzea, ne jako občan města, ale jako hudebník byl přizván, jakožto perkusista. Vzhledem k tomu, že se pohybuje a pohyboval mezi "celebritami" zná kdekoho a hraje kde s kým.
Ale pan Patočka okolo sebe už jenom kopal, protože věděl, že jeho čas ve službách města se naplnil.
A co se týče odpovědi od "občanů města" - jsem jeden z nich. Proto reaguji.

Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.