Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Městské slavnosti - 825 let města Stříbra
Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2008 18:56

Letošní městské slavnosti jsou za námi. Jak se Vám líbili? Co říkáte programu, který byl připraven? Co bylo dobře a co bylo horší. Napište své hodnocení a své postřehy. Dáte tak organizátorům zpětnou vazbu, aby příště mohli být ještě lepší.

Re: Městské slavnosti - 825 let města Stříbra
Autor: Dirigent (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2008 08:44

Slavnosti se jako vždycky povedly. Jen je škoda, že je hyzdil katastrofální nedostatek odpadkových košů, WC, organizace průvodu, zajištění dopravy, aby nebylo možné vjet na náměstí.....takových drobných vad na kráse, které dělají celkový dojem však bylo hodně. Ale aby to nevznívalo vše jen negativně je třeba určitě vyzdvihnout fakt, že se oslavy vrátily zpět na náměstí, že nenápadně ukazovaly na krásy centra našeho městečka.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2008 16:22

Souhlasím s nedostatečným množstvím odpadkoých košů a s nedostatkem WC!! A ohňostroj? Ten radši neměl být... Neohlášený, bez hudby, chudý sad smiley Na ten jsem se nejvíc těšila a tudíž mě to nejvíc zklamalo...

Autor: Robin Sekanina (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2008 19:03

Slavnosti byli o kategorii výš než všechny předešlé. Pestrý program pro všechny generace. Od dechovky, přes Katapoult až po Blue Effect. Obzvlášť se mi líbil historický ráz celé akce. Řemeslníci, spolky, divadlo, irské kapely - skoro všechno v jednotné dramaturgii ohlížející se do minulosti, což ke slavnostem výročí založení určitě patří... Pestrost aktivit, hry pro děti, klobásy pro dospělé...smileys with beer a vše na jednom místě - náměstí a okolí... Kolotoče byly taky akčnější, výběr piva pestřejší... Je mi líto, že ohlasy na internetu nejsou takové jak jsem očekával, ale za sebe můžu říct, že mnoho mých známých a přátel slavnosti po mnoha letech konečně pochválili. A hlavně. Návštěvnost sama o sobě dokazovala, že akce byla mimořádně podařená a stála za snahu a úsilí, které muselo být jistě značné.
Laťka je vysoko. Klobouk dolů. Děkujeme
Robin s rodinou

Autor: Riky (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2008 19:54

Městské slavnosti-zatím nejlepší,nemám výhrad,povedly se.Až na ten Katapult supersmiling smiley.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.