Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
! ! ! Squashová liga ! ! !
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2007 11:43

Dobrý den, chci navnadit všechny squashaře...

Squashový turnaj a navazující squashová liga se blíží. Podrobnosti brzy...

Pravděpodobný začátek celé akce - únor. Doufám, že se zúčastní všichni hráči z předešlého turnaje a k nim se přidají i nové tváře. Na výkonosti nezáleží, vždycky se musí nějak začít.
S pozdravem Miloš Kačer.

Re: ! ! ! Squashová liga ! ! !
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2007 10:20

Je mi divné, že na squashové turnaje nechodí nikdo z mladších lidí. Nejmladšímu účastníkovi je 23let... Že by tento supr sport nelákal mladé lidi ??? Zase tak drahý sport to není (50Kc kazdy za hodinu hry).

Opakovaně zvu všechny hráče na další turnaj, který se uskuteční v polovině května a taktéž vás zvu do další sezony Stříbrské squashové ligy. Setkal jsem se několikrát s hláškou - co bych v lize dělal ?? Zas tolik to neumim, ale zahrál bych si rád......To je klasická myšlenka. V lize nejsme žádní mistři světa a najdou se zde jak mírně pokročilí hráči tak téměř úplní začátečníci. Navíc jsem v kolektivu squashařů nezaznamenal žádného "blbce" smiling smiley) takže o přátelskou a sportovní atmosféru je postaráno. Mějte se !!

(všechny informace o lize a turnajích na mém čísle 606 755 481 nebo na hale, kde jsou vyvěšené nástěnky u kurtů)

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.