Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
akce v Besedě
Autor: UtrexU (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2006 18:03

Nemám nic proti různým hudebním akcím ve Stříbře a jsem rozhodně ráda, když se taky něco v našem městě děje...Ale už tradičně po akcích z Besedy nacházím v Benešovce každých 10 m pěkný "koláč" od člověka,co nám trochu přebral a nevěděl, kdy přestat, kelímky od piva poházené všude, kde jen to jde a rozkopané koše,odhalující cestu domů návštěvníka Besedy...Nechápu,proč po jiných akcích jde udržet pořádek, ale DJ´s Battle a Tekno party musejí být výjimkou...

Re: akce v Besedě
Autor: Reno (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2006 00:03

Možná máš pravdu, ale možná ne. Akorát bych se Tě chtěl na něco zeptat. Šla si včera z města směrem na MPA?! Jestli ne, tak bych ti napsal jednu věc, kterou když jsem viděl, tak si vzpoměl na Tebe. Po cestě od mýho baráku /50m od MPA/ směrem do města jsem viděl pohozený dvě značky. Tak nějak jsem přemýšlel jestli byla nějaká brutál action on the Beseda room... ALE NEBYLA!!! Nezastávám se tekna, techna, trancu, hip-hopu nebo disco stylu, ale prostě myslím si, že tahle otázka se nehodí řešit pod názvem "akce v Besedě"... Stačí malinkota připitej maník... A ty to sama víš...

Jenom menší dodatek: jestli se tenhle příspěvek někomu nelíbí, tak sorry.. Ale je to můj názor...

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Reno (09.05.2006 21:48)

Autor: Houmr(triptek) (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2006 22:07

Sdílím názor,s panem renem,zamysli se nad sebou nejsi trosku zaujatá proti technu.Asi nechodis moc ven,když si myslis, že bordel je jen po"akcích v Besede" Tak zahod zábrany a skus se nekdy pobavit třeba cestou domů taky hodís nakej ten "lívanec".....to je lidský a může so to stát každému....,,,,a ty rozkopané popelnice sou skoro kazdý výkend,.......Jo ale promin ty vlastne chodís ven jenom když se konají akce v Besede.......

Autor: SKUF(J3D CREW) (IP zapsáno)
Datum: 11.05.2006 01:25

Ne ze jenom nechodis ven,ale taky asi nejsi moc dobra v matematice,a orientaci ve stribre...?Kdyz dobre pocitam,tak od Besedy do Benesovky je to zhruba 500 metru,1 kolac po 10 metrech = 50,to je trochu silny kafe,nemyslis?Takova malickost.....ulice u Besedy se jmenuje Tylova a tam o zadnejch "kolacich" nemluvis?Do Benesovky po tvy trase jsou 2 vinarny a 4 hospody na namesti,to nepocitam hospody v Benesovce a smerem od kina.Proto tam za vecer,kdy je v Besede "nejaka akce",projde spousta nakalenejch lidi,kterym se to muze stat.Neobhajuju,aby Stribro bylo poblity,ale nehazej ty tvy "kolacky" na Lebedu.

Autor: NOS---(Efnet - #dnbcz] (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2006 03:09

twe to je jako bych ti vycital proc chodis na zachod..... Kdo to tu ma cuchat treba bydlim pred cistickou........

Datum: 12.05.2006 18:05

Milý Houmee! Nejsem stará puťka,co sedává doma a myslím,že jsme se kolikrát sešli na nějaký tý kalbě. Techna jsem se naposlouchala už celkem dost, pít jsem pila, ale rozhodně vim,kdy mám dost, takže po sobě lívance nezanechávám. A už vůbec mě nenapadá si dodávat kuráž tím, že rozkopu koše a zohýbám značky....Což podle tvýho vzkazu je úplně normální.Pokud si nepochopil,že můj příspěvek nebyl proti technu,ale proti takovým lidem,upřímně tě lituju.
Díky Renovi za asi jediný inteligentní příspěvek. Možná bych neměla házet všechno do jednoho pytle,ale zatímco se tady budem dohadovat, tak se asi nikdo nezastavil nad tím, proč to ty lidi dělaj. Zatím mi to přijde spíš tak,že je to normální u každýho, kdo se trochu odváže.
4SKUF:Nesuď, když neznáš.Věta o koláčích na každých 10 metrech byla satira,ironie, nadsázka, hyperbola atd....doufám,že je to pro tebe dostačující vysvětlení (mimochodem, tvoje počty by zvládlo dítě třetí třídy). Upřímně můžu říct, že každýho takovýho člověka, kterej se ti vybleje před práh bych šla osobně ráda po kalbě v 6 hodin probudit, ať si to jde laskavě uklidit...Zvratky nacházím o víkendech často,ale nikdo mi nemůže popřít, že díky akcím jich rapidně přibyde...
Takže si klidně dál užívejte junglu, techna atd. (já si ho užiju taky), ale příště si nevolnost nechte až na doma a agresivitu tentokrát vynechte...

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2006 07:41

Přečetl jsem si toto diskusní téma a jsem z toho jaksi mimo.

Podle mých letitých zkušeností je již obecně známo, že pokud se bude jednou za čas pořádat akce v Besedě a nebo kdekoliv jinde ( stříbrské slavnosti ....), které jsou doprovázené prodejem ídla, pití,alkoholu ... tak "koláče" určitě budou.Toto bych nazval,že jde o koláče občasné.

Naproti tomu je ve Stříbře plno hospod a opět zkušenosti dokazují, že čas od času se nějaký ten koláček objeví a to bez zavinění jakékoliv akce - tyto koláčky jsou tedy jakési běžné.

Podívejme se na věc z jiné stránky.
Původce koláčů je jedinec, který to tzv. nedonesl domů a dovoluji si tvrdit, že i on sám by měl za své dílo coby autor nést zodpovědnost a tedy si min. po sobě uklidit.
Pořadatel akce sice dotyčnému alkohol....atd. prodal, ale již dále nemá žádné povinnosti.Tzn. jak se zakoupeným zbožím kdo naloží, je každého osobní věc.

( Pro ilustraci příklad.. koupím li si u p.Zoubka v železářství nůž a pobodám souseda , tak také p. Zoubek nenese na tomto činu žádnou vinu - přestože mi nůž prodal.)

Problém vidím v tom, že při vzniku takových koláčů si autor neuvědomuje, že by měl své dílo uklidit ( kolikrát ani neni schopen ) a tak neuklízí a na druhé straně tu není žádná další síla co by autora donutila své dílo odstranit.Koláče jsou jaksi anonymní.

Proto není nic jednodužšího, než se pokoušet jakékoliv akce zakázat a myslet si, že se věc vyřešila. NEEE!! Přesně tak to bylo v minulosti s diskotékama v KD a tento komunistický postup volilo onehdy město za vlády p. Bursíka.

Dnes jsme jinde a byť se snažím sebelíp hledat řešení, musím konstatovat, že koláče byly, jsou a budou.

Autor: p15t0l3 (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2006 18:19

to nereste smiling smiley

Datum: 14.05.2006 18:30

Tento víkend proběhly 2 akce. Teda ty o kterých vím. V pátek byla "pařba" u Kubinců - alias "Kravín". Menší bordel jsem shledal jenom před hospodou. Ten byl ihned po zkončení akce UKLIZEN! Jinač po městě jsem neviděl ani prd. Včera proběhla akce na MPA: Trance and House by Dj Frank and DJ-Enzym. Jenom tak z recese jsem sledoval tento průběh. Opět jsem po zkončení akce neshledal žádný bordel kolem MPA či město jménem Ag Town... Takže bych fakt nehledal chybu v akcích podobným těmto, ale spíš bych hledal error u lidí, kteří jdou kalit s tím, že neví kam půjdou a kolik toho vypijou..
Jinač Bořku k tvému příspěvku: myslím si, že si skoro vystihnul realitu této diskuse... (myslím to v kladném slova smyslu... )

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Reno (14.05.2006 18:36)

Autor: cechacek st. (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2006 11:55

v poho akce jo a ty kolace zase splachne voda tak se jich nebojte oni vam nic neudelaji

Autor: reprak (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2006 12:05

ja ti dam kolac do prdele ty zrudo co se sers na nase akce asi ti ustrelim hlau teeeeeeekkkkkkk

Autor: NOS--- ( Efnet - #dnbcz) (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2006 14:40

JEDNOZNACNE A S VELIKOU CHUTI MUSIM SOUHLASIT S Borkem Lepe by to nerekl ani zelenac Bursik....

Datum: 15.05.2006 17:18

Děkuji, Bořku, za nádherný výklad.
Vím, že koláče tu jsou a budou a rozhodně nejsem typ, který by kvůli nim zakazoval akce...Jen by mě zajímalo, co je to za lidi...Jsem ráda, že po tomhle víkendu bylo všechno v pohodě a jen by mě zajímalo, proč když to jde....to tak nemůže být pořád?!
Co se týče Čecháčka....neublíží mi to a nic jiného s tím asi ani neudělám, než že to po jiných uklidím...a to je právě ono.Proč by si měl po sobě někdo uklidit, když ví, že to udělají jiný...

Datum: 15.05.2006 20:15

Co to je za otázky???
Co to je za lidi? Proč to tak nemůže být pořád?
Jsou to lidi jako seš ty a já a udělalo se jim holt šoufl. Nikdo přece neblije schválně a rád a tedy ani pravidelně. A pro většinu z nich je to ponaučení pro příště. Na rozdíl od chmatáků, úchylů, vandalů, sprejerů, vožralejch řidičů a dalších magorů.
A tak zaplaťpánbu za koláče!

Datum: 15.05.2006 21:45

Heh... Taky good názor... yawning smiley]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Reno (16.05.2006 07:10)

Autor: pinduss (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2006 17:10

Tito lidé jsou nalití od vildy, z vinči. hotovo

Datum: 18.05.2006 14:35

Bavit se s blbcema, když nemám klacek...

Datum: 18.05.2006 15:26

nemáš argument a ne klacek. :-)

Datum: 18.05.2006 20:30

Error

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Reno (20.05.2006 14:27)

Autor: enzym (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2006 13:00

Tak nevim proc tedka nadavaji lidi na ty "kolace"....Kdyz tu bily jeste vojaci v kasarnach tak to bylo daleko horsi ne ze tu bylo vsude nablito ale rozkopany kose na autobusaku a znacky nevyjimaje.Tak o co tu vsem jde??Jrestli si myslite ze pred 20 30 ti lety to bylo jiny??kalilo se kali se a kalit se bude a k tomu patri i ten kolac kdyz to nekdo prebere ne....eee

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.