Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Legálka pro sprejery
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2005 12:00

Chtělo by to ve Stříbře legální zónu pro sprejery.
Většina lidí sprejery odsuzuje za jejich díla na nově udělaných fasádách. A proto by bylo dobré kdyby se ve Stříbře udělala legální zóna. Určitě by se tím omezilo nelegální sprejování a přineslo by to do Stříbra nový nádech.
Co vy na to? Souhlasíte?

Re: Legálka pro sprejery
Datum: 30.12.2005 12:59

No já myslím, že jsou tu důležitější věci než srejeři. Nechápu, jak se někdo může bavit tím, že ničí majetek našim spoluobčanům. Já ho chytit jak mě srejuje na fasádu a mít pušku tak ho na mou duši zastřelím.

Datum: 30.12.2005 14:19

Oni se ale tim nebaví. Oni potřebují někde vytvořit svoje dílo. A když nejsou legálky tak hold musí nelegálně. Teď je sprejování nová kultura, koníček, záliba.Eňo s.r.o. napsal:

> Chtělo by to ve Stříbře legální zónu pro sprejery.
> Většina lidí sprejery odsuzuje za jejich díla na nově udělaných
> fasádách. A proto by bylo dobré kdyby se ve Stříbře udělala
> legální zóna. Určitě by se tím omezilo nelegální sprejování a
> přineslo by to do Stříbra nový nádech.
> Co vy na to? Souhlasíte?

Autor: Zdenka (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2005 16:30

Myslím že legální plochy pro sprejery je určitě skvělý nápad ! Sprejerské umění je ještě poněkud mladé tak proč nedat možnost sprejerům rozvíjet svůj talent ? Stříbro by nebylo první město které by tuto možnost poskytlo tak čeho se bát ?smiling smiley

Datum: 31.12.2005 11:59

Já si myslím, že když uděláte zónu pro sprejery, stejně si tím město nepomůže, protože to,co sprejery láká (aspoň podle toho, co jsem slyšela)je spíš ten adrenalin z toho, že je to zakázaný....A mezi námi, ještě jsem ve Stříbře neviděla žádné "umělecké dílo", které by za to stálo. Všude se to hemží jen tagama...Podepsat se umí každej.a nemusí při tom ničit cizí majetek...

Datum: 31.12.2005 14:59

Na umělecké dílo je třeba hodně času. Takový dílko se dělá 1-3hodiny.

Datum: 31.12.2005 16:10

Kdyby se sprejeři dobrovolně přihlásili na Správě majetku, že budou zdarma nápomocni k odklízení shěhu, vybili by svojí energii a ještě by udělali dobrý skutek, poté by jim už asi energie nezbyla na sprejování na fásádech domůsmiling smiley

Autor: Cuk (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 09:42

Vsechno jde, kdyz se chce. Ale musi se pro to zacit neco delat...

Autor: color (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 20:01

Souhlasím s legalkou pro writery.....Plzeň tohle má a nejen ta jeto běžné

Autor: Prolegal (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2006 22:30

Miňonko, víš tvoji rodiče taky neměli pochopení pro tvoje vycházky za Michalem Davidem na disco. Malování je nová kultura, jako ta tvoje před 20 lety, tak nebuď páv a podpoř umění v šedým světě... k čemu ti stará šedá zeď, nech jí prozářit barvama ať máš léto i v zimě. Chápu že se ti nelíbí tagování a rozvíjející se Stříbrská produkce, ale chápej to že lidi nemaj kvůli lidem jako jsi ty místo pro rozvoj, cítí se jako tenista bez kurtu...

Datum: 11.03.2006 15:22

Víš až vyrosteš a dospěješ pořídíš si třeba také své bydlení, zadlužíš se, aby sis opravil své bydlení a pak nějaký omezenec z řad sprejerů tě to prozáří vaším uměním chtěla bych být u toho až ho budeš chválit smiling smiley

Datum: 11.03.2006 16:50

Miňonka - Já sám nejsem pro to, aby se ničil majetek ostatních... Vždyť proto byla založena tadle diskuse - legálka by mohla z části tendle problém vyřešit. Vždyť není nic těžkého na tom vyčlenit pár starých zdí třeba v bývalých kasárna a bude to... Writeři budou mít kde malovat a Agpeople budou mít klid.

Autor: prolegal (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2006 16:56

Miňonka- Mimochodem myslim že tvoje připomínky v této diskusi nejsou trefné, jedná se o diskusi na téma LEGÁLKA PRO SPREJERY ne o diskusi na téma BUZERACE SPREJERU. Tady se začne diskutovat o legálce, aby se z části vymýtil problém občanských fasád a malování a ty začneš o tom, že sprejeři ničí planetu zemi...založ si svoje vlastní fórum...

Autor: kolomaznik (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2006 22:28

jen tak dal neni to spatnej napad udelat to byl bych rad kdyby to tady bylo a nemusel bych vymejslet kde si najit misto pro svuj grafit a nebat se ze dostanu 10 tisic pokutu

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 10:29

Já bych využil betonovej plot okolo kasáren. Stejně se bude časem rozebírat a likvidovat, takže by to nemělo nikomu až tak vadit. Co vy na to?

Autor: jezisek (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 21:47

ehm vsichni co udelaj grafyt tak nepotrebujou aby jim to po tydnu dali do pr..... vite proc to delaj aby zkizeli obdiv od fanousku..........a taky ze je to adrenalin ne to asi nechapete.........

Autor: Zabit srejery (IP zapsáno)
Datum: 25.03.2006 16:24

Pochytat, odsoudit, zavrit. At si sprejujou na svuj barák psychouši .Ještě, aby jim někdo vycházel vstříc. Akorát se utratí za legální místo pro sprejery drahocený peníze a to jen kvuli tomu,aby si mohli ukájet svoje ego. To už ty pěníze radši naházet do kanálu.

Autor: pro sprejery (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 15:57

nechapu vas................................pro zabit sprejery..............

Datum: 29.03.2006 10:50

For ZABIT SPRJERY

Ehm můžeš mi ujasnit toto? Cituji- Akorát se utratí za legální místo pro sprejery drahocený peníze. (Pro sprejery, 26.03.2006). Objasni mi jakej může mít legální plocha pro malování dopad na městskou kasu? Tady se nejedná o to, aby se postavila zeď, vohatě stačí když se vyčlení nějaký zíďky, který jsou nepotřebný a stojí jen proto, že je zbytečný vynakládat peníze na jejich odstranění.
Jseš trouba nedokážeš se na věci koukat z více stran. Jestli tady jde někomu o svoje ego, tak jsi to ty. Běž se raděj koukat na vyvlený to je top co baví tebe, nís baví malovat, každýho baví něco jinýho, tak neodsuzuj činost někoho jinýho. Přiznávám že stříkání po cizím majetku není to nejlepší, ale proto chceme ten legal. kdyby ti o pálilo tak by legálka byla i v tvým zájmu, protože legálka z části vyreší problémy s tím, že maj lidi počmáraný baráky, ale to už ti nedojde.

Autor: color (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 20:16

Ta zeď už měla dávno býti vyčleněna, ale členové města hrabou.Semafory a přechod to je skandál,ale budiž.Jedna pitomá zeď a keců furt bude.......

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.