Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Legálka pro sprejery
Autor: pro sprejery (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 20:27

hele hele (prolegal ) ja sem nepsal ze to stoji prachy tak nevim ja sem taky pro delani grafitu si to poradne precti jo psal to ten zabit sprejery a tak sem mu napsal jenom ze je divnej tak nevim nevim

Autor: prolegAL (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 22:30

For pro sprejery- Ok sorry...peace

Datum: 30.03.2006 16:08

hele a ty uz neco vis ze bi to tady melo bit?ja bych to bral

Autor: prolegal (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 19:10

__Pro sprejery__ : No já nic nevim ještě se pro to nic neudělalo...

Datum: 30.03.2006 21:41

to je spatny hele mas icq?peace.......

Datum: 05.04.2006 09:42

hele lidi nak se to tady prestalo hejbat

Autor: schafy (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2006 14:11

Ja teda nevim ale spreje nelaka adrenalin ale chtějí něco ukazat co třeva udělat soutěž v nejlepšim grafitu ve stříbře!uvidíte že by to nebylo špatný někdy zniknou i uplně bomba grafy skoro jako obraz a tak by to mohl zdobit stříbro ne!a město by to nestalo nic!jenom by obětovaly starý zdi který by si ty co dělaj grafity natřely nějakym podkladem!a pak na to kreslily!Kdo je pro to?Sprejeři to nemaj jako adrenalin ale chtěj něco dokazat!nebavý je kreslit na papýr kterej po dvou dnech stratý na tuto se mužou koukat pořad a je štastnej když e to dobrý tak je štastný i okolí!

Autor: cuk (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2006 13:45

A co takhle zajit na MěÚ nebo podobne a predlozit svuj navrh???

Autor: houmr (IP zapsáno)
Datum: 10.09.2006 11:10

ha ha ha ha.........sem se tet musel zasmát----------legalku pro sprejery..............a pro jaký tady náky sou ve stříbře......ty deti co pisou na budovy př.kińo slavie....to sou sprejeři to sou debilní děti co malujou hovna....at si radši doma kresli na čvtrku a neotravuj lidi ve stříbře svejma""""""fuck.t dobrejma graffitama""""""

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2006 16:36

Heleďte, kupte si pozemek, postavte si zeď. Jednoduchý.

Mě na moje koníčky město taky nepřispívá.

Autor: Elder (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2006 21:48

->Pavel:hmmm nákej chytrej

Legálka pro sprejery
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 08.10.2006 10:30

Jen na okraj...
jsem před léty nabídl pár nadšencům,( co to uměli ) stěnu na "Citron baru" k výtvoru ...... a byl jsem spokojenej.
Jen jsem asi měsíc musel vysvětlovat, že jsem to chtěl, že se nejednalo o vandaly a pod....

Je tu trochu problém v myšlení lidí......"oprejskyná" zeď jejich oku lahodí víc než jakási nicneříkající barevná mazanice. Ale to je úděl generačního myšlení.

Pozn: Rozhodně neschvaluji poškozování budov mazanicema kýmkoliv a kdekoliv...
a ještě.... vidím šanci uskutečnit jakousi ( řízenou !!) spray-akci v býv. kasárnách před tím, než se většina zdí odstraní.....kdyby za tím někdo šel uršitě by i STROM pomohlv rámci možností ..........a nebo se třeba někdy dočkáte nabídky pokud budeme nějakou vhodnou zeď vlastnit... .

Patočka

Datum: 24.10.2006 20:22

Čau lidi chtěl bych se zeptat kdo děla npis bag a podepisuje se skoro jako ja akorat to píše jak písmo z egypta a má tam tři eee.....tak jetsli někdo víte kdo to děla se ozvětě na icq 226-189-216 díky moc sice si myslim že nikdo neodpoví a nechaj to na mě když si myslí že to dělam ja už zamnou byly i ze stříbrský policie!

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2006 10:22

ad a) to Elder: nech si narážky na chytrost a toleruj názory jiných

ad b) ještě jsem ve Střbře neviděl nic o čem by se dalo říct že je to pěkný. Samej tag. Na to že vás to tak moc baví, jste překvapivě málo aktivní ve vytváření "uměleckých děl".

ad c) už vůbec někdo z vás o něco takového jako je legální zeď na grafitti oficiálně požádal na MU?

ad d) když se to umí, tak je to pěkný. Fakt se mi to líbí, když to je na místě, na které se to hodí. Uznejte, že na jakékoliv zdi v centru by jakýkoliv výtvor vypadal blbě.

ad e) pokud někdo má zájem, dám k dispozici svoji garáž. Můžete se předvést.

Datum: 25.10.2006 13:47

otázka je....jestli "legalizací" určitého prostoru neztratí sprejeři "chuť" do díla......snad mi rozumíte....zakázané ovoce vždy nejvíce chutná.....přirovnám to asi k tomu, že když byl letos CzechTek.....v předem vyhrazeném prostoru, mnoha lidem se tam nelíbilo, protože akce "ztratila......svou "zakázanou" tvář:-))))))) co myslíte?

Autor: schafy (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2006 19:08

No ja bych byl radši pro legal protože nemusim koukat všude okolo jestli někdo nahodou nejede atd........legal je nej..nej....a mužete se tám vratit jak chcete a nenavidim bag...........

Datum: 02.11.2006 12:11

souhlasím s legálkou a hned můžu navrhnout místo je stará betonová zeď na vinici tuším pana kratochvíla(samozřejmě by to chtělo souhlas majitele) a myslím že barevná by vypadala líp než jen celá šedivá

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.