Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Kultura, sport a společnost :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Kulturní, sportovní a společenský život ve Stříbře a okolí. 
CZECHTEK
Autor: Agent (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2005 16:44

Co vy na to?

Re: CZECHTEK
Autor: Boban (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2005 12:28

Ať si to dělají někde za městem a neotravují ostatní. Je to věc každýho jak se chce bavit a jestli při tom hulit trávu? Proč né, vždyť alkohol a cigára je taky droga. Kolem nás běhá zloděj vedle tuneláře a policie je v pohodě. je Demokracie né?

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2005 17:57

Zajímalo by mě co na to město? Dalo- li povolení ap. sounáležitosti k tomu. Jestli jo, proč se o nějaké akci nezmínili. Docela lituju lidi dole u řeky. Bordel až do rána. No ja fakt, že jednou se to přežije, ale zajímalo by mě, kdo to všechno uklidí, příp. škody nahradí ap.

Autor: Boban (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2005 19:10

jo takhle?? stribro tek na plovče?? no tam je to asi v klídku až na sousedy.

Autor: paja (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2005 20:12

Nebyla jsem tam, byla jsem v práci, ale přišla jsem do styku se stovkami tekňáků, kteří jeli tam a po zásahu zas odtud. Byli zcela bezproblémoví. Místní lidé jezdí běžně pod vlivem, někteří bývají otravní či agresivní. U nich jsem nic takového neregistrovala. Z mého pohledu byl zásah policie nejen přehnaný, dokonce zbytečný. Ale možná přes Stříbro jeli jen ti slušní.

Autor: xy (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2005 09:01

Novinka !!

bude se konat CZEK DECH taky někde na louce a bude tam co já vím halda trombónistů a dechovkářů. podrobnosti jsou někde na netu.To bude nářez!!

Autor: ALEXANDR NEMEC (IP zapsáno)
Datum: 24.12.2005 00:19

CZECHTEK ME NEBERE,A DEJTE UZ POKOJ.JE TAM SAMEJ FETLO A MUZIKA STOJI TAKY ZA VELKOU BACKORU.JENZE BOHUZEL JIM TO NEVYMLUVITE,PROTOZE MAJ VYHULENY MOZKY.MOZNA JE LEPSI 100 VIETNAMCU,NEZ JEDEN TECHNAR.S POZDRAVEM ALEX.TIMTO ZDRAVIM VSECHNY LIDICKY,CO MAJI JESTE SMYSL PRO MUZIKU,DOBROU MUZIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: ALEXANDR NEMEC (IP zapsáno)
Datum: 24.12.2005 00:26

A NEMUSI TE MI ZA MUJ NAZOR SKRABAT AUTO A JINE ZBABELE VECI.RADEJI JSI VYBIJ VZTEK NA KLAVESNICI A NECO HEZKEHO NAPIS,UVIDIME JESTLI JSE TI DA JESTE POMOCT.MUZU TE NA TYDEN ZAVRIT DO SPAJZU ,TREBA TO BEZ TOHO VYDRZIS A NA KONEC MI JESTE PODEKUJES.PS:NAJIST A NAPIT DOSTANES.

Autor: verunka (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2005 10:59

Koukám že ti to asi moc nemyslí,když píšeš něco takovýho.Každýmu se líbí jiná muzika a nikdo nemá právo tu muziku a lidi co jí poslouchaj urážet když o tom absolutně nic neví,si primitiv když si o tom uděláš obrázek jenom z toho co vidíš v televizi protože všichni nejsou fetáci jak si hodně lidí myslí tak tady neprud když nic nevíš.Od takovýho primitiva fakt pomoct nechci spíš bys potřeboval pomoct ty když neumíš uznat i jinou muziku než co posloucháš ty.Čau a zamysli se

Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2005 12:05

Verunko Já jsem se trošičku zamyslel nad TEBOU a připadá mě že ty budeš asi taky dobře vyhulená,protože Saša tady nikoho nenapadá!!!A jeho názor na tento hudební žánr je svobodná!! A Tvá agresivní reakce, tak to je jasnej příznat abstinenčního stavu!!!! Tak se nad sebou zamysli hlavně TY sama a tu pomoc vyhledej co nejdříve, ale odbornou!!! V bývalé školce, tak tam ti moc nepomůžou!!!!

Autor: ????????????? (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 10:51

A co se děje v bývalé školce, snad nám něco uniklo????

Autor: frenk (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 11:05

Dávají se tám praktické rady jak užívat drogy

Autor: ??????????? (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 16:03

A to není možné, tady v tomhle městě, tomu nevěřím, to jste se spletli!!!!!!!
Spíš bych věřil, že si tam mladí sdělují jiné informace. Třeba kde najdou dobrou práci,jak pomáhat doma rodičům, jak lépe studovat apod.
Blíží se Silvestr, tak to berte s humorem, já jen chtěl vědět jestli s tím někdo vyjede, když se o tom už normálně všade mluví.Paradoxem je, že je to v bývalé mateřské školce!!!!!!!!!!!!!
No, ale co si budem povídat, všechno patří k svému a každej na něco zajde.
Nevím jak Vy, ale myslím, že lidé kteří toto podstupují nemohou být duševně v pořádku. Kde se stala chyba???????

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2006 05:24

1.) Tito lidé se tam scházejí, protože je to nejbližší místo od ZŠ Gagarinova, kde je nikdo nevyhazuje. Většinou se dříve chodilo do vchodů u bytovek, ale protože je vždy někdo z nájemníků bytů vyprovodil, tak si začali hledat jiné místo. Stačilo několikrát přelézt již tak chatrný plot, tím ho zničit a byla tady branka. Místo je pod střechou, většině lidí vzdáleno z očí...

2.) Lokalita je nejblíže k lavičkám u dět. hřiště. Jediným lavičkám v blízkosti ZŠ Gagarinova.

3.) Kultura těchto lidí někdy absolutně pozbývá inteligence, jelikož sem začali chodit kouřit cigarety, ale někteří kamarádi sem zatáhli marihuanu a hašiš. Jestli se tam dávkuje do těla i něco tvrdšího opravdu nevím. Zatím se mi nic nedoneslo..

4.) Většinu toho co jsem napsal mám z vlastní zkušenosti a nic si nevymýšlým. Ale vše co jsem napsal je bez záruky.

S pozdravem Jan Dauda

* Omlouvám se, že toto zařazuji do tématu CZECHTEK, ale navazuji na předchozí příspěvky. Není to úmysl, prolínat zde témata.

Autor: pes (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2006 14:04

mozna lepsi vsichni cigani nez jeden koktavej picus u kalicha...,,,,,starej se o vinarnu a CZ-Tek nech na lidi který do toho maj co mluvit,,,,ty dechovkáři....za to ta tvoje muzika to je bomba nasup....na pohrby,,,,se prober s tý diskoteky

Autor: eeeee (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2006 13:08

to je moje rec proc se sere nejakej dechovkar do naseho stylu..to fakt nevim rikame snad at vypadne s tema pohrebnima skladbama do hajzlu.nerikame.dlouho to trvat nebude a vysvetli mu to nekdo jinak

Autor: Pepino (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2007 20:51

Sem na Czteku byl a je to asi určite nejlepší akce, jakou sem kdy zažil. Doporucujuspinning smiley sticking its tongue out smoking smiley hot smiley smileys with beer thumbs up Nejvíc v noci! Ale když se stratite-to je strasne jednoduchy, tak musite cekat na ranní světlo, aby sle nasli stan nebo auto. Chodíš ud soundu k soundu eye popping smiley

Autor: Dein_Vater (IP zapsáno)
Datum: 28.09.2008 14:50

BOH!!!! Já to vidim takto ----)) [jj.am]

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2008 09:40

Dein Vater: fakt skvělý příspěvek k tématu..ty jsi asi taky zhulenej..:-D

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.