Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Internet :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
O možnostech připojení k internetu na stříbrsku. Tipy na stránky, ... atd. 
www.mustribro.cz
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 16:05

Dneska, právě dneska jsem si všiml, jak se změnila stránka MÚ Stříbro. Je to tím, že si nějaký úředník prohlédl tuto diskusi,
nebo to udělali jen tak? Mě osobně se to pouřité písmo nelíbí a ani můj prohlížeč (MS IE6) ho nedovede celé korektně zobrazit.
Mimochodem, víte co jsem se již dávno doslechl? Ti lidé co mají na starosti internetový server mustribro.cz (jsou to tři lidé!)
a když tam byl kamarád zjišťovat, co je s internetovou propagací města, tak na jednom PC běžela hra Quake 3, na druhém erotický spořič obrazovky a na třetím se teprve něco dělo.

Re: www.mustribro.cz
Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2003 15:14

Ty si detajlista. Hlavně, že něco dělaj. Eště chvilku a bude to dokonalý. Jen tam chybí odkaz na "www.stribro.net" pravý info-server o Stříbru.

Autor: Redakce STRIBRO.NET (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2003 16:12

VODKA má s umístěním odkazu svatou pravdu. Když tam může být odkaz na neaktuální stránky obč. sdružení Stříbro 2000, tak proč by tam nemohl být odkaz na stále aktuální a skvělý informační server o Stříbře ;-)))
Třeba to Lukáš Novák, jako administrátor počítačů na městkém úřadu, nějak zařídí a udělá si u nás velké plus. Přimluvte se u něj za nás. Děkujeme!

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 11:19

Že by nikdo z úřadu nečetl tyhle stránky? Spíš nikdo nemá odvahu sem něco napsat. Dostali by od starosty za uši :-)

Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 21:22

?? a co když píší?? třeba pod jiným nickem.. ale to by zase asi museli z domova . ato jest problém. za svoje. a tak to raději ne.... nakonec nějaké ty výhody ten MÚ přece úředníkům dává . né ??

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2003 12:31

Řekl bych že tam ten odkaz nedají a jestli ano, tak někam, kde nebude rušit hierarchii města bez internetu, protože si myslí (ještě pořád) že internet není věc pro lidi. Kdyby v zastupitelstvu bylo více mladých lidí, oni by si to prosadili, ale s touto "RADOU STARŠÍCH" by to asi nešlo!

Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2003 20:20

No ono je to tak, že si internetu užívají v práci, ale co tam loví- to nevím, ale jistě to nebudou zkušenosti ostatních měst, kde se jim věci daří dělat pro blaho občanů--- no nakonec by asi bylo zajímavé vyzvědět od Nováka které stránky jsou otevírány nejčastěji na MÚ----- dokážete odhadnout??.

Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2003 15:18

Na tyto stránky přispívá sám starosta. Používá nick "Jan Dauda"

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2003 16:26

Tomu se mi nechce věřit. Kdyby to byl Rudolf, tak by jeho nick byl: Ing. Jan Dauda ;o))

Autor: Jan Ropucho (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2003 09:45

Jsem hrabě a udělal sem vám středověké schody v letnim kině jak ste chtěli vy křupaniJan Dauda napsal:

> Dneska, právě dneska jsem si všiml, jak se změnila stránka MÚ
> Stříbro. Je to tím, že si nějaký úředník prohlédl tuto diskusi,
>
> nebo to udělali jen tak? Mě osobně se to pouřité písmo nelíbí a
> ani můj prohlížeč (MS IE6) ho nedovede celé korektně zobrazit.
> Mimochodem, víte co jsem se již dávno doslechl? Ti lidé co mají
> na starosti internetový server mustribro.cz (jsou to tři lidé!)
>
> a když tam byl kamarád zjišťovat, co je s internetovou
> propagací města, tak na jednom PC běžela hra Quake 3, na druhém
> erotický spořič obrazovky a na třetím se teprve něco dělo.

Datum: 28.12.2003 14:16

To jsem si oddechl- už jsem myslel, že na tom dělá tak 30 lidí ( necelá polovina zaměstnaců MÚ ) ale stejně nevěřím, že je jich víc jak 5. Tolik lidí neumí na MÚ s PC pořádně zacházet aby se vrtali do nějakejch stránek. Kdyby jim to nenařizoval zákon, tak tam je pár fotek z nějakých akcí s Genose z Německa , ale pozorně si přečtěte nějaké věci na mustribro a zjistíte, že by nebylo špatné občas historii aktualizovat. Ale rozhodně neslibujte si žádnou zábavu

Datum: 09.02.2004 16:35

co chcete?? Je to obraz stavu na MU ve Stříbře.

Datum: 02.03.2004 11:36

Na konci minulého roku jsem si dopisoval s tajemníkem MěÚ ve Stříbře panem Pavlem Novákem. V jednom z emailů mi mimo jiné napsal:

Připravujeme rozšíření a vylepšení internetových stránek pro příští rok o některé informace pro občany praktického charakteru ...
Každopádně Vám za podnět děkuji a vemte prosím na vědomí, že v průběhu měsíce ledna 2004 by vylepšená verze internetové prezentace měla být přístupna veřejnosti.

Už máme březen, tak co říkáte tomu vylepšení? :-o

Datum: 03.03.2004 15:04

Já si myslím, že asi nechce nic uspěchat a tak trochu trpělivosti možná že šlo o vylepšení tzv. skryté nebo tajemné?? Nechte se překvapit a možná že najdete na nových stránkách i odkaz na www.stribro .net

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.