Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Internet :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
O možnostech připojení k internetu na stříbrsku. Tipy na stránky, ... atd. 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Jak jste připojeni k inetu?
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2003 16:13

Tak co, jsou nějaké novinky v oblasti bezdrátového připojení ve Stříbře? Nevíte jak jsou na tom České Radiokomunikace se zprovozněním přístupového bodu ve Stříbře?

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2003 15:55

Myslím si, že i přes veškeré snahy BlueTone je RADA Computers stále výhodnější, jelikož platit paušální poplatek za linku sdílenou 6ti lidmi (950,- bez DPH) a být připojen rychlostí 64kbps což je přepočítaně i se sdílením třikrát pomalejší než telefonní linka, není podle mě lepší než 1000,- s DPH za to samé přes den, akorát sdílí pouze 4 lidé, čímž je rychlost pouze poloviční vůči tel. lince ale od 17:00 do 07:00 je rychlost 128 kbps vyhrazená, tzn. jako byste měli využívat 4 telefonní linky najednou.
Akorát rozhodnutí nechám na Vás. A p.Tjunikov ještě psal že se mu do PC nevejde žádná další přídavná karta -> včera jsem na BlueTone.cz četl, že podmínkou pro připojení je síťová karta, která místo zabírá. Ale to jen tak mimochodem. Také prosím některé lidi, co již mají připojení BlueTone, aby se ozvali v této diskusi, jelikož mě zajímá, jak jsou spokojeni apod.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2003 18:48

Prosím všechny, kteří hledají nějaké informace o datové síti BlueTone bych doporučoval dva tři týdny posečkat. Podle vyjádření p. Zoubka z Českých Radiokomunikací by jejich varianta připojení k internetu měla být ve Stříbře k dispozici během dvou maximálně tří týdnů, možná i dříve. Pak budou i první poznatky z provozu. Jenom mimochodem, Blue Tone nabízí i agregaci 1:3 v přijatelných cenových relacích. Ostatně detaily najdete na stránkách Českých Radiokomunikací...

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2003 15:14

Koukám, že uživatelům BlueTone.cz bylo řečeno, že je instalace otázkou čtrnácti dnů, ovšem nějak se na ně zapomělo a teď se jim akorát neustále sděluje jiný termín.Bylo psáno na přelomu září a října a najednou je to skoro v polovině listopadu?? BlueTone.cz je totiž velký gigant, který poskytuje kvalitnější připojení než regionální firmy. Promyslete si to.

Autor: Kokotisko (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2003 19:26

Pekařisko to spíš myslel "až to bude vyzkoušený", to znamená, že to někdo bude mít 2-3 týdny a potom sdělí výsledek.
Apropo, instalace se pozdržela kvůli vyjádření zasr.... T-Mobile, kterej má na odražeči nějakou škatuli. Nebejt toho, už to dávno fungovalo. P. Zoubkem z Bluetone mi bylo přislíbeno zaktivování složby tento týden....
Co se týče nabídky Rada comps., bohužel ne každej má přímou viditelnost na paneláky u gymplu....
Ale to je jaksi jedno........

jaky maj CRa ping ?
Autor: xpepa (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2003 21:03

jen tak by me zajmalo jakou odezvu maj CRa na servry :
www.gamezone.cz
www.zone.com
62.24.64.23
www.battle.net

Jak jsem připojeni k inetu?
Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2003 17:11

Zrovna fcera sem zjistil, ze mam v hlavy durku a staci jen zasunout kablik a informacni dalnice je otevrena Vam (me). Vse za rozumnou cenu od firmy HATRIX!

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Toto téma bylo uzavřeno.