Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Internet :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
O možnostech připojení k internetu na stříbrsku. Tipy na stránky, ... atd. 
Pomoc!!!
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2005 19:00

Nazdárek lidičky,
už mě štve tel. linka a schánim něco lepšího,poradí mi někdo nejaký dobrý připojení?Musí to bejt levný,neomezený a rychlejší než tel. linka.Nejak se v tom nevyznám.Dík

Re: Pomoc!!!
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2005 20:59

Záleží v které části města bydlíš. Pokud to nějak přiblížíš, pokusíme se ti pomoct.

Autor: z.hofbauer (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2005 00:33

no to je těžký, když neuvedeš nic bližšího, jestli to má být na wifi, nebo ADSL nebo CDMA

kolik je u tebe levný? a jak rychlejší než telefonní linka? kolik jsi ochoten investovat atd....

moje nabídka je rychlost 192kbps za 399,- včetně DPH, s agregací 1:3, neomezený čas, neomezené data, se základní investicí ve standartní instalaci 3500,- včetně DPH ...... ale to už se po několikáté opakuji, stačí si přečíst pár příspěvků zpátky a porovnat si nabídky a udělat obrázek, ostatně Tomáš ti určitě taky poradí

info
Datum: 12.01.2005 00:34

hele Tomáši, mám nějaký čas ve čtvrtek a pátek, co kdybys zašel na kafe, dáme řeč? vcelku nám to běhá a tak mohu poskytnout nějaké info

Datum: 12.01.2005 09:01

Zdar
Já mám připojení od [www.ceskasit.cz] a dobrý.
Zavolej jim 777 759 669, 777 759 671. Zavolej a uvidíš.
Mám od nich antivirus a servis. Ve Stříbře jsou dost často.
Domluv termín a je to. A votom to je. Cena v poměru výkonu, servisu atd OK.
P.S. Záleží kde bydlíš aby jsi měl možnost připojení.
Zdar

Datum: 13.01.2005 16:04

Bydlim u gymplu v paneláku.A je mi celkem jedno co to bude,jestli wifi,nebo ADSL nebo CDMA,hlůavně když to bude dobře fungovat.Jsem ochotnej do toho invesovat tak do 1000 Kč měsíčně,to mě ted už stojí skoro tel. linka.

Datum: 13.01.2005 17:29

Dávám dohromady podklady pro článek ohledně možností alternativního připojení k internetu ve Stříbře. Když si chvilku počkáš, tak to budeš mít všechno pohromadě.

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2005 11:10

Hele ty ingenyre.
Mas radovo pristupovej bod nad hlavou. Tim padaji naklady na zarizeni. to by ti meli dat zadarmo. Jinak Pa.

Datum: 24.02.2005 10:30

Kde je přesně ten přístupovej bod?

Datum: 26.02.2005 15:37

Zavolej p. Radovi do firmy. Telefon najdeš na www.ceskasit.cz

Autor: Cuk (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2005 07:59

Je na panelaku Vetrna 1284. Koukni na panelak.ceskasit.cz

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2005 09:47

Necpochopím, jak jeątě někdo můľe někomu poradit zavolej panu Radovi. Asi jsem zaujatej, ale zase ne tolik, abych si za 1500Kč kupoval celodenní přístup na Internet na 128kb, kdyľ můľu mít za 400 to samé a na 192kb. Nevím jestli se vyplatí dostat zadarmo zařízení a pak X let platit x krát víc. Buď jsi Daudo takovej Jouda a nebo máą smlouvu s Radou.

Datum: 02.03.2005 09:09

Ty ******. Když má nas baráku vysílač od rady, tak je to nejvýhodnější, protože neplatí anio zřízení, nic. a neoslovuj mě Daudo!

A s Radou nechci mít už nic společnýho. Celý 2 roky mu tady jako kretén dělam reklamu a on se mi za to odvděčí tim, že když mu chci vypovědět smlouvu, dá mi 3 měsíční výpovědní lhůtu. I když to jde domluvou bez ní.

A to mě docela nasralo. Takže kdo chcete jít do Rady, nechoďte, spíše ho sabotujte.

S pozdravem
Jan Dauda

Datum: 03.03.2005 00:31

Cože?! Ty dáváš Radovi výpověď?
Je pravda, že za ty prachy, co's mu platil, si teď budeš moct pořídit tlustou ADSL lajnu. :-D

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2005 12:38

Promiň. Já myslel, ľe se tak jmenujeą, kdyľ se tak podepisujeą Ale jak tak koukám, tak u Tebe je změna názoru dílem okamľiku.

Někdy se i vyplatí spočítat si kolik dáą za dva roky za pauąál. Za dva roky by jsi to zařízení měl tak 6x.

Ale uznávám, ľe před dvěma lety moc velká moľnost volby nebyla.

Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2005 14:31

Když se rozhlédneš, zjistíš, že k výběru je dnes už vcelku dost možností. I zde ve Stříbře. Od března by Telecom měl nabízet ADSL (není už pozdě?!), působí zde Inethome, Bluetone, Rada, Dataexpes(...?) od Eurotelu tady rovněž běhá a nově se etabluje (alespoň podle řečí) ještě jedna nová bezdrátová síť...... padlo v souvislosti s jejím zařizováním jméno Šperl. Takže vybírej co hrdlo, kapsa a vkus ráčí.......

Datum: 05.03.2005 01:08

pánové k výběru asi tolik, važte slova, nabádat někoho k sabotáži zavání dost velkým průšvihem, ať je to kdokoli, má služby za tolik a tolik a nabízí takové a takové služby, je to jednou firma, co tu něco někomu nabízí a je jen na zákazníkovi, pro koho se rozhodne, od toho tu je víc firem, aby byl výběr a jediný kdo na tom vydělá je sám zákazník, co se týče výpovědní lhůty na 3 měsíce, to je standartní výpovědní lhůta, daná obchodním zákoníkem, mam dojem, ostatně když podepisuješ smlouvu, mělo by to tam být uvedeno, nebo alespoň odkaz, tak proč se rozčilovat, sám jsi to podepsal, sám dodržuj pravidla, pokud je poskytovatel dodržovat doposud, je třeba hrát podle pravidel, asi tolik

Datum: 07.03.2005 22:47

To Pavel.

Zařízení jsem si koupil, takže je moje. Nic jsem zadarmo nedostal.

a platim (l jsem) 1190.-i s daní.
A kdyý máš nad hlavou přístupovej bod. No škoda mluvit. Jenom že by to nelagovalo atd....

Ja uz bych do Rady nesel. Je spousta jinejch moznosti. Ja bych si koupil mobila a jel bych pres nej, protoze nejsem porad doma.
Mobil a notebook.

Datum: 08.03.2005 22:56

říkáš mobil a notebook, jakou rychlostí si myslíš, že tohle připojení oplývá? to je tak opravdu stáhnout poštu za jízdy autem či autobusem do práce a dost, myslím si, že tenhle způsob internetové práce je již dávno překonán a doba nabízí daleko lepší možnosti, ať už je to rychlost, či cena

Autor: Fox (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2005 15:56

Domnívám se že tato diskuse je zcela zcestná a nedává pranic smyslu. Ale kdo si hraje nezlobí

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.