Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

O webu :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Nápady, názory a kritika ke stránkám na kterých se právě nacházíte. 
Proč je toto forum vlastně forum?
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2003 03:09

Jak tak koukám, lidé si dělají legraci opravdu ze všeho. Vždy se najde nějaký rozvraťák, který bude do všeho nípat a dloubat.
Když se ale nepodepíše, je to výraz toho, v jaké vrstvě společnosti se nachází.
Myslím, že v tomto foru by se mělo řešit hodně věcí, které se týkají města a ne nějakých holek či čeho? Dobrá otázka je například
v článcích zmiňovaně koupaliště. Proč zde ještě není, republika již není dělena na okresy a Tachov není okresní město, aby se mohl
pyšnit tím, když Stříbru přebral titul okresního města a poté z peněz státu postavili v okresním městě Tachově bazén.

Proč se o tom "vážně" neuvažuje i ve Stříbře?

Re: Proč je toto forum vlastně forum?
Autor: (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2003 09:00

To že si komouši na okrese rozhodli, že projekt bazénu ze Stříbra přesune do Tachova, je známá věc a s tím už nic nenaděláme.
Proč se bazén nepostavil po roce 1989? Říká se ... , že minulý starosta p.Bursík myšlenku nepodporoval, protože je neplavec.
A současný starosta p.Svoboda...? Připadá Vám, že je nakloněn sportu?
Vím, není to jen o starostovi, je to o zastupitelstvu a jeho prioritách. Většina současných zastupitelů měla ve svých volebních programech podporu výstavby bazénu, ale sliby jsou sliby. Zatím se za jejich volební období neobjevil ani náznak snahy. No, třeba po prázdninách překvapí ;-)

Autor: juraj (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2003 18:58

Cože? na podzim překvapí? Koho a čím?? Jsem si jist, že starosta asi není ten správný plavec, ktarý by prosadil koupaliště. Hlavu na to . J.

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2003 08:01

Ahoj lidi,

dovolte, abych taky reagoval. Souhlasím s tím, že bazén v našem městě chybí. Také mi je jasné, že na bazén prostě nejsou peníze. Nemohou být. Naše město je přeci dost bohaté na to, aby mohlo během tří let dvakrát položit jeden a týž chodník. Vím, že tenhle případ je už notně probraný, ale já jsem ještě nikde nečetl ani neslyšel vysvětlení, proč se takto opravuje náměstíčko u pošty? Město má také dostatek peněz na nápady pana Cvrka (zaplať Bůh, že existujou mladý holky) a může tedy zasponzorovat polokoulina na třináctém poledníku. Vadí Vám skejťáci u Penny Marketu? Zrušte kluziště a udělejte z něj hřiště pro tuto komunitu. Nemám nic proti nim a dokonce se mi tento sport líbí (když se to umí). Zajímalo by mne jen, zda se město pokusilo domluvit nějakou prospěšnou brigádu od těchto mladíků. Zdá se mi to jako slušná možnost jak dostat alespoň nějakým způsobem část vynaložených nákladů zpět. Ale dohody typu Vy nám my Vám se ve Stříbře nenosí. Takže místo uklizeného parku máme Skate Park plný odpadků. Asi Vám je jasné, stejně jako mě, že na bazén jen tak nebude a kdo věří tomu, že až z našeho město odejde posádka zelených mozků, bude bazén v kasárnách, je blázen.

Autor: snowborec (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2003 21:38

. pesimista?? ale- tak nějak bych to nebral. je pravda že pokud chce ěkdo skate park- měl by se snažit něco dělat pro-- ne proti.líbí se mi jakýkoliv sport a přestože jsou - bohužel kolem těchto odvětví i další věci již vžité ( jako že kdo dobře hulí je bourák i na desce..) tak to ne - je to naopak škoda že ti co byli dobří díky sajrajtu jsou průměrní - ne nejsem osvětový pracovník , ale mám své zkušenosti a je mi líto těch trosek co jsou z těch dobrých borečků před pár lety...

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2003 12:54

Vim o koho jde! Ale je mi jedno, jak si žijou, protože to nemá cenu jim něco říkat. Já je znam a s nima je to jiný. Oni by dokonce i byly schopný udělat si tam tu brigádu, ale druhej den by tam byl stejnej bordel a v tý komunitě by se udělali dvě skupiny - ti co to uklízeli a vztekají se na ty co tam dělají nepořádek a ti co tam dělají nepořádek a smějí se těm kteří to uklízeli. Prostě český národ.

Datum: 29.07.2003 12:14

Trochu nepřesně jsem se vyjádřil. Samozřejmě, že se mi nelíbí, jakej dělají prkýnkáři nepořádek na svém hřišti. Souhlasím s Honzovo názorem, že by se mezi těmito kluky našli lidi, který by i uklidili, ale neudělají to, protože by se shodili před těmi, co by se jim smáli. A že by se smáli, je jasný. A tenhle přístup mě právě štve. Hele, my jsme to dostali zadara, tak až to zničíme, tak na ně půjdem a oni nám to zase zadara opraví. (věřím tomu, že opraví). To je ten problém, když dáte peníze komunitě, která nemá žádnou organizaci. Nemůžete od nich nic chtít, protože není koho jít oslovit. Na druhou stranu chybí peníze pro organizace, které mají výsledky a jejímž členům hrozí, že nebude kde trénovat. Myslím teď rekonstrukci běžecké dráhy na stadionu, na kterou chybí cca 4 miliony. ( možná, že už je někdo někde sehnal, ale naposledy se ke mě dostala informace, že se položí podkladový asfalt a zbytek povrchu příští rok.) Vím že tohle není až tak problém MÚ, ale pomoci by mohl. Vždyť stříbrští atleti jsou vidět i na MS a rozhodně mají alespoň výsledky. Ale to jsem trochu odbočil. Chtěl jsem jen říct, že pokud město obětovalo kluziště prkýnkářům, tak by od nich mělo vyžadovat, aby se o něj alespoň minimálně starali, když ne tak pá pá. Jenže to by se nám kluci zase vrátili před Penny Market.

Zastupitelé to prostě nejí jednoduché. Vůbec jim tu práci nezávidím.

Datum: 29.07.2003 18:50

reaguji na Pavla-- jsem pro podpořit jakoukoliv AKTIVITU A MYSLÍM ŽE BY NEBYLO SLOŽITÉ PUSTIT SE DO U RAMPY A CELÝ PROCES ZAŠTÍTIT STROMEM- OD PLÁNU PO REALIZACI AŽ DO FINÁLE - SEHNÁNÍ PENĚZ A ZAFINANCOVÁNÍ.Jde o to, že fakt zatím není vidět nikoho, kdo by měl zájem trochu to vést a řídit- nechci nutit do organizování , ale anarchie není to pravé.
Naopak s čím nesouhlasím je zmiňovaná tartanová dráha- město by mělo zvážit do čeho bude investovat- a pokud do cizího?? tak to bych nepreferoval-- ne to ne - navíc když vezmu mé možnosti - zda bych si mohl jít kdykoliv bez organizování zaběhat na dráhu s tatranem??-- asi ztěží - a tak se nám tartan stane jen pro pár vyvolených - pro občanské sdružení tělovýchovnou jednotu baník Stříbro. Město ať zainvestuje , ale do svého- a pak každý- nájemce bude muset platit- zkus si jít zahrát nohejbal na hřiště na stadion TJ- .. můžeš, ale palť.. Preferuji výstavby jiných hřišť , kde se bude hrát bez placení , ale kdo to pak bude udržovat co ??.- ano je toho více , ale nakonec se vracíme k jádru na začátek - s normálním člověkem se dá dělat mnoho , ale s blbcem nic--- je to ale otázka generace. Jinak máš můj souhlas.

Datum: 30.07.2003 10:24

Snowborec má pravdu. Hlavně z posledních dvou vět pravda přímo řve. Je to prostě hlavně o lidech. Stačí když se podíváte do sousedních Kladrub. Lidi se tam dokážou domluvit na čemkoliv a taky to zorganizovat. No a když si udělají nějakou brigádu, tak večer po ní vezmou buřty a kytary, udělají si oheň a baví se. Asi to je tím, že oproti Stříbru jsou o dost menší, ale kdybych se měl stěhovat, asi bych si vybral Kladruby. S heslem "Kladruby náš vzor!", se zatím loučím.

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2003 11:19

Vážení (bohužel jen) pánové!

Dovolím si Vám nabídnout, že téma: "Přoč je toto fórum vlastně fórum?" uzavřeme. A protože zde vznikla diskuze ke dvěma poměrně důležitým věcem, založím dvě samostatné diskuze:

1.) Koupání ve Stříbře - bazén, koupaliště nebo nic?
2.) Skate park - současný provoz a jak dál?

Administrátor Stribro.net - fórum

Datum: 30.07.2003 23:59

jo beru - škoda jen že se mi zdá , že se bavíme jen v malém okruhu lidí a tak to asi není ono- dejte mi nějaký kontakt na člověka z řad prkýnkářů- zapálenejch a já se pokusím dozvědět víc- moc se mi nezdá že jsou všichni tak špatní a že jim je všechno fuk--..... nevím .. ozve se někdo???.....díky snowborec

Toto téma bylo uzavřeno.