Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

O webu :  Phorum 5  Fórum - www.stribro.net.
Nápady, názory a kritika ke stránkám na kterých se právě nacházíte. 
Co si myslíte o vzniku těchto stránek?
Autor: STROM (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2003 23:04

Zajímá nás Váš názor na vznik serveru stribro.net. Líbí se Vám? Nebo je to všechno k ničemu?

Re: Co si myslíte o vzniku těchto stránek?
Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2003 04:11

Lidi, tyhle stránky jsou super, ale zajímá mě kdo za nima stojí, protože sem o těhle prázdninách chtěl udělat něco podobnýho. Ale teď už je to asi zbytečný, co? Jinak, asi pro Vás začnu psát. Ale to až později. Moc a moc mě zajímá kdo je STROM? Ne co, ale kdo? Ale stránky jsou fakt super.

Datum: 13.07.2003 20:57

Ahoj Hanzi,
STROM je občanské sdružení "Stříbrští občané městu". A kdo za ním stojí? Skupinka mladých lidí (20 - 35 let), který nebaví už jen nadávat, že se ve Stříbře nic něděje. Čti naše články a dívej se kolem sebe. Brzy zjistíš kdo jsme ;-)

Jo a s tím psaním...
Nechceme, abys psal pro nás, ale pro všechny stříbrský. Ale ty's to určitě tak myslel, ne? Až budeš mít chuť, tak se ozvi.

Autor: snowborec (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2003 19:07

.. teď, pánové, zrovna teď jsem chtěl to samé. Honzo herecký výkon 1, ale nepodceňuji tě a jsem zvědavej jestli se projevíš a jak.čau snowborec

Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2003 08:08

Aho Stromáci, fakt dík. Stránky jsou skvělý a já doufám, že se budou slibně rozvíjet a bude tady toho čím dál tím víc. Už asi 2y jsem tu četl něco jako že už někdo chtěl takové stránky udělat, jenže jste ho předběhli. Jsem na tom stejně i když já měl spíše představu udělat stránky o historii města a taky mu udělat malinko reklamu za hranicema. Naši drazí zastupitelé na to kašlou. Stačí se jen podívat na www.mustribro.cz a je vsechno jasny. Takže držím palce a pokud budete mít zájem, rád přispěji svojí troškou do stříbrského mlýna.

Pavel

Datum: 25.07.2003 11:55

Ahoj Pavle!

Díky za Tvojí návštěvu a kladnou reakci ve fóru.
Jasně, že máme zájem. A velikej! Hledáme lidi, který se nebojí říct svůj názor, kterým není dění v našem městě lhostejný a záveň jsou ochotni něco dělat. Protože těch co jen nadávaj jsou kvanta.
Budeme Tě kontaktovat na Tvým emailu.
Měj se!

Autor: Jan Dauda (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2003 00:04

Ahoj všici,
byl sem to já, kdo chtěl ty stránky udělat, ale moc sem se tím nezabíral. Teď jsem ale začal přemýšlet a tyto stránky jsou vlastně od občaný pro občany? Píši to správně?
Ty mé by byly od občana pro širokou veřejnost a turisty. Jestli mě chápete - kompletní seznam firem, ubytovacích kapacit, restaurací a hospod, škol, úřadů institucí, spolků, a podobně. no, uvidíte sami, protože až budu mít základ, hodim ho na web a pošlu sem odkaz, co na to řeknete.

Jinak Pavle, dobrej nápad s tou historií, ale musíš to napsat vlastními slovy.

www.mustribro.cz - Nevim proč ale znam člověka, kterým,u se to líbí. Mě se to hnusí. Už jenom ta barva :-/ A to jedno vysouvací menu?? Lepší kdyby tam nebylo, nebo jich tam bylo víc.

Autor: M.M. (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 15:23

Teprve dneska jsem se dostala k tomu, že jsem si prohlídla tyhle stránky. Jsou super! Tohle tady fakt chybělo. Přeju všem tvůrcům hodně dalších úspěchů a hlavně výdrž!

Autor: Fanda (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 10:54

Jsem Fanda, a proto Vám fandim. Snad tenhle čerstvej vítr provětrá ten stojatej smrad yawning smiley))

Autor: pazount (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2003 21:40

taky bych rád větral, ale mám dojem , že to musí každý, kdo má zájem něco změnit-- nebo se snad stále všichni bojí napsat svůj názor??.....Jo a pokud se na Stromu něco nelíbí - tak to je nutný napsat- jen chybama se člověk učí a pak ho to nutí zlepšovat se dál a dál......

Autor: Iveta (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2003 15:41

No, mě se Strom docela líbí. Jsou to docela fešáci.
Jsou ve Stromu i nějaký ženský?

Autor: (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2003 19:00

?? Fešáci??? to je docela nářez- vídím je pravidelně , ale nevšiml jsem si . A ženská?? můžeš být první- určitě by to zlepšilo úroveň jednání a ženský nadhled.

Autor: VODKA (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2003 18:09

Já sem je taky jednou vyděl. Docela pjeknej je Patočka, takovej přítulnej blonďák (nebo to nejni přírodní?).

Autor: Pager (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2003 11:17

Na tyto stránky se chodím dívat pravidelně již pár měsícú a určitě se mi líbí. Snažím se nabádat každého koho potkám, aby sem taktéž zavítal.

Napadá mě, zda by se ve vašem programu (čase) nenašla ještě chvilka a troška $ na provoz nějakých veřejně přístupných ploch (1-2 vytríny). Jak se dozvídám, hodně lidí o těchto stránkách ví, ale nemají čas nebo možnost trávit kuli jejich čtení drahý čas na internetu. Navíc spousta mladých lidí se celé dny poflakuje po městě a dýmají, sic jim plíce stačí... Třea by si u toho alespoň přečetli pár zajímavých názorů, problémů nebo informací o probíhjících anketách z těchto stránek. Mohla by být poblíž i schránka na dopisy, nebo alespoň směrovka kudy jít za vámi.

Re: Veřejně přístupné plochy
Datum: 31.10.2003 12:46

To je zajímavý nápad. Možná, že bychom to mohli, alespoň na jednom místě, vyzkoušet. Myslím, že by se to dalo zvládnout i časově. Každopádně se o tom poradíme a dáme vědět.

Datum: 31.10.2003 18:49

Děkuji Vodka - ale asi z toho nic nebude :-( tak zkus šanci jinde

Autor: nekdo (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2003 02:55

Vase stranky jsou super a doufam, ze pomohou alespon trochu zlepseni urovne "ziti" ve Stribre!
Jeste jednou diky!STROM napsal:

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.