Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 31. 03. 2023     Svátek slaví Kvido, zítra Hugo Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
2. reprezentační ostrostřelecký ples - 32
Fotografie z 2. reprezentačního ostrostřeleckého plesu, který se konal 23.2.2013 v Besedě.
zobrazení: 3682
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 29 (z celkem 29 nalezených)

  Nová diskuze na www.stribro.net
  (Redakce, Internet, 25.11.2008)
  Rádi bychom Vám oznámili, že na našem serveru bylo založeno nové diskuzní fórum s názvem "Zaměstnavatelé a práce". Reagujeme tím na aktuální situaci v regionu a chceme Vám dát prostor k diskuzi na téma, které začíná pálit čím dál tím více lidí. Pojďte diskutovat nad tím, jak si udržet práci, jak si najít novou, kde práce je a kde není, jak féroví nebo neféroví jsou zaměstnavatelé v regionu. Toto jsou jen příklady, o čem by se ve fóru mohlo diskutovat. Vás ale určitě napadne spousty dalších témat o které se budete chtít podělit s ostatními. Teď k tomu máte prostor na adrese http://forum.stribro.net.

  Stříbro má další webkameru
  (Tomáš Möller, Internet, 27.05.2008)
  Aktualizováno. Kdo občas pročítáte diskuzní fórum, určitě víte, že jsme dlouhou dobu hledali atraktivní místo ve Stříbře pro připojení naší webkamery. Vhodné místo jsme už konečně našli, a tak Vám můžeme po zprovoznění kamery a týdenním zkušebním provozu prozradit, kde se webkamera nachází. Samozřejmě si můžete prohlédnout obrázky, které kamera pořizuje a přečíst si i pár dalších informací o jejím provozu.

  Nové internetové stránky MKS
  (Tomáš Möller, Internet, 11.03.2008)
  Po grafických změnách Stříbrského zpravodaje, které přišly už v prosinci loňského roku, přichází nyní Městské kulturní středisko Stříbro se změnou svých internetových stránek. Ty svým vzhledem odpovídají jarní verzi Stříbrského zpravodaje a podle mně známých informací budou měnit svůj vzhled podle ročního období, stejně jako zpravodaj. Stránky pohání redakční systém phpRS, takže můžeme očekávat ověřenou kvalitu známou z našeho serveru nebo např. ze stránek stříbrského tenisového oddílu.

  Vyhrajte si novou počítačovou učebnu
  (Redakce, Internet, 22.01.2008)
  Soutěž Najdi, co neznáš! pro třídní kolektivy základních škol a víceletých gymnázií vyhlásil český internetový portál Seznam.cz. Správně hledat na internetu se může na tři měsíce stát součástí výuky, pokud se třídy včas přihlásí na adrese http://najdi.seznam.cz. Hlavní výhrou soutěže je vybavená počítačová učebna v hodnotě cca 400 tisíc korun.

  Katastrální mapa dostupná pro všechny
  (Redakce, Internet, 10.01.2008)
  Nový vyhledávač 1188.cz provozovaný telefonním operátorem Telefónika O2, dnes spustil své mapové rozhraní, které obsahuje základní, turistickou, leteckou, ale také katastrální mapu České republiky. Ta do této doby nebyla na internetu veřejně dostupná. Vyhledávač by měl zvládnout  vyhledávání objektů a adres na mapě.

  Ostrostřelci v síti
  (Emil Juriga, Internet, 22.11.2007)
  Jenžto pokrok zastaviti nelze a ani záhodno není se mu nikterak brániti, je nám ctí velectěnému čtenářstvu oznámiti, žeť i ostrostřelci královského města Stříbra své listy elektrické vystaveny mají. Tato novinka, jenž nám z Vídně a Prahy zčerstva dorazila zove se v světě po englicku INTERNET.

  Jedinečná e-mailová schránka pro naše čtenáře
  (Redakce, Internet, 25.10.2007)
  Jsi ze Stříbra a chceš nejlepší e-mailovou schránku na světě? S prostorem až 6 GB pro tvoje zprávy? A co exkluzivní mailová adresa ve tvaru jméno.příjmení@stribro.net? Líbila by se? Redakce serveru www.stribro.net ti ji zřídí. A nebude tě to stát ani kačku. Stačí číst dál a dozvíš se, jak ji získat.

  Stříbro.net nabízí prostor k vlastní diskuzi
  (Tomáš Möller, Internet, 20.03.2007)
  V poslední době bylo hodně úsilí věnováno funkčnímu rozšíření a zabezpečení našeho diskuzního fóra. Je naší chloubou a svědčí o tom i Vaše vysoká návštěvnost diskutovaných témat. Rozhodli jsme se rozšířit tuto funkci serveru Stribro.net a nabídnout Vám provoz Vašich vlastních diskuzí. V článku najdete postup, jak požádat o založení a podmínky pro provoz vlastního fóra.

  Co je nového na www.stribro.net
  (Tomáš Möller, Internet, 22.02.2007)
  Jak jste se mohli dočíst v novinkách, 11. února 2007 v noci proběhl úspěšný přechod těchto internetových stránek na novou, poslední verzi redakčního systému phpRS. Tento upgrade přinesl serveru Stribro.net některé nové funkce a možnosti, se kterými bych Vás chtěl seznámit v tomto článku.

  Vánoční přání
  (Redakce, Internet, 22.12.2006)
  Vánoční svíčka anim. Všichni, kteří se starají o chod těchto stránek Vám přejí šťastné a veselé prožití vánočních svátků, spousty dárků pod stromečkem a úspěšný nový rok 2007.

  Věříme, že nám zachováte přízeň i v příštím roce a doufáme, že se nám podaří realizovat naše nápady - zprovoznit další služby pro Vás, kvůli kterým nás vyhledáváte.

  Statistika návštěvnosti www.stribro.net
  (Redakce, Internet, 20.07.2006)
  K oslavě každého výročí patří i bilancování. Proto bychom Vám chtěli předložit několik statistických čísel a údajů o návštěvnosti těchto stránek. Budou určitě zajímavé především pro stávající, popřípadě budoucí, inzerenty a autory příspěvků, které určitě zajímá, kolik lidí si může jejich články, informace nebo reklamu prohlédnout. Zveřejněné statistiky jsou za roční období od června 2005 do června 2006 a myslíme si, že jsou docela zajímavé.

  Uběhly 3 roky od spuštění těchto stránek
  (SnowBorec, Internet, 17.07.2006)
  Jako jeden z autorů myšlenky a realizace těchto web stránek se mi chce vykřiknout "hurá" a skočit (v současných maxi-vedrech) do slibovaného bazénu. Výskok bych zvládl, ale dopad by byl asi horší, protože bazén nám před volbami pouze slibovali, ale výstavba poněkud upadla v zapomnění. (Uvidíme, co nám v listopadu opět hezkého naslibují…).

  Pro osvěžení a jakýsi přípitek k uvedenému výročí vám raději nabídnu velice známý nápoj MOJITO (vyslovujeme mo-hííí-tou). Jistě většina čtenářů nápoj vyzkoušela a pokud máte chuť, můžete si nápoj připravit sami doma.

  Vzniká regionální internetový katalog Tachovska
  (Tomáš Möller, Internet, 28.06.2006)
  Na adrese www.tcinfo.cz se začátkem června rozběhl informační a podnikatelský portál Tachovska. Jeho cílem je umožnit návštěvníkům internetu najít na jednom místě veškeré informace o subjektech působících na území bývalého okresu Tachov. Trochu jsem tento nový portál proklepl a zjistil, co od něj můžete čekat. Jako bonus je pro Vás v textu článku připraven exkluzivní kupón na 10% slevu z ceny nadstavbových služeb, které Vám server nabízí.

  Že by Jihad dorazil až do Stříbra?
  (Tomáš Möller, Internet, 03.05.2006)
  Hack infocentra Ještě včera vypadal web městského muzea a informačního centra ve Stříbře docela jinak. Nejspíš si ho vyhlídla skupinka tureckých islamistických hackerů a přepracovala ho k obrazu svému. Vzhled hacknutých stránek si můžete prohlédnout, když kliknete na obrázek vlevo.

  Veselé Vánoce a šťastný Nový rok ...
  (Redakce, Internet, 23.12.2005)
  Adventní svíčky anim. ... všem spolupracujícím autorům a pravidelným i náhodným čtenářům těchto stránek přeje Redakční tým a občanské sdružení STROM.
  Doufáme, ža společným přáním nás všech je, aby se pod naším pomyslným vánočním stromečkem objevila spousta nových a zajímavých článků, které na tyto stránky v příštím roce přivedou ještě více čtenářů, kterým není lhostejný život ve městě Stříbře.

  123456….start!? OMYL!
  (Petr Patočka, Internet, 09.12.2005)
  Ano omyl! Právě naopak. 123456 přístupů uplynulo od startu - od spuštění těchto stránek. Pokud bych měl v krátkosti a nezaujatě hodnotit dobu po kterou je naše dítě na světě, myslím že určitě splnilo náš cíl, který jsme si stanovili na samém počátku zrodu.

  Hack stránek DDM
  (Redakce, Internet, 18.08.2005)
  hack stránek DDM Při dnešní kontrole funčnosti internetových odkazů v naší stejnojmenné sekci jsme narazili na věc v našem malém městě dosud nevídanou. Stránky stříbrského Domu dětí a mládeže byly zřejmě velmi špatně zabezpečeny, a tak poskytly prostor pro ne moc vítanou činnost hackera. Ten se podle zanechaných vět tváří, že pochází ze Slovenska, ale kdo ví? Každopádně vzhled hacknutého webu DDM si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek.

  Netiketa aneb na NETu jen slušně
  (Tomáš Möller, Internet, 31.03.2005)
  Pojem NETIKETA vznikl složením a počeštěním dvou slov: NET - síť a ETIQUETTE - etiketa. Bývá jím označována sada doporučení pro slušné chování v síti. Její kořeny sahají až do velmi raných dob Internetu, přesto dodnes neztrácí na svém významu.

  Stránky už shlédlo 20000 návštěvníků
  (Redakce, Internet, 08.09.2004)
  20 000 přístupů 13.dubna 2004 jsme na těchto stránkách přivítali desetitisícého návštěvníka. Bylo to devět měsíců po oficiálním spuštění serveru Stribro.net. Dalších 10000 příchozích se na stránkách objevilo za pouhých 148 dní.

  Národní program počítačové gramotnosti
  (Redakce, Internet, 24.08.2004)
  Máte Vy nebo Vaši známí problémy s ovládáním počítače? Chcete pomoci s překonáním strachu z nových technologií? Právě teď máte jedinečnou možnost přihlásit sebe nebo své známé do kurzů počítačové gramotnosti, které jsou dotované Ministerstvem informatiky a účastníka přijdou na pouhých 100,- Kč za kurz. A navíc, školit se můžete i ve Stříbře!

  Nová verze phpRS
  (Redakce, Internet, 23.05.2004)
  PhpRS je redakční systém na kterém funguje převážná část těchto stránek. O víkendu byl tento systém upgradován na poslední verzi. Co je tedy nového?

  10.000 PŘÍSTUPŮ
  (Redakce, Internet, 13.04.2004)

  10000

  O velikonoční sobotě, neboli 10. dubna 2004, odpoledne zaznamenaly tyto stránky desetitisícovou návštěvu. Všichni, kteří se starají o chod tohoto serveru Vám děkují za dosavadní přízeň a doufají, že se sem budete vracet i nadále.

  Tipněte si, kolik přístupů budou mít tyto stránky o půlnoci v den svých prvních narozenin (14.7.2004). Nejlepší tip zanechaný v komentářích (včetně kontaktu) oceníme!


  Dial-up připojení k Internetu
  (Redakce, Internet, 15.03.2004)
  Připojujete k Internetu pomocí vytáčeného spojení (modem na telefonní lince nebo ISDN lince)? Možná nejste spokojeni s rychlostí nebo se službami poskytovatele. Pak se vám bude hodit následující přehled providerů včetně nastavení připojení.

  Před čtvrt rokem to začalo ...
  (Tomáš Möller, Internet, 22.10.2003)
  Před více než třemi měsíci, přesněji v pondělí 14. července 2003, byl oficiálně spuštěn server na kterém se právě nacházíte. Ostrému provozu předcházelo týdenní testování včetně vzniku asi sedmi spisovatelských pokusů kvůli naplnění titulní stránky. Jaký ten začátek vlastně byl?

  Bluetone Internet Wireless
  (Tomáš Möller, Internet, 30.09.2003)
  Dnes jsem se po nějaké době zase podíval na stránky www.bluetone.cz a zjistil jsem, že se na nich objevil nový přístupový bod pro bezdrátové připojení k Internetu. Je jím vysílač pokrývající většinu Stříbra!

  Alternativní připojení k Internetu ve Stříbře
  (Jan Dauda, Internet, 21.08.2003)
  Zhruba na přelomu jara a léta jsem se začal zaobírat připojením na Internet, které nebude mít nic společného s nejmenovaným monopolem. V celých Západních Čechách zatím není téměř z čeho vybírat. Poskytovatelé jsou v Plzni, ale jejich síť nesahá až do Stříbra. Tehdy jsem objevil pouze firmu RADA Computers z Domažlic.

  K čemu je dobrá personalizace?
  (Redakce, Internet, 04.08.2003)
  V hlavním menu vlevo můžete najít položku Personalizace. K čemu je dobrá? Pomocí této volby si budete moci nastavit některé nadstavbové funkce a aktivovat zasílání informačních zpráv o novinkách na těchto stránkách. V případě, že chcete publikovat své fotografie v obrazové Galerii je tato registrace přímo nutná.

  Něco málo na upřesnění…
  (Petr Patočka, Internet, 18.07.2003)
  Na základě kladených otázek a připomínek od svého okolí musím vysvětlit, jak to vlastně s naším stříbrským informačním serverem je. Asi nejdůležitější věc kterou je nutné zdůraznit je to, že stránky www.stribro.net nejsou vydávány, podporovány a ani jinak vázány na městský úřad Stříbro, příp. na Městské kulturní středisko ve Stříbře.

  Jak publikovat na www.stribro.net
  (Redakce, Internet, 07.07.2003)
  Je to celkem jednoduché. Pokud znáte někoho ze svého okolí, kdo je členem STROMu, stačí ho požádat o registraci a on vše zařídí. V opačném případě pošlete žádost o registraci autora na email redakce (redakce@stribro.net). Obratem Vám bude zasláno uživatelské jméno, heslo a adresa speciální stránky, kde je po přihlášení možné zadat do systému svůj článek.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Březen  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz