Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 17. 10. 2021     Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Stromy pro Stříbro - 2
Z výsadby stromů v okolí kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře.
zobrazení: 4237
známka: 0

Nejnovější komentáře
 • mon cler Verkauf Mon cler Outlet-Store <strong><a href="http://www . . . (Najdi 100 rozdílů, aneb nedělá z nás někdo blbce?)
 • <strong><a href="http://www.luxurywatcheslove.com/de/&qu ot;>Re . . . (Zastupitelé proti občanům - reportáž v ČT)
 • <a href="http://www.monclerinosterreich.me/de/&q uot;>moncler Verkauf . . . (Zajistí pouliční kamery bezpečí? Nikoliv.)
 • <strong><a href="http://www.daunenjackewiemoncler.co/de/ "> . . . (Advent v lese 2012)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 12 (z celkem 12 nalezených)

  Soutěž o logo lokálky
  (Miroslav Klas, Cestování, 26.01.2007)
  Občanské sdružení Plzeňská dráha a Společnost pro veřejnou dopravu vyhlašují soutěž o logo lokální železnice Pňovany – Bezdružice. Logo by mělo být jednoduché, mělo by vystihovat spojení jedné z nejhezčích lokálek v ČR s místní krajinou plnou zajímavých turistických míst a pamětihodností.

  2. Velká stříbrská lan-párty v přípravě
  (Dominik Zosinčuk, Zájmy a záliby, 15.07.2006)
  Příprava letošní letní lan-párty je v plném proudu. Kulturní dům je zamluvený na 25. srpna – 27. srpna. Pořadatelé dělají maximum pro to, aby se letošní akce povedla ještě více než ta minulá, a hlavně, aby si všichni pořádně zahráli. Zeptali jsme se na pár otázek jednoho z pořadatelů lan-párty.

  Další rybářský exces?!
  (Redakce, Zájmy a záliby, 26.05.2006)
  Jako reakce na článek "Drsné nasazování ryb do přehrady" nám přišel do redakční pošty e-mail včetně spousty fotografií na které se moc hezky nekouká. Autor si nepřál být jmenován a i to je důkaz, že zřejmě cosi zahnívá v místním spolku rybářském. Přesvědčte se sami ...

  Drsné nasazování ryb do přehrady
  (Emil Juriga, Zájmy a záliby, 15.05.2006)
  Z dob, kdy jsem býval členem MO ČRS Stříbro si jasně pamatuji ustanovení Rybářského řádu, které rybáři ukládá šetrné zacházení s rybou a to zvlášť při vracení vodě. Toto opatření mělo své logické opodstatnění a sledovalo snížení míry poškození ryb.

  AFRIKA - UGANDA
  (Václav Šůcha, Cestování, 12.04.2006)
  Vyprávění (s promítáním diapozitivů) manželů Reinhard von Dessien o svých zážitcích a zkušenostech z misie v Namutambě (Kampala, UGANDA).

  Pondělí 17. dubna 2006 od 17.00 hod.
  Beseda se uskuteční v prostorách o.s. Charis Stříbro Masarykovo nám. 17, Stříbro(vpravo, přízemí Domu dětí).

  Radiové vysílací středisko
  (Václav Muška, Zájmy a záliby, 29.03.2006)
  Vážení čtenáři, většina z Vás jistě ani netuší, že přímo v našem městě se nachází radioamatérské vysílací středisko, odkud jsou pravidelně navazována radiová spojení do celého světa.

  Další LAN-Party na obzoru
  (Dominik Zosinčuk, Zájmy a záliby, 09.01.2006)
  Mnozí z vás se možná zúčastnili či alespoň slyšeli o 1. Velké stříbrské LAN-Party, která se uskutečnila loňský srpen. Jelikož se akce setkala s velkým ohlasem, rozhodli jsme se zkrátit všem hráčům čekání na další velkou sprnovou LAN-Party ...

  Poslední šance zúčastnit se LAN-Party
  (Dominik Zosinčuk, Zájmy a záliby, 16.08.2005)
  Až do 18. srpna máte poslední šanci zúčastnit se ojedinělého projektu - 1. Velké Stříbrské LAN-Party - setkání všech stříbrských ( i mimostříbrských) počítačových nadšenců, kteří se nebojí neznáma a využijí šanci zažít patrně největší LAN-Party svého života. Stále jsou nějaká volná místa - více na oficiálním webu www.lanparty.stribro.net. Ještě není pozdě přihlásit se na první masovou LAN-Party ve stříbrské historii.

  1. Stříbrská LAN-party na obzoru
  (Dominik Zosinčuk, Zájmy a záliby, 14.07.2005)
  Bylo nebylo jedno město Stříbro. Ve Stříbře bylo mnoho lidí, kteří hráli počítačové hry a občas si někde zahráli s pár přáteli na něčí chatě. Pak se objevili ONI. Skupina lidí, která se to rozhodla změnit. Rozhodli se upořádat 1. (polo)profesionální Stříbrskou LAN-party.

  Beseda o expedici GO 8000 Cho Oyu
  (Redakce, Cestování, 02.11.2004)
  Do naší redakční schránky dorazila pozvánka od Honzy Krabce, stříbrského účastníka horolezecké expedice GO 8000 Cho Oyu, na besedu spojenou s promítáním a vzpomínáním na tento vysokohorský "výlet". Jak si dále můžete přečíst, jste všichni jste srdečně zváni.

  Pošlete nám pozdrav z dovolené
  (Redakce, Cestování, 21.05.2004)
  Takto jednoduše se dá nazvat naše letní soutěž, kterou tímto dnem vyhlašujeme. Nejde samozřejmě pouze o soutěž s vítězi a věcnými cenami, ale též o jakýsi laický průzkum, kam všude se našinec dostane v létě na dovolenou.

  Můj malý "American Dream"
  (Martin Felber, Cestování, 20.02.2004)
  "Ve fóru jsem byl vyzván, abych napsal něco o mém nynějším pobytu v USA, kde studuji. Tak jsem něco dal dohromady", napsal Martin Felber z USA. Jeho článkem se Vám otevírá nová rubrika "Cestování" ve které můžete i Vy zveřejnit postřehy ze svých cest.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Říjen  >>
  PoÚtStČtSoNe
      1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz