Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 01. 04. 2023     Svátek slaví Hugo, zítra Erika Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
2. reprezentační ostrostřelecký ples - 47
Společné foto se sborem - hlavní cena plesu! :-)
zobrazení: 3572
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 75 nalezených)

  | 0-50 | 50-75 |
  Na osmém ročníku Pískovny zahraje osm kapel
  (Petr Patočka, Hudba, 25.06.2009)
  Stejně tak jako k létu patří teplé počasí a prázdninová atmosféra, k červenci patří ve Stříbře navíc jeden hudební festiválek zvaný PÍSKOVNA (většině z vás jistě známý). Jak již samotný název naznačuje, místem konání je jako vždy pískovna v Nádražní ulici ve Stříbře (naproti stavebninám, vedle sběrny surovin). V letošním roce se připravuje již osmý ročník a věřte, že 18.7.2009 bude dost důvodů tento hudební festival navštívit.

  Plakátová výstava fotografií Lukáše Houdka Kořeny/ROOTS
  (Redakce, Kultura, 26.05.2009)
  4. června od 17 hodin proběhne před opěrnou zdí v Soběslavově ulici ve Stříbře (u schodů vedoucí z Gagarinovy ulice) vernisáž výstavy fotografií Lukáše Houdka s názvem Kořeny/ROOTS.
  Výstava se skládá ze třiceti černobílých dokumentárních fotografií zachycující život čtyř vybraných kmenů žijících na území dnešní střední a severní Keni. Snímky budou instalovány přímo na opěrné zdi formou plakátů. Výstava potrvá od 4. června do strhání.

  Program městských slavností - 825 let města Stříbra
  (Redakce, Kultura, 22.05.2008)
  Po roce jsou na polovinu června opět připraveny stříbrské městské slavnosti. A letos bude opravdu co slavit. Uplyne totiž 825 let od první dochované písemné zmínky, která potvrzuje existenci města Stříbra. Budeme se tedy ohlížet za naší historií a tomu odpovídá i historický program, který bude bohatě "prošpikován" hudbou všech žánrů. A rozhodně se nebude jednat o žádné estrádní muzikanty, na které jme byli zvyklí v letech minulých. Jména jako Katapult, Radim Hladík a Blue Effect, Jan Hrubý a Kukulín nebo Lenka Dusilová určitě zní skvěle každému znalci hudby, a tak se opravdu máme na co těšit. Nezbývá než si udělat na zmíněný víkend volno a doufat, že se povede i počasí. Program, který najdete v článku, je už nachystán.

  Den Země v kladrubském klášteře
  (Redakce, Kultura, 15.04.2008)
  Pokud přemýšlíte, jak strávit tuto sobotu, máme pro vás i vaše děti zajímavý tip. Přijeďte do Kladrub u Stříbra a navštivte akce konané v rámci oslav Dne Země. V nádherném prostředí barokně-gotického areálu zdejšího kláštera na vás 19. dubna od 10 do 18 hodin čeká spousta zábavy i poučení. Těšit se můžete například na divadelní představení Jarní čvachtanice, koncert folkové skupiny Toman a lesní panna z Blovic, besedu o Papue-Nové Guinei, ale také o biopotravinách, přírodovědnou stezku s úkoly a odměnami pro děti, výtvarné dílny, promítání filmů s ekologickou tématikou a mnoho dalšího. Na nádvoří kláštera se budou prezentovat různé ekologické organizace a sdružení pracující s postiženými lidmi či národnostními menšinami, ke shlédnutí bude také několik zajímavých výstav.

  Podpořte Katchenku svým hlasem
  (Kateřina Špetová, Hudba, 01.04.2008)
  Do naší redakční pošty dorazil mail s prosbou čtrnáctileté Katky, jestli bychom nezveřejnili odkaz na její videoklip, který zaslala do soutěže Zazpívej si na Ewa tour 2008. Soutěž s hlasování probíhá do konce tohoto týdne (5. dubna) a najdete ji na stránkách Ewy Farné (www.ewafarna.cz). Katka je v době vydání tohoto článku na 2. místě v Plzeňském kraji. Rádi odkaz zveřejňujeme, posíláme také svůj hlas do hlasování a držíme palce! A co Vy? Líbí se Vám jak Katka zpívá? Podpořte ji svým hlasem.

  Přednáška o světelném znečištění
  (Redakce, Kultura, 11.03.2008)
  Turistické a environmentální informační centrum Kladruby si Vás dovoluje pozvat na přednášku a výstavu na téma "SVĚTELNÉ ZNEČIŠTĚNÍ". Přednáška proběhne ve pátek 14. března od 18 hodin ve výstavních prostorách stříbrské radnice (přízemí). Přednášet nám bude ředitel Hvězdárny a planetária Plzeň pan Lumír Honzík. Dozvíme se, co to vlastně je světelné znečištění, proč je světelné znečištění problém a jakým způsobem je možné jej omezit.

  Hudba jednoho města - hudba města Stříbra
  (Redakce, Hudba, 21.12.2007)
  Tradiční pořadatelská trojice Bída Band, Coward a STROM by vás ráda pozvala na další ročník Hudby jednoho města. Pro neznalé - hudební přehlídky hudebních skupin, které působí ve městě Stříbře a jejichž členům se podaří o 1. svátku vánočním se sejít a vystoupit před svými fanoušky. Letošní večer plný muziky bude ještě obohacen o vystoupení hosta - Míši Leichta (Cop, Forehand, ...), který Vám určitě zahraje něco ze své poslední sólové desky.

  Zelená louka letos trhá rekord v návštěvnosti
  (Aleš Bohuslav, Hudba, 23.09.2007)
  Aktualizováno V letním kině ve Stříbře se o víkendu opět po roce sešli příznivci punkové hudby. Letošní návštěvnost místního festivalu Na Zelené louce dokázala, že lidí, kteří od hudby očekávají jednoduchost, přímočarost a syrovou energii, je v okolí města více než dost. Na festival totiž přišlo více než 250 návštěvníků, převážně z řad mládeže, ale našly se i starší ročníky.

  PÍSKOVNA VI. - 6.7.2007
  (Petr Patočka, Hudba, 03.07.2007)
  6.7.2007 od 13 hod. se jako každý rok rozjede (nejen hudební) akce ve Stříbře - pískovně. NEZAPOMEŇTE, kdo na pískovně nebyl - jako by nebyl. Zábava, dobrá hudba a občerstvení zajištěno !!

  program: DJs group J3D, Silwer, Corchen, dívčí divadlo, Bída Band, Studio B, freestyle barman, Coward, Fatty Lumpkin
  soutěže: Pivní král, králek a princezna, Tarzan

  Coward prý chystá nové CD
  (Petr Patočka, Hudba, 07.01.2007)
  Známá hudební partička skupina COWARD připravuje nové CD, a protože není nic jednoduššího, než se kluků zeptat, co je na tom pravdy, tak jsem se zeptal. A odpovědi? Tady je máte:

  Divočák fest 8
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 12.06.2006)
  open air festival alternativní rockové hudby
  Stříbro, terén sv. Petra, 17.6.2006 od 10.00 hod.
  V sobotu bude již po osmé v řadě zahájen stříbrský letní festival alternativní hudby "DIVOČÁK FEST". Letošní ročník je součástí stříbrských městských oslav, které budou probíhat na motokrosovém terénu sv. Petra za Stříbrem.

  TANEC V JETELI
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 26.04.2006)
  A je to tady! Ještě před pár týdny byla kosa jak v Rusku a dnes? Tričko, kraťasy a opalovačka. Musíme věřit, že to počasí vydrží minimálně až do sobotního večera, a nezačne třeba sněžit. Koná se totiž druhý ročník předbeltainu (den před keltským svátkem jara) na prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie (u čerpací stanice Agip) ve Stříbře.

  Květnové oslavy s jízdami zvláštních vlaků s parní lokomotivou 475.111 "Šlechtična"
  (Redakce, Kultura, 19.04.2006)
  Ve dnech 6. a 7. května 2006 se uskuteční jubilejní 10. ročník hvězdicových jízd zvláštních vlaků na tratích v okolí Plzně. Pořadatelem akce je Iron Monument Club Plzeň, který tak přispívá do programu oslav 61. výročí osvobození Plzně americkou armádou.

  Historický film "Luther"
  (Václav Šůcha, Film, 07.02.2006)
  V sobotu 11.2.2006 v 17:00 Vás zve o.s. Charis Stříbro v rámci cyklu "Dveře dokořán" na nekomerční projekci historického filmu LUTHER.

  Sametová oldies párty 2
  (Jiří Markalous, Kultura, 09.11.2005)
  Oldies party 2 Po roce je tu opět Sametová oldies párty no. 2. Akce se koná ve středu 16. listopadu od 20 hod. ve stříbrské Besedě. K poslechu a tanci bude hrát Halogen & Umakart. Vstup pouhých 20,- Kč.

  Pokud se to vydaří, tak po půlnoci by to měl za mixážním pultem roztočit DJ Bubla. Přijďte si zase po roce zavzpomínat nejenom na 80-tá léta.

  Ve středu na viděnou se těší KKS

  Nejlepší štrůdly budou v sobotu na Krasíkově
  (Jan Florian, Kultura, 27.09.2005)
  Vrch Krasíkov, nedaleko Kokašic na Konstantinolázeňsku (okres Tachov), se stane tuto sobotu již potřetí místem konání Slavností jablek.
  Pro cyklisty i pro milovníky pěšího turismu začnou slavnosti první říjnový den už v 10 hodin ráno v Bezdružicích na náměstí Kryštofa Haranta. Odtud povedou trasy výletu směrem na Krasíkov - pěší trasa nově otevřenou naučnou stezkou přes Ovčí vrch - cca 5 km, cyklistická trasa přes Konstantinovy Lázně – cca 13 km a náročnější cyklistická přes Teplou a údolím Hadovky – cca 25 km). Cyklovýletu se zúčastní i zástupci partnerského regionu Steinwald z Bavorska. Po třinácté hodině se všichni výletníci sejdou na vrchu Krasíkově, kde bude připraven pestrý program.

  Punk-rockový večer v Argentárii
  (Petr Fousek, Hudba, 07.07.2005)
  Dne 9.7. 2005 (sobota) se v Argentárii uskuteční hudební akce, které se zúčastní kapely Mandrage (slavná punk-RNR-popová kapela z Plzně, finalisté Můzy 2005), Yellow Fingers (legendární formace z Mariánských lázní, na počátku hrající punk, dnes něco mezi punkem, blues a popem) a stříbrští Madman.

  WorkCamp Stříbro 2005
  (Petr Patočka, Kultura, 08.06.2005)
  Občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM) si Vás všechny dovoluje pozvat na 1. ročník uměleckého týdne ve Stříbře. Akce je setkání sochajících nadšenců z řad amatérů i umělců, kteří v uvedeném týdnu budou pracovat na vytvoření soch ze dřeva.

  Pouť sv. Jana z Nepomuku v Olbramově
  (Jan Florian, Kultura, 09.05.2005)
  Tip na víkend: V sobotu v Olbramově vypukne tradiční pouť V sobotu 14. 5. 2005 od 11 hodin ožije malá obec Olbramov poutí sv. Jana z Nepomuku. Stejně jako v minulých letech i letos zahájí pouť mše v místní kapličce a poté již bude na návsi otevřen staročeský jarmark.

  Program kina (květen)
  (Redakce, Film, 04.05.2005)
  V květnu je na programu stříbrského kina Slávia dvacetdva promítání celkem deseti filmů. Dva z nich od nás obdržely čtyři hvezdičky a oba jsou shodou okolností filmy popisující život významných mužů. LETEC je o životě Howarda Hughese - slavného letce, režiséra a dobrodruha a životní cestu skladatele a hudebníka Raye Charlese můžete vidět ve filmu RAY.

  III ro(c)ky Piva Zdarma!
  (Aleš Bohuslav, Hudba, 02.05.2005)
  Před třemi lety se na stříbrském gymnáziu poprvé uskutečnilo vystoupení skupiny Pivo zdarma!, tenkrát beze jména v aule na školním anglickém matiné. Zahrála jen 4 písně. Dnes se chystá na výroční koncert.

  Předmájový večer se Zrcadly
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 20.04.2005)
  Na poslední dubnový pátek (29.4.) od 20 hodin je pro všechny znalce dobré zábavy připraven pohodový večer s folkrockovou hudbou skupiny ZRCADLA. V dosud prakticky nevyužívaném prostoru, v okolí kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře, pro Vás bude připraven koncert pod širým nebem, který si určitě nenechte ujít. Navíc je, díky finančnímu příspěvku města Stříbra, vstupné na toto vystoupení zcela ZDARMA!

  Oslavy se Šlechtičnou
  (Redakce, Kultura, 18.04.2005)
  Jak se stalo před několika lety již tradicí, pořádá i v tomto roce Iron Monument Club Plzeň ve dnech 7. a 8. května jízdy zvláštních vlaků v okolí Plzně. Tím přispívá do bohatého programu oslav 60. výročí osvobození Plzně americkou armádou.

  Majáles 2005
  (Dominik Zosinčuk, Kultura, 11.04.2005)
  29. dubna proběhne na stříbrském náměstí jubilejní ročník Majálesu. Jedná se již o 15. ročník pořádaný každoročně kvintou gymnázia. Doufáme, že se tento Majáles zapíše do dějin. Je to první majáles, který bude spojen s koncertem. Na náměstí vystoupí skupina Aušus. Můžete očekávat velkou show.

  Ve vsi Kořen vzniká ovocná alej
  (Jan Florian, Kultura, 05.04.2005)
  V symbolickou chvíli, kterou lze označit čísly 01:02 03.04.05, tedy v 2 minuty po 1 hodině odpolední v neděli 3. dubna 2005, vysadila desítka dobrovolníků první strom budoucí ovocné aleje ze vsi Kořen ke Kosímu potoku.

  Program kina (duben)
  (Redakce, Film, 05.04.2005)
  Až na jednu výjimku, potvrzující pravidlo, nás v dubnu čekají samé tří až čtyř hvězdičkové (=dobré až výborné) filmy. A navíc v parádním skóre 6:4 - český film versus americký. Dubnové večery jsou stejně ještě poměrně chladné, tak proč si je nezpříjemnit třeba dobrým filmem ve Stříbře, v kině Slavia.

  V Kořenu si můžete zasadit své kořeny
  (Jan Florian, Kultura, 29.03.2005)
  Tuto neděli, v symbolický moment, 1 hodinu po poledni, 2 minuty, dne 3. 4. 2005 bude vysazen první strom ovocné aleje na cestě z Kořene ke Kosímu potoku. Alej, sestávající se z asi 30 různých ovocných stromů, bude zároveň naučnou stezkou.

  Kosí potok přivítá první letošní návštěvníky
  (Jan Florian, Kultura, 29.03.2005)
  ... večer pak Olbramov tradičním koncertem podpoří Dny pro Tibet.
  V sobotu 2. dubna bude na Naučné stezce Údolím Kosího potoka otevřena sezóna. Tradiční výlet po její trase tentokrát začne vsi Kořen v 9 hodin krátkým programem v kostele sv. Jana Nepomuckého, o půl hodiny později se již všichni vydají do Michalových Hor.

  Program kina (březen)
  (Redakce, Film, 01.03.2005)
  Co napsat k únorovému rozpisu stříbrského kina Slávia? Celkově by od nás obdržel tři hvězdičky, a to ještě s odřenými zády. Prostě ná čeká průměrná šeď osmi amerických a jednoho českého snímku. Snad jen první SEXBOMBA OD VEDLE všechny ostatní o něco málo převyšuje.

  Program kina (únor)
  (Redakce, Film, 14.02.2005)
  Únorový program kina Slávia ve Stříbře přináší celkem dvacet jedna představení pouhých osmi filmů. V čele je kritikou zavrhovaný, ale diváky navštěvovaný KAMEŇÁK 3, který můžete shlédnout celkem šestkrát! Dokonce je k dispozici i osobní setkání s jeho tvůrci spojené s autogramiádou.
  V poslední době se nám z různých důvodů nedaří uveřejňovat program kina včas. Nechcete se toho někdo ujmout?

  Program kina (leden)
  (Redakce, Film, 14.01.2005)
  V kině Slavia ve Stříbře můžete v průběhu ledna navštívit projekci celkem devíti filmů. Tři z nich od nás obdržely v hodnocení čtyři hvezdičky z pěti. Znamená to, že minimálně tyto filmy budou stoprocentně stát za shlédnutí.

  Divadelní představení - muzikál Prometeus
  (Redakce, Divadlo, 11.01.2005)
  Divadelní skupina DIVOCH - JUNIOR studio X vás zve na benefiční představení na pomoc jihovýchodní Asii postižené katastrofálním zemětřesením, které se koná v neděli 16.1.2005 od 18.00 hod. v kině Slavia ve Stříbře.

  Tříkrálový bál ve stylu 30. let
  (Jan Florian, Kultura, 06.01.2005)
  Tuto sobotu (8.1.2005) ožije malá obec Olbramov na Tachovsku již tříkrálovou zábavou. Před osmou hodinou večerní začne v místním hostinci tradiční bál ve stylu třicátých let, na kterém bude vyhrávat Dixieland z Plané.

  Pozvánka na 25.12.2004 – aneb co jste pod stromečkem nenašli…
  (Redakce, Hudba, 23.12.2004)
  Hudba jednoho města ve spolupráci s o.s. STROM a MKS Stříbro si Vás dovoluje pozvat 25.12.2004 do kulturního domu ve Stříbře na zajímavou vánoční akci

  Kniha "Pošumavské sirkárny"
  (Tomáš Cihlář, Literatura, 21.12.2004)
  Dovoluji si vám touto cestou nabídnout mou letošní publikaci Pošumavské sirkárny, kterou jsem vydal vlastním nákladem. Na rukopisu knihy jsem pracoval po dobu tří let a pokusil jsem se v ní zúročit a skloubit své dlouholeté zkušenosti z oboru filumenie a současně znalosti Šumavy a potažmo celého Pošumaví.

  Program kina (prosinec)
  (Redakce, Film, 05.12.2004)
  A máme tady poslední letošní program stříbrského kina Slávia. Pět filmů z americké produkce doplňují dva české. A jaké jsou naše tipy? První a zároveň poslední letošní film, který od nás dostal plných pět hvezdiček jsou animovaní ÚŽASŇÁKOVI. Sice o něco hůře hodnocená, ale pro české diváky určitě velmi atraktivní, bude zimní komedie SNOWBOARĎÁCI.

  Ve Stříbře bude výstava o stromech
  (Jan Florian, Kultura, 02.12.2004)
  Putovní výstava „SPOLEČENSTVO STROMŮ“, kterou připravilo občanské sdružení RECEPTT, bude zítra zahájena v Základní škole Gagarinova ve Sříbře.

  Sametová oldies diskotéka
  (Jiří Markalous, Kultura, 10.11.2004)
  Po delší přestávce je tu opět oldies disco party. Tentokrát nese název sametová diskotéka, a proto se bude hrát především hudba z let 80-tých a zejména pak hudba z období „sametové revoluce“.

  Program kina (listopad)
  (Redakce, Film, 01.11.2004)
  Ve stříbrském kině Slavia nás v listopadu čeká celkem jedenáct filmů. Z toho jsou čtyři z domácí produkce, což je slušná nadílka. Mimo opěvovaný film HOREM PÁDEM si určitě nenechte ujít snímek režisérky Theodory Remundové NIČEHO NELITUJI.

  COWARD doma ve Stříbře nic nedostane
  (Petr Patočka, Hudba, 25.10.2004)
  V jednom z předešlých článků jste se mohli dozvědět, že stříbrská skupina COWARD skončila ve finále České rockové ligy na vynikajícím druhém místě a ještě získala cenu diváků. Za své umístěním si odváží COWARDI i jednu z hlavních cen a tou je 35% sleva na nákup aparatury Marshall a 10 dní zdarma v nahrávacím studiu SHARK v Bzenci.

  COWARD sklízí úspěchy na hudební scéně
  (Redakce, Hudba, 12.10.2004)
  Všem jistě dobře známá stříbrská hudební skupina COWARD se umístila ve finále České rockové ligy na perfektním druhém místě. Prvenství, které jim uniklo jen o prsa, si odvezlo pražské hudební seskupení PANGEA.

  Program kina (říjen)
  (Redakce, Film, 06.10.2004)
  Říjen patří komediím. Z deseti filmů, které nám nabízí stříbrské kino Slavia, je jich sedm a na pomyslném trůnu jim kraluje SHREK 2. Pokud ale máte "slinu" na něco vážnějšího, pak Vám doporučujeme americké drama VĚČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI.

  Program Dne otevřených památek ve Stříbře
  (Redakce, Kultura, 13.09.2004)
  V sobotu se nejen ve Stříbře koná Evropský den otevřených památek. Nenechte si ujít tuto už tradiční akci a navštivte objekty do kterých se v průběhu roku obvykle nedostanete. Kromě otevřených památek na Vás čeká i celá řada doprovodných akcí. Jejich přehled najdete v článku.

  Program kina (září)
  (Redakce, Film, 03.09.2004)
  V září budete moci shlédnout ve stříbrském kině Slavia mimo jiné tři nové české filmy a nebo dva pohádkově laděné příběhy. Takže něco pro rodinky s dětmi. Na třetí díl Harryho Pottera ale nechoďte s úplně malými dětmi, určitě by se bály. A pokud se chcete bát Vy dospělí, pak je v nabídce jeden opravdu dobrý zombie horror ...

  6. Divočák fest ve fotografii
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 31.08.2004)
  Poslední víkend v červnu se ve stříbrském letním kině konal open air festival alternativní rockové hudby. Pozdě ale přece si teď můžete prohlédnou padesát fotografií nejen z této akce, ale i z požáru ze dvora sousedního objektu, který kromě toho, že se konal ve stejnou chvíli, neměl s akcí a jejími aktéry nic společného.

  Pocta Kryštofu Harantovi z Polžic a Bezdružic - 5. ročník
  (Redakce, Kultura, 26.08.2004)
  Pokud náhodou nevíte jak naložit s volným časem o následujícím víkendu, přinášíme Vám tip na jednu zajímavou akci, jejíž podrobný program si můžete přečíst na následujících řádcích...

  Lávka + Pískovna III.
  (Redakce, Kultura, 12.08.2004)
  V sobotu se koná ve Stříbře třetí ročník už tradiční hudební přehlídky stříbrských kapel. Letos je festival navíc obohacen o soutěž v překonání úzké lávky přes řeku Mži. Do naší redakční pošty dorazila originální obrazová pozvánka na tuto akci, a tak si ji můžete prohlédnout.

  Program kina (srpen)
  (Redakce, Film, 01.08.2004)
  Srpnový program letního kina ve Stříbře přináší pět filmů. Jsou to buď filmy divácky úspěšné nebo snímky, které měly nedávno premiéru. Pozorně si přečtěte začátky promítání, protože jsou v druhé polovině měsíce jiné a také si nezapomeňte spočítat, kdy vlastně film končí. Například po "Návratu krále" se nejspíš nedostanete domů před jednou hodinou ranní. :-)

  Na zelené louce 2004
  (Lukáš Hrábek, Hudba, 31.07.2004)
  Ve stříbrském letním kině se po roce znovu uskuteční rockový festival Na zelené louce. Druhý ročník nabídne sedm skupin z celého Plzeňského kraje.

  Městské slavnosti 2004
  (Redakce, Kultura, 14.06.2004)
  aneb STŘÍBRSKÁ OLYMPIÁDA se uskuteční tento víkend na stadiónu TJ Baník Stříbro. Pokud Vás zajímá, co konkrétně se bude dít, přečtěte (vytiskněte) si její program.

  | 0-50 | 50-75 |

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz