Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 01. 06. 2023     Svátek slaví Laura, zítra Jarmil Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
81

zobrazení: 5675
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You can count on our qualified and experienced roofing contractors holmes beach . . . (Přišla letní krize odvozu tříděného odpadu. Už zase.)
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 37 (z celkem 37 nalezených)  Stříbrské městské slavnosti 2012 – malá domů?
  (Hagens, O čem se mluví, 05.06.2012)
  Letošní Městské slavnosti se pomalu blíží a již nyní jsou slyšet pochybnosti nad prací organizátorů, tedy MKS ve Stříbře. Bylo by asi zbytečné rozebírat sestavení programu a výběr interpretů, protože to odráží úroveň a žánr, který organizátoři (stříbrské MKS ve spojení s rádiem Blaník) preferují. Standa Hložek nejspíš byl, je a bude hvězdou pro většinu stříbrských občanů, ale to je jistě věcí vkusu a názoru každého občana.
  Daleko větší nespokojenost však panuje v řadách místních prodejců. Ti berou městské slavnosti jako jednu z možností prezentace svého zboží a služeb a v neposlední řadě i přivýdělku. Bohužel nastavené podmínky pro možný prodej občerstvení (pivo, nápoje, uzeniny, masné výrobky) většina prodejců nechce akceptovat. Proto jim zbývá jediné, slavností se nezúčastnit.

  Alcoa dokončila prodej obchodu kabelových svazků a elektrických distribučních systémů společnosti Platinum Equity
  (Administrator, O čem se mluví, 16.06.2009)
  NEW YORK - 15. června, 2009 - Alcoa dnes oznámila, že dokončila prodej svého obchodu kabelových svazků a elektrických distribučních systémů společnosti Platinum Equity, soukromé akciové společnosti se sídlem v Kalifornii. Podmínky prodeje nebyly zveřejněny. Obchod s kabelovými svazky a elektrickými distribučními systémy je největší částí Alcoa Elektrických a Elektronických systémů, jejichž prodej oznámila společnost v lednu.

  Politická žumpa
  (Jan Vrabec, O čem se mluví, 04.03.2009)
  Ohromný boj pro peníze a korupce. Parlament nepracuje v zájmu občanů, ale v zájmu lobbyistických skupin a v zájmu politických stran. Veřejný zájem je až na třetím místě. Politik je symbolem lží, hulvátství, rozežranosti, zneužívá imunity, chodí po večírcích a poučuje lidi, kteří obracejí každou korunu, že by si měli utahovat opasek.

  Kde jste odboráři? Bude se zdražovat!
  (Jiří Strašek, O čem se mluví, 04.01.2009)
  Distributoři a výrobci elektrické energie ohlásili nemravné zdražování  nejen výrobní,ale troufnu si napsat přímo existenční suroviny. Zdraží elektrickou energii a to i přes ohlášený zisk tuším padesáti miliard korun.

  Padesát miliard zisku a bude se zdražovat! ...

  Prodali jsme se za „30 stříbrných“
  (Jiří Strašek, O čem se mluví, 04.01.2009)
  Čtu články o Paroubkovi, o Rathovi a dalších a říkám si „pláčete hezky, ale na špatném hrobě“. Měli by jste spíše plakat nad sebou, nad svou lhostejností a netečností. Měli by jste plakat nad tím, jak v rozhodujících chvílích, kdy bylo třeba, aby uvažující rozumní lidé postavili ze svých hlasů hráz lžím a demagogii a dostavili se do volebních místností, tak velká většina z těch, kteří si říkají „slušní“ lidé, prostě neměla čas. Musela na své chaty, chalupy, musela za svými kšefty, nebo nevěděli co chtějí, tak raději strčili hlavu do písku a řídíce se oblíbeným rčením „já na tom nic nezměním“, k volbám nešli. A ti, kteří disciplinovaně přišli, tak určitě z velké většiny pravici nevolili.

  Občané Otročína - důrazné NE výstavbě větrných elektráren
  (Karel Skoumal, O čem se mluví, 20.12.2008)
  Obyvatelé Otročína, který je součástí města Stříbra, nesouhlasí s výstavbou VTE v okolí svých obydlí. Jako důvody tohoto nesouhlasu jsou v prvé řadě dopady na krajinný ráz, což by v praxi znamenalo postavení stometrových stožárů s průměrem rotoru 90 až 100 metrů. V místech plánované výstavby by tyto stožáry zcela zastínily krajinu a pohled, který je v součastnosti z obce na okolí, zejména ve směru na Svojšín a Ošelín by byl zcela rušivý a jejich viditelnost by byla cca 30 km od Stříbra. Argumentace ČEZ - Obnovitelné zdroje o sloupech vysokého napětí je zavádějící, jelikož sloupy jsou max. 30 metrů vysoké a navíc v okolí Otročína a Těchlovic žádné takové nejsou. Pro ilustraci jde o výšku cca jako věž plzeňského kostela.

  Boj s větrnými "mlýny"
  (Jiří Bojda, O čem se mluví, 19.12.2008)
  Zásadně nezavrhujeme výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů, ale uvědomujeme si, že větrná energiena území ČR patří k těm nejdražším a nejproblematičtějším. Proto si myslíme, že by se stavby větrných elektráren měly projektovat pouze v místech, kde větrné podmínky zaručují návratnost v podobě vyrobené energie, v místech, kde nebude zbytečně a pro nicotný zisk energie poškozen krajinný ráz a krajina v blízkosti lidských obydlí. I vzhledem k tomuto faktu máme důvod se domnívat, že větrná energetika pro naši lokalitu není vhodnou alternativou.
  Někomu může připadat náš protest opravdu jako boj Dona Quichota, ale dokud lidé sami nerozhodli, že ve svém nejbližším okolí VE chtějí, není ještě nic ztraceno. Je hodně odpůrců stavby (a my doufáme že většina). Jsou i příznivci. Hodně lidí nemá dost informací. Někteří jsou lhostejní nebo si myslí, že to není jejich problém a není si třeba lámat s tím hlavu. To ale není pravda. Je to místní problém nás všech! Už jen proto, že jak bude přibývat lokalit postižených stavbou VE, budou vyhledávánější a navštěvovanější neporušené krajiny. Proto Vy všichni přijďte 9. ledna 2009 vyjádřit svůj názor v referendu!!!

  Návrat socialismu je zcela reálný
  (Ivo Vašíček, O čem se mluví, 13.11.2008)
  ČSSR bylo do r. 1989 řízeno komunistickou státostranou. Centrálně plánovaná ekonomika byla stabilní, ale málo výkonná. Komunistický management dovolil občanům a firmám spotřebu pouze takového množství zdrojů, jaké dokázali vytvořit. Množství dovezeného zboží bylo limitováno. Odvozovalo se od výsledků exportu.
  Právo na práci bylo v podstatě povinností chodit do práce. Nechodit do práce bylo trestným činem. Všichni občané měli garantovaný příjem. Průměrní a podprůměrní lidé se měli relativně dobře, i když si toho nevážili. Úspěch elit byl podmíněn loajalitou ke komunistické straně. Střední vrstva prakticky neexistovala, jedinou výjimkou byla šedá sféra ekonomiky. Koruna československá byla uměle nadhodnocena, aby v ČSSR nebylo pro cizince vše příliš levné (ono bylo i tak). Rozdíl mezi reálným a umělým kursem koruny vytvářel ideální prostor pro černou směnu měn (veksláci).

  Mnoho povyku pro nic
  (Josef Belšán, O čem se mluví, 10.11.2008)
  Tento pokus o oponentský názor na článek Stop větrným elektrárnám, zveřejněný dne 3.11.2008 na www.stribro.net, jehož autorem je pro mně neznámý Jiří Bojda, je souborem mých osobních postojů, názorů, domněnek a informací o výstavbě.
  Myslím, že opravdu typická vlastnost Čechů je vždy proti všemu mít jakýsi problém. Nevím v čem by měly větrné elektrárny škodit?

  Ve Stříbře bude úložiště jaderného odpadu
  (Josef Kachna, O čem se mluví, 01.04.2008)
  Naší redakci se podařilo zjistit co stojí za snahou firmy ČEZ, vybudovat ve Stříbře větrné elektrárny. Hlavním účelem není získávat ekologickou energii, ale možnost uskladnit v prostorách u větrných elektráren jaderný odpad. Díky včerejšímu verdiktu Nejvyššího správního soudu, který nařídil Statnímu úřadu pro jadernou bezpečnost, aby zveřejnil všechny údaje o nakládání s jaderným odpadem, se tato zpráva dostala na veřejnost. Předsedkyně (SÚJB) Dana Drápalíková dnes musela předložit veškeré dokumenty a z těchto dokumentů vyplývá, že nejvíce preferovanou, a také nejpravděpodobnější variantou, je uskladnění jaderného odpadu ve Stříbře v prostorách bývalého vojenského cvičiště.

  Vánoce v otázkách a odpovědích
  (Klekí Petra, O čem se mluví, 20.12.2007)
  Víte proč vlastně slavíme tyto svátky, a proč jim říkáme zrovna Vánoce? Nebo proč si rozbalujeme dárky a dárečky pod stromečkem a na vánočním stole nesmí chybět vánoční cukroví? Na tyto a další otázky týkající se Vánoc a zvyků spojených s nimy Vám odpoví následující text.

  Radarová stanice v Brdech? Otázky a odpovědi.
  (Redakce, O čem se mluví, 12.03.2007)
  Toto celorepublikově aktuální téma určitě zajímá i spousty stříbrských občanů. Krajský úřad Plzeň zveřejnil přehled nejčastějších otázek k tomuto tématu a odpovědí na ně. My jsme se rozhodli tento domument Vám zprostředkovat v následujícím článku.

  Stříbro opět v hlavních TV zpravodajských relacích
  (Redakce, O čem se mluví, 27.02.2007)
  Dnes se po dlouhé době objevilo jméno našeho města v hlavním televizním zpravodajském pořadu. Dokonce na dvou televizních stanicích současně. Bohužel se opět jednalo o nelichotivou reportáž, stejně jako před rokem a půl. Na stříbrské poliklinice se v ordinaci dětské lékařky MUDr. Roháčkové popálil na rukou a hrudníku dvouletý chlapec. V následujícím článku Vám zprostředkováváme obě reportáže a odkazy na články, které se touto událostí zabývají.

  Chceme z daní tolik, kolik nám náleží
  (Mirka Válová, O čem se mluví, 23.02.2007)
  Do naší redakční schránky dorazil mail s následujícím průvodním slovem: "Zasílám Vám svou reakci na články z mého Tachovska, zaslala jsem je také do Tachovského deníku a Vám je posílám k použití, kdyby náhodou pro mou reakci nebylo na stránkách deníku místo." My Vám následující řádky samozřejmě rádi zprostředkováváme.

  První veřejné zasedání nového zastupitelstva
  (neuvedeno, O čem se mluví, 01.11.2006)
  7. listopadu v 17 hodin se na stříbrské radnici koná první veřejné zasedání nového zastupitelstva města Stříbra. Nenechte si ujít šanci na něco nového pohledět (nemyslím tím nové tváře v zastupitelstvu), ale především se konečně dozvědět, kdo s kým bude tahat za jeden provaz (myšleno na jednom shodném konci).

  Dobrovolně nebo pod nátlakem?
  (Josef Kachna, O čem se mluví, 20.09.2006)
  Návštěva ministraPořád jsem se divil, kde se v socanským Stříbře vyskytnul ministr spravedlnosti a poslanec ODS Jiří Pospíšil. Psalo se a říkalo, že prý jeho návštěva při znovuotevření hornického skanzenu (neboli šaškárně pro papaláše) byla absolutně bezproblémová a vřelá. Ministrovi se prý ve Stříbře fakt líbilo. Teď už vím proč ;-)

  Pavel Plánka v muzeu končí, jde bubnovat do kapely Rammstein.
  (Josef Kachna, O čem se mluví, 01.04.2006)
  „Ano je to tak“, potvrdil naší redakci Pavel Plánka. „Před týdnem volal mému manažerovi Pepimu Steinerovi manažer Rammsteinu - Herr Franz Beckebauer a oznámil mu, že by kapela měla zájem o mé bubnování, a že bych měl nahradit bývalého bubeníka Christopha Schneidera“, dodal Plánka.

  MAS Mže - nemanželské dítě?
  (Květoš, O čem se mluví, 29.03.2006)
  V posledních týdnech se šíří nejrůznější informace o přípravách vzniku nové místní akční skupiny (MAS) Mže na území Stříbrska a Mikroregionu Hracholusky.

  Volba ředitele muzea se proměnila ve frašku
  (Vojtěch Náprstek ml., O čem se mluví, 12.12.2005)
  Tak už máme nového ředitele muzea. Stal se jím pan Pavel Plánka. Rada města zcela nepochopitelně a na doporučení výběrové komise zvolila novým ředitelem bubeníka Pavla Plánku, který se v muzejnictví nevyzná a ani se netajil tím, že si pouze hledá "teplé místečko".

  Prognózy, skutečnost a můj názor na "Ptačí chřipku"
  (SnowBorec, O čem se mluví, 09.11.2005)
  Je to až s podivem, co všechno jsme schopni udělat v atmosféře strachu a pod tlakem médií. Upozorňuji, že jsem skutečně laik a virové onemocnění znám pouze z vlastní zkušenosti, a o jakési ptačí vir. nákaze jsem až donedávna nikdy neslyšel.

  Unavený nebo opilý?
  (Redakce, O čem se mluví, 05.08.2005)
  Jako blesk se od středečního rána šíří všelijaké informace o tragikomickém výstupu Ing. Rudolfa Svobody - starosty města Stříbra. Svým "výkonem" dostal svatbu novomanželů Petrlákových až do hlavních večerních zpráv celostátní televize Prima. V následujícím textu najdete odkazy na různé zdroje informací z médií. Obrázek a názor si tak můžete udělat sami.
  aktualizováno - 7.8.2005 21:30

  O supermarketu LIDL ve Stříbře – 2.
  (Petr Patočka, O čem se mluví, 31.05.2005)
  Jsem asi člověk nadmíru zvědavý a nikdy se nenechám odbýt tvrzením, že je to či ono skutečně pravda, a pak slepě uvěřím. Vlastní zkušenost mě přesvědčila, že nejmenovaný muž na radnici zaměňuje pravdu za zbožné přání, a tak si na ty zaručené pravdy dávám velký pozor a raději si věci ověřuji. Z tohoto důvodu jsem se pokusil zjistit více i ve věci supermarket LIDL ve Stříbře.

  O supermarketu Lidl ve Stříbře
  (Pavel Tóth, O čem se mluví, 11.05.2005)
  Tachovský deník - 11.5.2005
  Krásně se před několika týdny poslouchaly návrhy, které pro stříbrskou radnici zpracovala Západočeská univerzita v Plzni. Akademici radním doporučili, že by se mělo ubírat cestou, kdy by do města přilákali více turistů a lidí, kteří by si chtěli odpočinout od ruchu a světel velkoměsta. A co udělá o pár týdnu později radnice? Celý navrhovaný projekt obrátí naruby pro pár milionů, které dostane prakticky obratem ruky.

  Ne Lídl, ale Tesco bude ve Stříbře
  (Josef Kachna, O čem se mluví, 01.04.2005)
  Fantastické, skvělé, báječné, tak by se dala charakterizovat radost našich zastupitelů po včerejším veřejném zasedání. A důvod? Ve Stříbře bude Tesco, konkrétně v místech po bývalém letním kině. Včera o tom jednohlasně rozhodli naši zastupitelé.

  COWARD doma ve Stříbře dostane
  (Petr Patočka, O čem se mluví, 08.11.2004)
  Jak se můžete přesvědčit v příloze č.2 zápisu z 38. schůze Rady města Stříbra, která se konala 25.10.2004, hudební skupině COWARD byl schválen finanční příspěvek ve výši 20.000,- Kč za dlouholetou reprezentaci města Stříbra. Dle sdělení kapelníka Martina Rybeckého skupina obdržené finance použije k nákupu hudební aparatury.

  Stříbro bude mít strážníky, protože … Proč vlastně?
  (Chatman, O čem se mluví, 08.10.2004)
  Jak již mám ve zvyku, když slyším někoho zasvěceně (moc) vyprávět, a nebo spíš přednášet o tom či onom, jsem nejprve jedno velké ucho, po-té živě diskutující náhodný občan a nakonec váš miniagent Toník písálek.
  Opět po delší době jsem se v jedné ze stříbrských restaurací (název neuvedu, ale je to vskutku až na ceny lidová restaurace) setkal se skupinkou živě diskutujících pivařů. Téma ohledně zdražení tabákových výrobků a fotbalového klukovství pana Nedvěda vynechám a více rozvedu novinku a tou jest "město Stříbro a půjčování strážníků".

  Starosta označil diskusi jako štěkání za rohem
  (Miroslav Sedláček, O čem se mluví, 02.09.2004)
  Tachovský deník - 20.8.2004
  Kritiku na internetových stránkách www.stribro.net označil stříbrský starosta za štěkání za rohem. Vadí mu, že autoři příspěvků odmítají odkrýt svoji tvář.

  Vlajka pro Tibet
  (Jiří Markalous, O čem se mluví, 11.03.2004)
  Tak jako každý rok i letos jsme si desátého března připomněli krvavé potlačení tibetského povstání ve Lhase. K tomuto smutnému výročí probíhá po celém světě akce zvaná vlajka pro Tibet.

  Pěší zóna Stříbro
  (Josef Kachna, O čem se mluví, 03.03.2004)
  Pěší zóna Minulý víkend jsem vyrazil na odpolední procházku. Mimo jiné jsem chtěl obhlédnout i centrum našeho města, kde jsem již delší dobu nebyl. Před vstupem na pěší zónu (Benešova ul.) jsem uvítal umístění nového transparentu (viz. foto - klikni pro zvětšení), který informuje občany a návštěvníky města Stříbra o tom, na jaké území to vlastně vstupují. Vedle informačních ukazatelů je to určitě další z prvků pro zlepšení orientace občanů v labyrintu stříbrských ulic.

  Kauza Toník ještě neskončila …
  (Chatman, O čem se mluví, 26.01.2004)
  Od mého posledního příspěvku: "Tajemný Toník opět na scéně" uplynula docela dlouhá doba. Dostal jsem mnoho zajímavých příspěvků, které potvrzují činnost Toníka. Co myslíte, změnilo se od té doby něco?

  Stanovisko rodičů k průběhu rodičovské schůzky v MŠ Soběslavova ul. Stříbro
  (Redakce, O čem se mluví, 25.11.2003)
  V pondělí nám do redakční pošty dorazil následující otevřený dopis, který je adresován zastupitelstvu Stříbra a který byl oficiálně předán rodiči při veřejném zasedání minulý čtvrtek. Tady je celé jeho znění.

  Kryštof podruhé
  (Pavel Krejčí, O čem se mluví, 05.11.2003)
  A je to tu zas. U silnic postávají místo tisíců prostitutek tisíce policistů a nutno říci, že jejich služby se většině řidičům nezamlouvají tolik, jako služby jejich více zaměstnaných a spořeji oděných kolegyň.

  Tajemný TONÍK opět na scéně ...
  (Chatman, O čem se mluví, 18.09.2003)
  Pozorný čtenář těchto stránek si jistě všiml, že se v jednom z článků objevuje jméno tajemného agenta Toníka. A jak to většinou bývá – někdo ví a někdo neví. Kdo že to vlastně ten agent Toník je? Jedná se snad o smyšlenou osůbku mající vlastnosti Jamese Bonda 007?

  Re: Komentář pod článkem
  (Tomáš Möller, O čem se mluví, 28.07.2003)
  Tento článek původně neměl být článkem, ale odpovědí na komentář v diskuzi pod dalším spisovatelským pokusem Petra Patočky „Něco málo na upřesnění …“, který tam zanechal p.Nenutil – zastupitel a místostarosta města Stříbra. Když jsem psal už asi třetí odstavec, řekl jsem si: „Proč tuhle mojí reakci nevydat jako článek popisující mé názory na využití možností Internetu v našem městě.“

  Stálo to za…??...to? (aneb militaristické odpoledne)
  (Chatman, O čem se mluví, 15.07.2003)
  Asi bych se hned na začátek měl omluvit, že jsem se opovážil zveřejnit jeden krátký rozhovor, ale stojí to za zveřejnění. Budu jen tlumočit rozhovor, který jsem vyslechl v kruhu mých (od vidění) známých v jednom stříbrském pohostinství. Jak to většinou bývá, u pivka se probere skoro všechno co se stalo, názory se různí a taky co na srdci to na jazyku.
  Náhodou došlo i na letošní “militaristické odpoledne“ – prezentované pod názvem Stříbrské slavnosti. Musím přiznat že jsem se rozhovoru účastnil jen velice málo, ale zas vše pečlivě zaznamenával jako agent Toník, tak abych Vás mohl informovat a nic nezkreslovat.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Červen  >>
  PoÚtStČtSoNe
     1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30   

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz