Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 29. 05. 2023     Svátek slaví Maxim, zítra Ferdinand Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Pařani
Více na http://lanparty.stribro.net
zobrazení: 5146
známka: 1.33

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 43 (z celkem 43 nalezených)

  Zpátky na STROM
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 16.05.2013)
  STROMU (obč. sdružení Stříbrští občané městu) je letos 10 let. Úplně přesně 9. června. Proto bychom vás rádi pozvali ke společné oslavě, která se bude konat v sobotu 8. června 2013 ve Stříbře na louce, kde se neřekne jinak než "na Svinčáku". Oslava se bude sestávat z odpoledního programu pro rodiny s dětmi a z večerní zábavy pro dospělé (viz. níže). Výtěžek z akce bude věnován na provoz psího útulku "U Šmudlíny" v Tachově. Více k programu najdete v článku.

  Fotosoutěž o Nejlepší fotku z Adventu v lese 2012
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 20.12.2012)
  Zachyťte co nejlépe atmosféru 5. ročníku akce Advent v lese a vyhrajte. Své fotografie (s rozměrem delší strany 2048 bodů) posílejte, nejdéle do konce roku 2012, na e-mailovou adresu soutez(zavináč)stribro.net. Vítěz fotosoutěže získá věcnou cenu (láhev irské whisky) a bude oznámen nejpozději 7. ledna 2013 na stránkách STROMu a na Facebooku.

  Advent v lese 2012
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 11.12.2012)
  Pátý ročník vánoční akce s názvem Advent v lese se uskuteční v sobotu 22. prosince 2012. Občanské sdružení STROM vás zve k procházce cestou nasvícenou svíčkami a k poslechu vánočních písní na vrcholku Ronšperku. Oficiální pozvánku najdete v článku na webových stránkách STROMu.

  S Jananasem ve stanu
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 25.04.2010)
  Tento týden ve čtvrtek představí stříbrské občanské sdružení STROM veřejnosti výsledek projektu, který byl pojmenován Sejdeme se ve stanu!. Sdružení zhruba před rokem uspělo se svým projektem a podařilo se mu získat statisíce z evropských peněz na pořízení mobilního zázemí pro pořádání kulturních a společenských akcí. Hostem večera bude semifinalista hudební soutěže televize Óčko - RGM Live space 2009, skupina Jananas.

  Pour Féliciter 2008
  (Redakce, Sdružení STROM, 25.12.2007)
  PF 2008Vám všem, kteří na tyto stránky chodíte pravidelně, ale i vám, kteří jste sem zavítali zcela náhodně, přejeme do nového roku 2008 pevné zdraví, mnoho úspěchů, radostí a splněných přání.

  "Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít".
  JAN WERICH

  Redakce Stříbro.net & o.s. STROM Stříbro

  Občané z Konstantinolázeňska a Stříbrska se mohou vyjádřit k budoucnosti regionu
  (Redakce, Sdružení STROM, 13.06.2007)
  Zajímá Vás problematika Vašeho regionu? Chcete se podílet na plánování budoucnosti regionu Konstantinolázeňska a Stříbrska? Pak máte možnost. Místní akční skupina Český Západ - Místní partnerství v současné době aktualizuje svou rozvojovou strategii pro období 2007 - 2013. Cílem tohoto dokumentu je popsat problémy daného území a navrhnout možnosti, jak tyto problémy řešit. A i Vy se můžete na výsledné podobě tohoto dokumentu podílet. Návrh cílů a aktivit, které bude místní akční skupina v rámci období 2007 - 2013 řešit je pro každého z Vás k dispozici na internetových stránkách Českého Západu (www.leader-ceskyzapad.cz).

  Malování Stříbra - umělecký workshop 2007
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 30.05.2007)
  O následujícím víkendu proběhne další umělecký workshop, který pro Vás již třetím rokem pořádá občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM). První ročník byl věnován dřevořezbářům, druhý workshop byl ve znamení keramiky a ten letošní se bude věnovat malování. Do Stříbra se sjede několik zkušených malířů, kteří budou během víkendu malovat různá zákoutí města Stříbra. Na své si přijdou i příchozí. Kromě sledování práce výtvarníků si budou moci vyzkoušet pod jejich vedením, namalovat svůj obrázek nebo přispět k plánovanému společnému dílu.

  Stromy pro Stříbro - staňte se patrony stromů
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 14.04.2007)
  Aktualizováno Občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM) ve spolupráci s Lesy Města Stříbra a odborem životního prostředí Městského Úřadu Stříbro připravili jako příspěvek k akci "Miliarda stromů pro planetu Zemi" vše potřebné pro vysazení téměř čtyřiceti nových stromů na území města Stříbra. Vysazeny by měly být během následujících prvních dvou květnových pátečních odpolední, tedy 20. a 27.4.2007 4. a 11.5.2007.
  A protože naše vlastní síly nestačí na vysazení tak velkého počtu stromů, obracíme se na Vás, občany Stříbra, s žádostí: "Prosíme, pomozte s výsadbou stromů a staňte se jejich patrony!"

  Veřejná sbírka na opravu kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 20.09.2006)
  Prvním zářím tohoto roku byla oficiálně zahájena veřejná sbírka na opravu kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře. Sbírka potrvá dva roky a jejím pořadatelem je občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM).

  Keramické dny pod širým nebem
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 15.05.2006)
  Jak jsme již avízovali na začátku března v článku Dřevosochání letos vystřídá keramika, třetí květnový víkend se uskuteční druhý ročník stříbrského uměleckého workshopu, tentokrát zaměřeného na výrobu a pálení keramiky. Program letošní "dílny pod širým nebem" najdete v článku ...

  Mladých nápadů se sešlo téměř čtyřicet
  (Jan Florian, Tiskové zprávy, 04.05.2006)
  Třicet sedm námětů na projekty ve formě projektových záměrů se do 2. 5. 2006 sešlo v kanceláři Místní akční skupiny (MAS) Český Západ – Místní partnerství v rámci programu Mladé nápady pro Český Západ. Příští úterý z nich výběrová komise vybere ty nejlepší, které získají dotaci v celkové výši přes 4 miliony korun.

  Nápady mladých lidí a dětí podpoří přes 4 miliony korun
  (Jan Florian, Tiskové zprávy, 07.04.2006)
  Místní akční skupina (MAS) Český Západ - Místní partnerství, která působí na území Konstantinolázeňska, Stříbrska a Plánska podpoří projekty, které budou mít přínos především pro děti a mladé lidi. Uzávěrka předkládání projektových záměrů je 2. 5. 2006.

  Český Západ podpořil jedenáct projektů
  (Jan Florian, Tiskové zprávy, 24.03.2006)
  Výběrová komise Místní akční skupiny (MAS) Český Západ – Místní partnerství v pondělí doporučila k podpoře z Evropské unie celkem jedenáct projektů v celkové výši 6,2 milionů Kč.

  Dřevosochání letos vystřídá keramika
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 01.03.2006)
  Na poslední schůzce o.s. Stříbrští občané městu (STROM) bylo definitivně dohodnuto téma a stanoven termín konání letošního uměleckého sympozia. Řezbáře tento rok vystřídají keramici. Jejich umění si budou moci návštěvníci prohlédnout během třetího květnového víkendu. Současně budou mít možnost podílet se na výrobě ojedinělého společného díla.

  Veřejné projednání projektů zaregistrovaných v rámci programu LEADER+
  (Redakce, Tiskové zprávy, 17.02.2006)
  Dne 24. února od 14.00 proběhne v Lázeňském domě Jirásek v Konstantinových Lázních veřejné projednání a prezentace projektů, které byly zaregistrovány v rámci druhé výzvy programu LEADER+ vyhlášeného ministerstvem zemědělství a financovaného z prostředků Evropské unie.

  Otevřená diskuse o podpoře EU pro Plzeňský kraj po roce 2007
  (Jan Florian, Sdružení STROM, 20.12.2005)
  Zástupci Plzeňského kraje budou dnes od 17 hodin v motorestu Vlčák v Černošíně na Tachovsku diskutovat se zájemci z Konstantinolázeňska, Stříbrska, Plánska a okolí o vyhlídkách kraje na období 2007 – 2013 z hlediska dotací ze strukturálních fondů Evropské unie. Hlavním tématem debaty budou priority Plzeňského kraje pro čerpání evropských financí z tzv. Regionálního operačního programu.

  Vánoční volejbalový turnaj podruhé
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 14.11.2005)
  Občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM) by chtělo navázat na úspěšnou akci předchozího roku a pozvat Vás na druhý ročník Vánočního volejbalového turnaje amatérských smíšených družstev, který se uskuteční, stejně jako vloni, druhou prosincovou sobotu (10.12.2005) v tělocvičně Základní školy v Gagarinově ulici.

  Kostely na Konstantinolázeňsku a Stříbrsku navštívila celá Evropa
  (Jan Florian, Sdružení STROM, 08.11.2005)
  Ve čtvrtek 3. 11. 2005 byl v rámci Evropské konference o venkovu představen projekt Práce jako na kostele, jehož cílem je oživit místní zchátralé kostely a vzbudit zájem místních mladých lidí.

  Ostrostřelci v Lokti
  (Pavel Nedbal, Sdružení STROM, 30.09.2005)
  Ve svátek Sv. Václava, 28.9.2005, se Městská garda ostrostřelecká zúčastnila závodu ve střelbě z perkusní pušky. Na pozvání Sboru loketských ostrostřelců jsme přijeli na střelnici ve vesnici Lomnice nedaleko Sokolova. Nejdříve probíhal závod pořádaný Sportovně střeleckým klubem policie Sokolov. Bylo to naše první setkání ze závodní střelbou.

  POZVÁNKA - bulodrom bude předán veřejnosti
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 31.08.2005)
  Občanské sdružení STROM dovedlo výstavbu hřiště na petanque (bulodrom) do svého zdárného konce, a tak nezbývá než hřiště předat veřejnosti k užívání.

  Bulodrom (story)
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 08.06.2005)
  Všechny příznivce hry zvané petanque jistě potěšíme informací, že výstavba bulodromu (hřiště pro petanque) v minoritských zahradách ve Stříbře zdárně pokračuje (viz foto).
  V současné době se obracíme na všechny sympatizanty této hry (popřípadě STROMu ;-)) s žádostí o výpomoc.

  Setkání LEADERů a slavnostní otevření cyklotras na Tachovsku
  (Redakce, Sdružení STROM, 18.05.2005)
  V pátek 20. května představí v kulturním domě v Kostelci na Tachovsku občanské sdružení Český Západ – Místní partnerství projekty, které byly realizované z prostředků programu Ministerstva zemědělství LEADER ČR v rámci území Miroregionu Konstantinolázeňsko a Stříbrského regionu. Program dvoudenního setkání začíná v pátek od 10 hodin.

  V Bezdružicích budou vystaveny znovuzrozené obrazy
  (Jan Florian, Sdružení STROM, 07.04.2005)
  V úterý 12. dubna bude v 15 hod. ve vstupním sále zámku v Bezdružicích slavnostně zahájena unikátní výstava Znovuzrozené obrazy, která představuje pět zrestaurovaných obrazů z kostela sv. Vavřince v nedalekých Slavicích.

  Otevřený dopis starostovi města Stříbra
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 02.03.2005)
  Vážený pane starosto,
  zasíláme Vám tento dopis, protože jsme velmi znepokojeni Vaší otevřenou averzí vůči občanskému sdružení Stříbrští občané městu (STROM) včetně jeho aktivit. Za Vaše funkční období jsme si již zvykli na různé ústní výroky, kterými častujete naše sdružení, ponechávali jsme je však bez reakce. V březnovém vydání Stříbrského zpravodaje jste ale napsal věty, které podle našeho názoru nejsou pravdivé.

  Městská Garda Ostrostřelecká
  (Pavel Nedbal, Sdružení STROM, 28.02.2005)
  Vracíme se k jedné z nesčetných epoch historického města Stříbra. Přípomínáme ostrostřelce, přestižní sdružení, v době 19. století. Členství v tomto spolku znamenalo patřit k elitě městské komunity a společenského života.

  Neziskové organizace Konstantinolázeňska, Stříbrska a okolí se sešly v Černošíně
  (Jan Florian, Sdružení STROM, 10.01.2005)
  Nedělní odpoledne strávily neziskové organizace působící v regionu Český Západ, který je tvořen mikroregiony Konstantinolázeňsko a Stříbrsko společnou diskusí v Černošíně. Setkání organizovala občanská sdružení Pomozme si sami a RECEPTT, prostory zapůjčil Obecní úřad Černošín.

  Sraz neziskových organizací
  (Jan Florian, Sdružení STROM, 06.01.2005)
  V neděli 9.1.2005 proběhne od 13 hodin v jednacím sále "konírna" obecního úřadu v Černošíně setkání neziskových organizací regionu Český Západ, tedy území tvořeného mikroregiony Konstantinolázeňsko a Stříbrsko.

  Chcete nižší daně? Podpořte STROM!
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 01.12.2004)
  Blíží se závěr roku, a to je období kdy většina z nás hodnotí uplynulý rok a přemýšlí o tom, co šlo udělat lépe. Mnozí si vzpomenou, že by mohli udělat něco pro své bytí a věnovat nějaký finanční obnos na dobročinné účely. Málokdo však ví, že se mu část této sumy může vrátit. Dar si totiž může odepsat z daní.

  Bulodrom pro petanque ve Stříbře
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 14.10.2004)
  Když jsem si před časem dovolil odhadnout vývoj situace ohledně vybudování hřiště na petanque (bylo to na schůzce ve vinárně U rybiček) a těšil se na první podzimní hod koulí, netušil jsem co vše by mohlo stavbu oddálit.

  Hra petanque pomůže oživit zahrady
  (Tomáš Möller, Sdružení STROM, 19.08.2004)
  Ve středu 18.8. se ve vinárně U rybiček ve Stříbře sešli zástupci občanského sdružení STROM, města Stříbra a další zájemci k diskuzi nad otázkami: "Petanque ve Stříbře ANO/NE?" a "Hřiště pro petanque v klášterních zahradách ANO/NE?".

  POZOR ZMĚNA! Sraz na podporu výstavby hřiště na petanque byl přesunut.
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 29.07.2004)
  Všem příznivcům petanque sdělujeme, že z organizačních důvodů se sraz na podporu výstavby bulodromu přesouvá na 18.8.2004 od 16.00 hodin. Místo zůstává stejné - vinárna U rybiček ve Stříbře. Velice se Vám omlouváme a věříme v pochopení a zachování stálé přízně.

  STROM živě v éteru! Nalaďte si v pátek 23.7. v 7:30 Český rozhlas 2 (na vlnách 954 AM nebo 101,7 FM)
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 22.07.2004)
  Český rozhlas 2 nabízí každý měsíc svým posluchačům prostřednictvím rádiových vln reportáže z nejrůznějších míst naší vlasti. Tento pátek 23. července budete mít možnost si poslechnout několik vstupů, rozhovorů a povídání o našem městě Stříbře. Pokud máte zájem slyšet i nás, resp. některého z členů občanského sdružení STROM (Stříbrští občané městu).

  Veřejné projednání projektů Leader ČR
  (Redakce, Sdružení STROM, 13.07.2004)
  Do naší redakční pošty dorazila pozvánka, kterou Vám rádi tímto dáváme na vědomí.

  Změna v termínu uskutečnění WORK CAMP - Stříbro 2004
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 30.06.2004)
  Dovolujeme si Vás všechny upozornit, že plánovaný termín konání uměleckého víkendu WORK CAMP - Stříbro 2004, který byl původně stanoven na 3. července 2004, se přesouvá na příští rok - léto 2005.

  STROM neupustí od svého záměru: občané - občanům
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 09.01.2004)
  Již v prvním uveřejněném červencovém článku v Tachovském deníku: „Nové sdružení bojuje s nedůvěrou“, jsem se lehce dotkl toho, jaká je situace a jaký postoj zaujímá náš starosta ke sdružení STROM ve Stříbře. Ani v duchu jsem si nepředstavoval, že to, co se ukazovalo jako určitá počáteční nedůvěra a důsledek jednání z období před volbami, bude ve skutečnosti obrovská překážka pramenící ze strachu, nezkušenosti a vlastně i určité politické nezralosti pana Svobody.

  STROM a městské slavnosti 2004 (2. část)
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 07.11.2003)
  V pondělí 3. listopadu 2003 proběhlo v kulturním domě první širší jednání mezi garantem městských slavností pro rok 2004 – Městským kulturním střediskem a zástupci různých organizací a spolků ve Stříbře. Na uvedené jednání byl STROM též přizván, a tak jsem se v roli jeho zástupce jednání zúčastnil.

  Plán akcí na rok 2004
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 11.10.2003)
  Občanské sdružení Stříbrští občané městu požádalo zastupitele o finanční příspěvek na činnost z rozpočtu města na rok 2004. Podkladem pro tuto žádost byl plán akcí "STROMu" pro rok 2004, který nyní předkládáme k veřejnému posouzení.

  STROM spolupracuje s přáteli z Holandska
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 19.08.2003)
  Naše občanské sdružení se od samého vzniku snažilo připravit svůj dobrý start a nabrat správný směr. Své zkušenosti a řadu cenných informací nám poskytli především naši známí. Jedni z tohoto okruhu byli a jsou dodnes naši velice dobří přátelé z Holandska.

  STROM a městské slavnosti v roce 2004
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 11.08.2003)
  Protože se nám velice množí e-maily s dotazy na téma Stříbrští občané městu a pořádání městských slavností v roce 2004, musíme veřejně reagovat následujícím prohlášením.

  STROM neboli Stříbrští občané městu
  (o.s. Stříbrští občané městu, Tiskové zprávy, 25.07.2003)
  TISKOVÁ ZPRÁVA - 25. července 2003

  je název nového občanského sdružení, které oficiálně vzniklo koncem června. Pokud bychom chtěli jednou větou pojmenovat jeho cíl, je jím snaha o rozvoj kulturnosti našeho města. Tím je míněno především pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí a podpora regionálních tradic a zvyklostí. Máme zájem na obnově historických a kulturních památek, na propagaci a vzhledu města, tak aby si každý jeho návštěvník řekl: „Tak tady by se mi líbilo žít.“

  Jak jsem potkal strom
  (Pavel Nedbal, Sdružení STROM, 12.07.2003)
  Bloudím světem, můj neklidný duch pohlcuje všechny podněty, každý cit, v naději dosažení vyrovnanosti. Před okolím maskuji se bezstarostností. Nacházím velký potenciál lidských možností, snahu zanechat tento ostatním. Kde předám já své schopnosti?

  Co napsat jako prvotinku ...????
  (Petr Patočka, Sdružení STROM, 07.07.2003)
  ……nevím kde bych měl začít, ale protože naše nové stránky jsou KONEČNĚ TADY na světě – měl bych asi plodit samá oslavná slůvka jak si přejeme aby se otevírání našich stránek stalo vaší denní samozřejmostí jako je u někoho otevírání konzervy a nebo svého srdce( to …..podle potřeby - ale to asi nebyl ten ořechový příklad co…??! )

  Vítejte na stříbrském informačním serveru
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sdružení STROM, 07.07.2003)
  Občan města Stříbra má v současné době několik málo možností jak se dozvědět, co se v jeho bydlišti a blízkém okolí děje. Nejčerstvější zprávy pravděpodobně přináší Tachovský deník, kde se patřičně zdramatizuje to, co novináři vydolují z představitelů města, popřípadě dalších občanů. Sem tam se objeví i článek pisatele amatéra, ale to je poměrně ojedinělá věc. Další papírové plátky regionálního charakteru nemá cenu ani zmiňovat, protože několika bezduchými články jen o malý krůček předstihují inzertní leták.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz