Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 01. 04. 2023     Svátek slaví Hugo, zítra Erika Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Ostrostřelci - 12
svěcení praporu a soutěž ve střelbě
zobrazení: 4952
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 51 nalezených)

  | 0-50 | 50-51 |
  Rozdíly mezi prvním, druhým a dalším dítětem
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 02.07.2009)
  Přinášíme užitečné informace pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě. Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem. Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.


  Školní poznámky - přírůstek do sbírky
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 02.03.2009)
  Po pěti letech navážeme na jeden z nejúspěšnějších článků - Sbírku školních poznámek. Za ty roky se v komentářích pod původním článkem a v naší poštovní schránce sešla slušná várka dalších raritních poznámek ze školních lavic. My jsme pro Vás vybrali opět ty nejlepší kantorské výtvory a Vy teď posuďte, jak se to povedlo. Pokud byste snad byli majiteli podobné poznámky, napište nám, třeba to vyjde na další pokračování.

  Současná finanční krize
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 30.10.2008)
  Jestliže máte problém s pochopením současné finanční krize, následující příklad by Vám mohl pomoci.

  O odstraňování chloupků
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 04.06.2008)
  Můj večer začal jako každý jiný večer - přijít domů, připravit večeři, pohrát si s dětmi. Pak mě napadla myšlenka, kterou jsem si s hořkostí vypila v příštích pár hodinách až do dna. "Možná bych si dneska mohla voskem odstranit chloupky", a tak jsem se odebrala ke koupelně. Vytáhla jsem inkriminovaný vosk - byl to jeden z těch vosků používajících se za studena, žádný horký vosk, jen umístíte pruhy vosku mezi své dlaně, nahřejete je a oddělíte od sebe. Po té si je přiložíte na nohu (nebo kamkoli jinam) a rychle je strhnete. Takže žádný štráchy, přece to nemůže být tak těžké! Já tedy sice nejsem žádný génius, ale přece tohle hravě zvládnu.

  Test - kam vidíte, že se točí?
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 09.11.2007)
  O co jde v tomto testu? O zjištění, která ze dvou vašich mozkových polokoulí je dominatnější. Pravá, zodpovědná za city, emoce, obraznou a symbolovou představivost, prostorové a časové vnímání, orientaci, fantazii, imaginaci, kreativitu atd., nebo levá, zodpovědná za logiku, analytické, matematické a pojmové myšlení, verbální myšlení a jazyk, praktické tvoření, strategii atd.? Pravotočivost ukazuje na pravou mozkovou hemisféru, levotočivost na levou.

  Dopis ze skautského tábora
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 15.08.2007)
  Prázdniny se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Spousta rodičů vyslala svá školou povinná dítka na dětské tábory. Jednak aby se doma nepoflakovala a něčemu se přiučila a za druhé, aby si rodiče od svých potomků také, alespoň jednou za rok, trochu odpočali. Přesto to ale starostlivým rodičům nedá a jsou rádi za každou zprávu, kterou jim o sobě odloučený táborník podá. Jak se ale ubránit výčitkám svědomí v případě, že Vám do schránky dorazí dopis podobného znění ...

  Ještě pořád pracujete?
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 27.07.2007)
  Bydlíme se ženou na mateřské a malým dítětem v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru, vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili. Vydělával jsem 15000 čistého, žena má mateřskou 3630, za 18630 korun se u nás dá slušně žít.

  Dobrodružství na veřejném záchodě
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 07.06.2007)
  Moje máma byla horlivou navštěvovatelkou veřejných záchodků. Od malička mě brala s sebou na záchod, učila mě očistit prkénko toaletním papírem a potom ho po obvodu pečlivě poklást kousky papíru. A nakonec mi kladla na srdce: "Nikdy, nikdy si nesedej na mísu veřejného záchoda." Pak mi ukázala záchodovou "pozici", která spočívá v balancování nad mísou v polosedu, aniž by se tělo jakýmkoliv způsobem dotklo prkénka.

  Grilovací sezóna
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 29.05.2007)
  Po dlouhých studených měsících konečně přichází letní grilovací sezóna. Je proto důležité zopakovat si pár pravidel etikety této specifické "outdoorové" aktivity, vzhledem k tomu, že je to jediný druh vaření, kterému se skutečný muž věnuje, pravděpodobně proto, že v sobě obsahuje prvek nebezpečí.

  Slohová práce žáka ZŠ na téma: Moji rodiče
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 20.02.2007)
  Rodiče se dělí na dvě části: matku a otce. Matka se ještě rozděluje na ženu v domácnosti a v zaměstnání. Doma se potom ještě skládá z manželky, matky, kuchařky, uklízečky, pradleny, zásobovačky, účetní, vychovatelky... ostatní si nepamatuji, ale máma toho umí vyjmenovat víc, jako např. služka, otrok a jiné.

  Malá mužská klopýtnutí
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 25.01.2007)
  Páni tvorstva. Všechno znají, všude byli, nic je nezaskočí a máloco je rozhodí. S blahosklonným úsměvem nám promíjejí naše úlety, jsouce si vědomi své vlastní neomylnosti. Na různých internetových stránkách a diskusích si ženy o svých protějšcích rády povídají. A tak vznikl tento výňatek. Něco jako největší mužské perly. Tak čtěte, další komentář netřeba.

  Dvacet pět příznaků dospělosti
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 07.11.2006)
  Myslíte si o sobě, že jste stále mladí? Nebo naopak, že už jste konečně dospělí? Nabízíme Vám dvacet pět příznaků, podle kterých bezpečně poznáte do které skupiny patříte.

  Některé přelomové historické události
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 24.08.2006)
  Po přečtení tohoto článku se jistojistě rozšíří Vaše obzory. Pojďte si s námi společně zopakovat důležité milníky historie. Podíváme se na ně z trochu jiného úhlu.

  Rok a den po zavedení bodového systému ...
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 14.07.2006)
  Píše se sedmý červenec 2007, rok a týden od památné chvíle, kdy vstoupil v platnost Šimonovského silniční zákon, řidiči zvaný "Šizák".
  Co se změnilo?

  Oznámení
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 02.06.2006)
  Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,
  Obracím se na Vás s velmi závažným zjištěním. V pátek minulý týden někdo vhodil do naší poštovní schránky reklamní leták s nabídkou prací (bohužel blíže nespecifikovaných). Ta firma se jmenovala čssd a byl tam takový zavalitý chlap s bradavicí a psali, "budu pro vás pracovat".

  Stand up, stand down, but never stand by!
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 21.04.2006)
  Přišla nám domů faktura za elektřinu. Nemalá. Co se stalo? Kde se objevili ti žrouti energie? A jak to, že nám mizí elektřina, i když nejsme doma!? Vyhlašuji válku všem spotřebičům bez vypínače. Včera jsem proměřil jejich příkon ve vypnutém stavu, tzv. režimu Stand-by. U některých zařízení jsem se nestačil divit.

  Svět se zbláznil
  (Václav Šůcha, Pro Váš úsměv, 13.03.2006)
  Celý svět se definitivně zbláznil. V článku najdete některé skutečné instrukce nalepené na konzumních produktech. Posuďte sami, jestli tohle mohli napsat normální lidé.

  Poslední rozhodnutí personalistovo
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 22.02.2006)
  Znáte pořekadlo: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají? Jak ze skutečného života na toto téma je následující příběh, který dorazil do naší redakční schránky. A protože nejsme lakomí, rádi se s Vámi o něj podělíme. :-)

  Věci, které Vás naučí jenom maminka
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 12.01.2006)
  Naprostá většina z nás měla tu čest, že nás na život kolem nás připravili naši rodiče. Pojďme si společně projít naše vlastnosti na kterých má hroší podíl ženská část rodičovstva, naše maminka.

  Jak přimět kočku, aby spolkla veterinářovu pilulku
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 18.11.2005)
  Do redakční emailové schránky dorazil následující návod, který obsahuje mnoho postupů, jak vyřešit problém popsaný v nadpisu článku. Doufáme, že se alespoň trošku zasmějí i chovatelé kočiček a ochránci zvířat :-)

  Jó, za bolševika to se nám žilo...!?
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 18.10.2005)
  Mléko za necelé dvě koruny, máslo za deset, hovězí za 24 korun, pivo za korunu čtyřicet, kino za šest. Jó, to byly časy! Také si to občas řeknete, když v obchodě prakticky "za nic" necháte pětistovku a taška ani není plná? Ale bylo opravdu kdysi, >za bolševika<, tak levně, jak se nám to dnes jeví?

  Bajka o mravenečkovi a dalším hmyzu
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 20.09.2005)
  Mraveneček, který byl výkonný a šťastný tvoreček. Trávil zde celé dny, pracoval a zpíval si u práce krásné písničky a radoval se ze života.

  CzechDech 2005
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 09.08.2005)
  Podle nepotvrzených zpráv proběhne o tomto víkendu na louce zemědělce Kropáčka nedaleko Loun další ročník CzechDech. Jde o každoroční sraz sklaních příznivců dechovky, na který se sjíždějí dechové kapely z celé Evropy. Tentokrát se uskuteční pod heslem: "do posledního dechu", což je jakási humorná sebereflexe na věk a výdrž některých dechovkářů.

  Jazykový koutek
  (Chatman, Pro Váš úsměv, 06.08.2005)
  Do našeho života čas od času vstupuje několik nových slov, a tak je potřeba si je postupně osvojovat. Dnes se pokusím poukázat na některé z nich. Slova již všem známá a vžitá asi nemá cenu opakovat a rozebírat (Mobil - přenosný mobilní telefon), a tak se zaměříme na zcela nové pojmy, které vešly ve známost teprve před pár dny.

  Teorie pekla
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 25.07.2005)
  Toto je údajně skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak hluboká, že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu. Otázka zněla: Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické (absorbuje teplo)?

  Přežili jsme ...
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 21.06.2005)
  Všem, kterým je dvacet a výše... Podle dnešních pravidel a zákazů bychom my, děti narozené v 50., 60., 70., 80. letech, neměli vůbec šanci přežít, protože ...

  Objevil se první semafor ve Stříbře
  (Chatman, Pro Váš úsměv, 16.05.2005)
  Z nejmenovaných zdrojů z Městského úřadu se nám podařilo zjistit informace o nově připravované dopravní obslužnosti města Stříbra. Jako první a velká novinka je umístění světelné signalizace - semaforu pro chodce na křižovatce u pošty.

  Proč jsem propustil svoji sekretářku
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 10.03.2005)
  Před dvěma týdny jsem měl čtyřicáté narozeniny, ale zdálo se, že si toho nikdo nevšiml. Myslel jsem si, že mi třeba manželka po snídani poblahopřeje a možná mě překvapí malým dárečkem, ale neřekla mi ani: "Ahoj miláčku!"

  Zimní pohádka
  (Dubsik, Pro Váš úsměv, 24.02.2005)
  Zdá se někomu, že pohádkám už odrostl? Možná ano, možná ne. Zkuste číst dál.

  Dopis státu
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 31.01.2005)
  Do naší redakční schránky dorazil otevřený dopis ve kterém píše Občan svému Státu. I když leckoho při čtení tohoto dopisu zamrazí, zařadili jsme jej do rubriky "Pro Váš úsměv". Nic jiného, než se pousmát, nám totiž nezbývá.

  Bajka o tom, jak to zvířátka mají velice jednoduché
  (Pohádkový dědeček, Pro Váš úsměv, 21.01.2005)
  Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídlitě. Do města, na příslušné úřady, vyslali lišku. Ta je dost fikaná, všechna potřebná potvrzení a povolení rychle vyřídí, řekla si zvířátka. A tak tedy liška šla.

  Deficitní poruchy paměti vyvolané věkem
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 23.12.2004)
  Určeno pro ty z vás, kteří ... no, řekněme ... mají něco přes 30 let!!!
  Nedávno mi můj lékař stanovil diagnózu: D.P.P.V.V. = deficitní poruchy paměti vyvolané věkem. Jak se tato zákeřná nemoc projevuje?

  Nestíháte? Chybí Vám dárky? ...
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 22.12.2004)
  Santa hrob... nebo už Vás nenapadá vůbec nic, co pořídit jako vánoční dárečky pro své nejbližší? Nepanikařte! Našli jsme pro Vás opravdu pádnou výmluvu. :-))

  viz. obrázek vpravo ...

  Ve Stříbře řádil medvěd!!!
  (Petr Fousek, Pro Váš úsměv, 29.10.2004)
  Dne 22.10.2004 bylo ve Stříbře za kinem nalezeno rozpláclé mrtvé tělo nejmenované ženy. Místní policie se domnívala, že žena spáchala sebevraždu, a to tak, že skočila z vysoké budovy.

  Příprava pro nastávající rodiče
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 24.09.2004)
  Plánujete přírůstek do rodiny nebo je potomek už na cestě a vy se na jeho příchod chcete dobře připravit? Doporučujeme Vám zapomenout na různé teorie a vyzkoušet následující praktické rady. Jen tak zjistíte, jestli jste na vznešené rodičovské poslání opravdu dobře připraveni.

  Blízká setkání (…z bimbova deníku)
  (Pavel Nedbal, Pro Váš úsměv, 16.08.2004)
  V letních nocích, přelomu červenec - srpen, dochází k největšímu výskytu pozorování U.F.O. Vyhradím chvilku svého převzácného času ke sledování oblohy případně zachycení tajemného.

  Skákal pes - píseň všech národů i nářečí
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 06.08.2004)
  Do naší redakční schránky dorazil další email, který by měl posloužit k Vašemu rozptýlení. Přečtěte si, jak zní písnička, kterou zná každé malé dítě, v několika jazycích a nářečích.

  Zajímavá úvaha - něco na konec školního roku
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 28.06.2004)
  Do naší redakční schránky dorazil příspěvek, který obsahuje několik rad pro Váš spokojený život. Vyprávěný příběh pochází ze školního prostředí, a tak mu nechybí úsměvné zakončení ...

  Příběh z bible (a ze života)
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 24.06.2004)
  Pán řekl Noeovi:
  "Za šest měsíců na zem sešlu déšť, který bude trvat čtyřicet dní a nocí. Voda zaplaví celou zemi, hory i údolí, a všechno zlé bude zničeno. Chci, abys postavil archu a zachránil pár zvířat od každého druhu. Tady na ni máš plány."

  Virtuální čtečka myšlenek
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 28.05.2004)
  Společně s upgradem redakčního systému byla do kódu těchto stránek implementována umělá inteligence, která nám umožňuje při prohlížení stránek číst Vaše myšlenky. Považujete to za nemožné? Vyzkoušejte si, že je to pravda. Budete se divit.

  Omluva Světové Astrologické Společnosti
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 07.04.2004)
  Vzhledem k nečekanému objevu jedenácté planety sluneční soustavy dne 15.3.2004 se omlouváme některým klientům, kteří si nechali zhotovit své horoskopy před tímto datem. Předem bychom chtěli upozornit, že naše společnost je známa svými spolehlivými předpověďmi, a k podobné politováníhodné situaci došlo naposledy v roce 1930, když byla objevena planeta Pluto.

  Sbírka školních poznámek
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 02.02.2004)
  Nosí Vám děti ze školy poznámky? Nebo jste školou povinní a nosíte je svým rodičům přímo Vy? Přečtěte si následující sbírku školních poznámek a porovnejte je s těmi svými. Nevěříme, že vlastníte lepší exempláře :-).

  Co je zima?
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 14.01.2004)
  Záleží na tom, kdo stojí u teploměru, a kolik teploměr ukazuje. Porovnejte svoje zkušenosti!

  Král Šumavy
  (Pavel Krejčí, Pro Váš úsměv, 10.12.2003)
  Dnes jsem od kolegy v práci dostal e-mail s textem neznámého autora u kterého se smál celý náš málo útulný kanclík a já s s Vámi o ten zážitek prostě musím podělit. Takže připravit kapesníky a nasadit plenky, je to vážně síla.

  Tajná nahrávka
  (TmD. DJ Skvrna Óňa, Pro Váš úsměv, 05.12.2003)
  Jeden můj známý, kterého z pochopitelných důvodů nebudu jmenovat (To aby si z toho Venco neměl průser), my zaslal nahrávku rozhovoru, který nahrál pomocí svého nového diktafonu...

  Nový vědecký objev: Pohlcovač tmy
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 26.11.2003)
  Po léta se nám tvrdilo, že žárovky vyzařují světlo. Poslední výzkumy však ukázaly, že je tomu jinak. Žárovky nevyzařují světlo, ale zato pohlcují tmu. Proto se jim správně má říkat pohlcovače tmy.

  Bimbovy apriliády
  (Pavel Nedbal, Pro Váš úsměv, 29.10.2003)
  Poetický byl začátek prvního dubnového dne, dával tušit rozjásaným jarním dnům, že člověk okouzlen zapomenul, kolikátý tento den jest. Jak se mi toto vymstilo, vypovídá tato historka

  Mužská pravidla pro ženy
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 24.09.2003)
  Pořád něco slýcháme o "ženských pravidlech". Konečně došlo i na muže. Tohle jsou naše pravidla! Všimněte si, prosím, že jsou všechna SCHVÁLNĚ uvedena jako pravidlo číslo 1.

  Zápisník filmového fanouška
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 09.09.2003)
  Do naší redakce dorazila poslední část deníčku jednoho nadšeného příznivce stříbrného plátna. Z jeho posledních řádek je zřejmé, že chozením do kina a pozorným sledováním filmů, lze procitnout a pochopit vše, co se okolo nás děje. :o)

  Mobil a rodiče
  (Redakce, Pro Váš úsměv, 26.08.2003)
  Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl, že koupím rodičům mobilní telefon. Bylo to skutečně dlouhé zvažování - v okolí už všichni měli mobil, jenom naši ještě ne. Proč? Jsou to naprostí antitalenti na cokoliv elektronického.

  | 0-50 | 50-51 |

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz