Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 17. 10. 2021     Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
58

zobrazení: 4232
známka: 0

Nejnovější komentáře
 • mon cler Verkauf Mon cler Outlet-Store <strong><a href="http://www . . . (Najdi 100 rozdílů, aneb nedělá z nás někdo blbce?)
 • <strong><a href="http://www.luxurywatcheslove.com/de/&qu ot;>Re . . . (Zastupitelé proti občanům - reportáž v ČT)
 • <a href="http://www.monclerinosterreich.me/de/&q uot;>moncler Verkauf . . . (Zajistí pouliční kamery bezpečí? Nikoliv.)
 • <strong><a href="http://www.daunenjackewiemoncler.co/de/ "> . . . (Advent v lese 2012)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 23 (z celkem 23 nalezených)

  Historický film "Luther"
  (Václav Šůcha, Film, 07.02.2006)
  V sobotu 11.2.2006 v 17:00 Vás zve o.s. Charis Stříbro v rámci cyklu "Dveře dokořán" na nekomerční projekci historického filmu LUTHER.

  Program kina (květen)
  (Redakce, Film, 04.05.2005)
  V květnu je na programu stříbrského kina Slávia dvacetdva promítání celkem deseti filmů. Dva z nich od nás obdržely čtyři hvezdičky a oba jsou shodou okolností filmy popisující život významných mužů. LETEC je o životě Howarda Hughese - slavného letce, režiséra a dobrodruha a životní cestu skladatele a hudebníka Raye Charlese můžete vidět ve filmu RAY.

  Program kina (duben)
  (Redakce, Film, 05.04.2005)
  Až na jednu výjimku, potvrzující pravidlo, nás v dubnu čekají samé tří až čtyř hvězdičkové (=dobré až výborné) filmy. A navíc v parádním skóre 6:4 - český film versus americký. Dubnové večery jsou stejně ještě poměrně chladné, tak proč si je nezpříjemnit třeba dobrým filmem ve Stříbře, v kině Slavia.

  Program kina (březen)
  (Redakce, Film, 01.03.2005)
  Co napsat k únorovému rozpisu stříbrského kina Slávia? Celkově by od nás obdržel tři hvězdičky, a to ještě s odřenými zády. Prostě ná čeká průměrná šeď osmi amerických a jednoho českého snímku. Snad jen první SEXBOMBA OD VEDLE všechny ostatní o něco málo převyšuje.

  Program kina (únor)
  (Redakce, Film, 14.02.2005)
  Únorový program kina Slávia ve Stříbře přináší celkem dvacet jedna představení pouhých osmi filmů. V čele je kritikou zavrhovaný, ale diváky navštěvovaný KAMEŇÁK 3, který můžete shlédnout celkem šestkrát! Dokonce je k dispozici i osobní setkání s jeho tvůrci spojené s autogramiádou.
  V poslední době se nám z různých důvodů nedaří uveřejňovat program kina včas. Nechcete se toho někdo ujmout?

  Program kina (leden)
  (Redakce, Film, 14.01.2005)
  V kině Slavia ve Stříbře můžete v průběhu ledna navštívit projekci celkem devíti filmů. Tři z nich od nás obdržely v hodnocení čtyři hvezdičky z pěti. Znamená to, že minimálně tyto filmy budou stoprocentně stát za shlédnutí.

  Program kina (prosinec)
  (Redakce, Film, 05.12.2004)
  A máme tady poslední letošní program stříbrského kina Slávia. Pět filmů z americké produkce doplňují dva české. A jaké jsou naše tipy? První a zároveň poslední letošní film, který od nás dostal plných pět hvezdiček jsou animovaní ÚŽASŇÁKOVI. Sice o něco hůře hodnocená, ale pro české diváky určitě velmi atraktivní, bude zimní komedie SNOWBOARĎÁCI.

  Program kina (listopad)
  (Redakce, Film, 01.11.2004)
  Ve stříbrském kině Slavia nás v listopadu čeká celkem jedenáct filmů. Z toho jsou čtyři z domácí produkce, což je slušná nadílka. Mimo opěvovaný film HOREM PÁDEM si určitě nenechte ujít snímek režisérky Theodory Remundové NIČEHO NELITUJI.

  Program kina (říjen)
  (Redakce, Film, 06.10.2004)
  Říjen patří komediím. Z deseti filmů, které nám nabízí stříbrské kino Slavia, je jich sedm a na pomyslném trůnu jim kraluje SHREK 2. Pokud ale máte "slinu" na něco vážnějšího, pak Vám doporučujeme americké drama VĚČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI.

  Program kina (září)
  (Redakce, Film, 03.09.2004)
  V září budete moci shlédnout ve stříbrském kině Slavia mimo jiné tři nové české filmy a nebo dva pohádkově laděné příběhy. Takže něco pro rodinky s dětmi. Na třetí díl Harryho Pottera ale nechoďte s úplně malými dětmi, určitě by se bály. A pokud se chcete bát Vy dospělí, pak je v nabídce jeden opravdu dobrý zombie horror ...

  Program kina (srpen)
  (Redakce, Film, 01.08.2004)
  Srpnový program letního kina ve Stříbře přináší pět filmů. Jsou to buď filmy divácky úspěšné nebo snímky, které měly nedávno premiéru. Pozorně si přečtěte začátky promítání, protože jsou v druhé polovině měsíce jiné a také si nezapomeňte spočítat, kdy vlastně film končí. Například po "Návratu krále" se nejspíš nedostanete domů před jednou hodinou ranní. :-)

  Program kina (červen)
  (Redakce, Film, 01.06.2004)
  Do prázdnin zbývá pouhý měsíc. Venku už začíná být opravdu hezky, a tak bude těžké vyměnit slunečný večer za potemnělý, chladný sál se stříbrným plátnem. Možná, že si v červnovém programu stříbrského kina Slavia najdete tahák, který Vás k návštěvě přiměje. A za měsíc HURÁ do "letňáku"!

  Program kina (květen)
  (Redakce, Film, 04.05.2004)
  S menším zpožděním je tady květnový program kina Slavia. Z předložené nabídky asi nejvíce vyčnívá černobílý film CASABLANCA z roku 1942. Je to opravdová klasika, kterou byste si neměli nechat ujít. A ostatní filmy? Podívejte se na hodnocení, přečtěte si recenze a pokud Vás některý film zaujme a počasí zrovna nebude nakloněné k obhlídce vyhřátých mezí, vyražte do kina.

  Program kina (duben)
  (Redakce, Film, 01.04.2004)
  Dubnový program kina Slavia je prošpikován několika skvělými filmy. Navíc máte možnost stát se, při promítání prvních třech, účastníky filmového festivalu Finále Plzeň 2004, protože tyto filmy budou přenášeny do stříbrského kinosálu pomocí satelitního přenosu. Třešničkou na dortu je účast režiséra filmu S BRÁCHOU NA ALJAŠCE - SEVERNÍ ŘEKA při jeho uvedení. Tleskáme vedoucímu stříbrského kina!

  Program kina (březen)
  (Redakce, Film, 01.03.2004)
  S prvním březnovým dnem Vám přinášíme čerstvý program stříbrského kina. Poprvé v nové podobě, která je určitě obsažnější a snad i přehlednější. U každého filmu najdete mimo jiné také hodnocení a odkazy na další informace nebo recenze. Tak čtěte, pište komentáře a choďte do kina!

  Program kina (únor)
  (Redakce, Film, 28.01.2004)
  Únorová nabídka stříbrského kina vypadá téměř jako přehled loňských propadáků. Toho, kdo zažil předsametové období, možná potěší německý film GOOD BYE, LENIN a příznivce romantických komedií ze "starých dobrých časů" film KAŠLU NA LÁSKU. Ostatní nestojí za nic.

  Program kina (leden)
  (Redakce, Film, 07.01.2004)
  Stříbrské kino Slavia začíná promítat od příštího úterý. Lednová nabídka je podle nás dosti slabá, a tak nevíme který film Vám pro tentokrát doporučit. Snad akční KILL BILL nebo rodinný HLEDÁ SE NEMO.

  Program kina (prosinec)
  (Redakce, Film, 30.11.2003)
  V první, větší "polovině" prosince nás čeká dvanáct promítání devíti filmů. V té druhé už jen gauč, cukroví, řízky, bramborovej salát a spousta okoukaných pohádek v "bedně". Takže si nenechte proklouznout mezi prsty poslední letošní příležitost k návštěvě kina. Naším tipem jsou HODINY, MATRIX REVOLUTION a rodinný fim HLEDÁ SE NEMO.

  Program kina (listopad)
  (Redakce, Film, 30.10.2003)
  V listopadu nás čeká patnáct filmů včetně dvou určených pro dětské diváky. Bude veselo, protože je připraveno celkem sedm komedií plus skvělá DOBA LEDOVÁ. Dalšími trumfy na listopadovém programu jsou český film ŽELARY a americký biografický film FRÍDA nominovaný na šest Oscarů.

  Program kina (říjen)
  (Redakce, Film, 10.10.2003)
  MKS nám tentokrát nezaslalo přehled promítaných filmů, tak jako v předchozích měsících. Proto jsme nejdříve uvažovali o tom, že program kina nezveřejníme. Po několika žádostech čtenářů jsme však usoudili, že jim říjnový přehled promítaných filmů chybí. Teď je tedy k dispozici včetně popisků a odkazů na recenze.

  Program kina (září)
  (Redakce, Film, 04.09.2003)
  V září končí promítání v letním kině, takže máte poslední tři možnosti k návštěvě. S létem ale nekončí filmová nabídka. Dalších 12 filmů včetně dvou pro rodiče s dětmi je pro Vás připraveno ve zbylém období. V srpnu prý byla návštěvnost rekordní, a tak doufáme, že i na září jsou vybrány filmy, které Vás zaujmou a přivedou do kina.

  Program letního kina (srpen)
  (Redakce, Film, 24.07.2003)
  Na druhý prázdninový měsíc si pro nás Městské kulturní středisko připravilo několik filmových trháků. Tak nezbývá, než doporučit - přečtěte si tento článek, který mimo přehledu filmů obsahuje i přímé odkazy na recenze a CHOĎTE DO KINA!
  Nepřehlédněte, že od 2.8.2003 do 14.8.2003 se filmy promítají od 21:30 hod. a od 16.8.2003 už od 21 hod.!

  Program letního kina (červenec)
  (Redakce, Film, 10.07.2003)
  Chcete vědět co se promítá v letním kině, které najdete hned vedle stříbrského náměstí? Na letošní červenec se MKS podařilo získat poměrně slušné filmy. Každý si určitě vybere.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Říjen  >>
  PoÚtStČtSoNe
      1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz