Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 01. 04. 2023     Svátek slaví Hugo, zítra Erika Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Štít

zobrazení: 4857
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 20 (z celkem 20 nalezených)

  Na osmém ročníku Pískovny zahraje osm kapel
  (Petr Patočka, Hudba, 25.06.2009)
  Stejně tak jako k létu patří teplé počasí a prázdninová atmosféra, k červenci patří ve Stříbře navíc jeden hudební festiválek zvaný PÍSKOVNA (většině z vás jistě známý). Jak již samotný název naznačuje, místem konání je jako vždy pískovna v Nádražní ulici ve Stříbře (naproti stavebninám, vedle sběrny surovin). V letošním roce se připravuje již osmý ročník a věřte, že 18.7.2009 bude dost důvodů tento hudební festival navštívit.

  Podpořte Katchenku svým hlasem
  (Kateřina Špetová, Hudba, 01.04.2008)
  Do naší redakční pošty dorazil mail s prosbou čtrnáctileté Katky, jestli bychom nezveřejnili odkaz na její videoklip, který zaslala do soutěže Zazpívej si na Ewa tour 2008. Soutěž s hlasování probíhá do konce tohoto týdne (5. dubna) a najdete ji na stránkách Ewy Farné (www.ewafarna.cz). Katka je v době vydání tohoto článku na 2. místě v Plzeňském kraji. Rádi odkaz zveřejňujeme, posíláme také svůj hlas do hlasování a držíme palce! A co Vy? Líbí se Vám jak Katka zpívá? Podpořte ji svým hlasem.

  Hudba jednoho města - hudba města Stříbra
  (Redakce, Hudba, 21.12.2007)
  Tradiční pořadatelská trojice Bída Band, Coward a STROM by vás ráda pozvala na další ročník Hudby jednoho města. Pro neznalé - hudební přehlídky hudebních skupin, které působí ve městě Stříbře a jejichž členům se podaří o 1. svátku vánočním se sejít a vystoupit před svými fanoušky. Letošní večer plný muziky bude ještě obohacen o vystoupení hosta - Míši Leichta (Cop, Forehand, ...), který Vám určitě zahraje něco ze své poslední sólové desky.

  Zelená louka letos trhá rekord v návštěvnosti
  (Aleš Bohuslav, Hudba, 23.09.2007)
  Aktualizováno V letním kině ve Stříbře se o víkendu opět po roce sešli příznivci punkové hudby. Letošní návštěvnost místního festivalu Na Zelené louce dokázala, že lidí, kteří od hudby očekávají jednoduchost, přímočarost a syrovou energii, je v okolí města více než dost. Na festival totiž přišlo více než 250 návštěvníků, převážně z řad mládeže, ale našly se i starší ročníky.

  PÍSKOVNA VI. - 6.7.2007
  (Petr Patočka, Hudba, 03.07.2007)
  6.7.2007 od 13 hod. se jako každý rok rozjede (nejen hudební) akce ve Stříbře - pískovně. NEZAPOMEŇTE, kdo na pískovně nebyl - jako by nebyl. Zábava, dobrá hudba a občerstvení zajištěno !!

  program: DJs group J3D, Silwer, Corchen, dívčí divadlo, Bída Band, Studio B, freestyle barman, Coward, Fatty Lumpkin
  soutěže: Pivní král, králek a princezna, Tarzan

  Coward prý chystá nové CD
  (Petr Patočka, Hudba, 07.01.2007)
  Známá hudební partička skupina COWARD připravuje nové CD, a protože není nic jednoduššího, než se kluků zeptat, co je na tom pravdy, tak jsem se zeptal. A odpovědi? Tady je máte:

  Divočák fest 8
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 12.06.2006)
  open air festival alternativní rockové hudby
  Stříbro, terén sv. Petra, 17.6.2006 od 10.00 hod.
  V sobotu bude již po osmé v řadě zahájen stříbrský letní festival alternativní hudby "DIVOČÁK FEST". Letošní ročník je součástí stříbrských městských oslav, které budou probíhat na motokrosovém terénu sv. Petra za Stříbrem.

  TANEC V JETELI
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 26.04.2006)
  A je to tady! Ještě před pár týdny byla kosa jak v Rusku a dnes? Tričko, kraťasy a opalovačka. Musíme věřit, že to počasí vydrží minimálně až do sobotního večera, a nezačne třeba sněžit. Koná se totiž druhý ročník předbeltainu (den před keltským svátkem jara) na prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie (u čerpací stanice Agip) ve Stříbře.

  Punk-rockový večer v Argentárii
  (Petr Fousek, Hudba, 07.07.2005)
  Dne 9.7. 2005 (sobota) se v Argentárii uskuteční hudební akce, které se zúčastní kapely Mandrage (slavná punk-RNR-popová kapela z Plzně, finalisté Můzy 2005), Yellow Fingers (legendární formace z Mariánských lázní, na počátku hrající punk, dnes něco mezi punkem, blues a popem) a stříbrští Madman.

  III ro(c)ky Piva Zdarma!
  (Aleš Bohuslav, Hudba, 02.05.2005)
  Před třemi lety se na stříbrském gymnáziu poprvé uskutečnilo vystoupení skupiny Pivo zdarma!, tenkrát beze jména v aule na školním anglickém matiné. Zahrála jen 4 písně. Dnes se chystá na výroční koncert.

  Předmájový večer se Zrcadly
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 20.04.2005)
  Na poslední dubnový pátek (29.4.) od 20 hodin je pro všechny znalce dobré zábavy připraven pohodový večer s folkrockovou hudbou skupiny ZRCADLA. V dosud prakticky nevyužívaném prostoru, v okolí kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře, pro Vás bude připraven koncert pod širým nebem, který si určitě nenechte ujít. Navíc je, díky finančnímu příspěvku města Stříbra, vstupné na toto vystoupení zcela ZDARMA!

  Pozvánka na 25.12.2004 – aneb co jste pod stromečkem nenašli…
  (Redakce, Hudba, 23.12.2004)
  Hudba jednoho města ve spolupráci s o.s. STROM a MKS Stříbro si Vás dovoluje pozvat 25.12.2004 do kulturního domu ve Stříbře na zajímavou vánoční akci

  COWARD doma ve Stříbře nic nedostane
  (Petr Patočka, Hudba, 25.10.2004)
  V jednom z předešlých článků jste se mohli dozvědět, že stříbrská skupina COWARD skončila ve finále České rockové ligy na vynikajícím druhém místě a ještě získala cenu diváků. Za své umístěním si odváží COWARDI i jednu z hlavních cen a tou je 35% sleva na nákup aparatury Marshall a 10 dní zdarma v nahrávacím studiu SHARK v Bzenci.

  COWARD sklízí úspěchy na hudební scéně
  (Redakce, Hudba, 12.10.2004)
  Všem jistě dobře známá stříbrská hudební skupina COWARD se umístila ve finále České rockové ligy na perfektním druhém místě. Prvenství, které jim uniklo jen o prsa, si odvezlo pražské hudební seskupení PANGEA.

  6. Divočák fest ve fotografii
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 31.08.2004)
  Poslední víkend v červnu se ve stříbrském letním kině konal open air festival alternativní rockové hudby. Pozdě ale přece si teď můžete prohlédnou padesát fotografií nejen z této akce, ale i z požáru ze dvora sousedního objektu, který kromě toho, že se konal ve stejnou chvíli, neměl s akcí a jejími aktéry nic společného.

  Na zelené louce 2004
  (Lukáš Hrábek, Hudba, 31.07.2004)
  Ve stříbrském letním kině se po roce znovu uskuteční rockový festival Na zelené louce. Druhý ročník nabídne sedm skupin z celého Plzeňského kraje.

  Divočák fest No. 6 - Stříbro 26.6.2004
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 09.06.2004)
  V sobotu 26.6.2004 se již po šesté v řadě uskuteční stříbrský letní festival alternativní hudby "DIVOČÁK FEST". Tuto tradiční akci s nezaměnitelným zvukem a v nezaměnitelném prostředí letního kina ve Stříbře pro Vás připravilo o.s. STROM ve spolupráci s domácí hudební skupinou COWARD a Městským kulturním střediskem.

  Punk v letním kině
  (Lukáš Hrábek, Hudba, 22.09.2003)
  Poslední prázdninová sobota přilákala do Stříbra příznivce rockové hudby a punku z celého západočeského kraje. V areálu letního kina se totiž konal festival Na zelené louce, na kterém vystoupilo celkem osm skupin - Trvalé následky, V rámci možností, Taras Bullba, In Public Ill, Sex deviants, Řeťezová reakce, Disharmonici a Pivo zdarma.

  Srpnové rockové koncerty ve Svojšíně
  (Tomáš Möller, Hudba, 22.07.2003)
  Rock club "Na Rychtě" ve Svojšíně je už několik let garantem nezávislé kultury v regionu. Před asi 8 lety zde, přestavbou bývalé konírny, vznikl malý sál, který svou velikostí přesně vyhovuje akcím klubového charakteru. I letošní srpen zde najdete několik akcí, mimo jiné i dva rockové koncerty.

  Malé ohlédnutí aneb Divočák za všechny minimální prachy ???
  (Petr Patočka, Hudba, 08.07.2003)
  STROMu se díky menšímu administrativnímu průtahu s registrací ( časově to bylo za pět dvanáct ..!! ) podařilo podat žádost na zasedání zastupitelstva města Stříbra o finanční dar na akci Divočák fest VI. Vzhledem k rozpočtu akce – který byl cca 50 tisíc Kč bylo žádáno o dar ve výši 10.tisíc Kč. ( No ale nakonec bylo odsouhlaseno 5.tisíc Kč !! )

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz