Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 29. 05. 2023     Svátek slaví Maxim, zítra Ferdinand Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Štědrovečerní zvo(L)nění 2010 - 12
autor: Václav Šůcha (http://foto.grafikstudio.cz/)
zobrazení: 4022
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 36 (z celkem 36 nalezených)

  Na Městském úřadě Stříbro byl zřízen Czech Point
  (Redakce, Městský úřad, 11.01.2008)
  Název Czech POINT neboli Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál zvolili ministerští úředníci pro označení místa, kde lze požádat o výpisy z různých, státními úřady vedených, rejstříků. Takové kontaktní místo od 2. ledna 2008 zřídil ve svých prostorách i na Městský úřad Stříbro.

  Pozvánka na říjnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 19.10.2007)
  Město Stříbro Vás zve na 12. veřejné zasedání svého zastupitelstva. Jednotlivé body programu jednání najdete v článku včetně odkazu na zveřejněné pracovní materiály. A co zajímavého z nich lze vyčíst? Vznik STK ve Stříbře, snahu Stříbra získat více peněz ze státního rozpočtu, hledání peněz na odstupné bývalého ředitele MKS, výši odměn členů finančního výboru nebo plánovaný výběr toho, kdo rozprodá bývalé kasárny. V programu se ale bohužel nedočtete, že se bude projednávat i rozpočet a plán investičních akcí na rok 2008, a to je docela podstatná chyba. Alespoň my si to myslíme.

  Střípek z květnového zastupitelstva
  (Petr Patočka, Městský úřad, 18.05.2007)
  Včerejší 8. zasedání zastupitelstva bylo extrémně krátké (cca trvání kolem jedné hodiny!!), obsahově strohé (asi není co řešit??) a s žalostnou účastí občanů (vyjma zaměstnanců Městského Úřadu a zastupitelů nás tam bylo asi 5 prostých občanů).
  Z programu jednání bych se lehce pozastavil nad jedním bodem, a to pracovním materiálem č. 5.2 - což je dodatek k vyhlášce o místním poplatku za užívání veřejného prostranství.

  Konečně mohu chválit II.
  (Petr Patočka, Městský úřad, 27.12.2006)
  Bude to pomalu dva roky, co jsem koncem února 2004 napsal malý příspěvek, ve kterém jsem nešetřil chválou. Jednalo se o návrh zastupitele MVDr. Josefa Steinera – na zrušení vyhlášky týkající se poplatku ze vstupného. Chválil jsem tenkrát předčasně a doslova jsem se ukvapil - vyhláška zrušena nebyla a zůstala v platnosti.

  Pozvánka na červnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 21.06.2006)
  Po mimořádném zastupitelstvu, které proběhlo minulý čtvrtek a které i podle slov samotných zastupitelů dopadlo tak, jako kdyby se vůbec nekonalo, jste zváni tento čtvrtek na další veřejné jednání městských zastupitelů. Jeho program je opět takový, jak jsme na něj zvyklí - pro nezasvědcené téměř nic neříkající. Proč nemůže být například u bodu "Návrh na odkoupení veřejné technické infrastruktury" uvedeno alespoň jaké infrastruktury a kde se nachází? Nebo bod "Zrušení úkolu OZV č. x/2006 o místním poplatku" - co je to vyhláška X/2006? O jakém poplatku - ze psů, za odpad, za pronájem veř. prostranství, hracích automatů, atd. nebo snad všech najednou? To se opravdu starosta nedokáže za celé čtyři roky jeho funkce podepsat pod něco smysluplnějšího, co by na veřejné jednání zastupitelstva dokázalo přitáhnout více lidí? Nebo se jich snad bojí?

  Pozvánka na květnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 02.05.2006)
  Tradičně nelákavý program jednání stříbrského zastupitelstva by Vás měl pozvat ve čtvrtek o páté na radnici. Na programu ale opět postrádáme jednání o ukončení členství Stříbra v MAS Český Západ - Místní partnerství a vstup Města Stříbra do MAS Mže. Nechápeme, proč tuto skutečnost starosta spolu s místostarostou neustále tají a hodlají změnu členství prosadit bez vědomí ostatních zastupitelů.

  Pozvánka na březnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 27.03.2006)
  Ve čtvrtek jste zváni na pravidelné veřejné zasedání zastupitelstva Města Stříbra. Z programu lze "vytušit", že se bude, mimo jiné, projednávat územní plán Stříbra a využití bývalých kasáren. Co se bude skrývat pod bodem "Různé" netušíme, ale už tradičně můžeme čekat nějakou lahůdku.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 30.01.2006)
  Před námi je první veřejné sezení zastupitelů Města Stříbra v tomto roce. Program, který byl veřejnosti předložen, je doslova nabitý "nicotou". V našem městě je zřejmě všechno v naprostém pořádku, takže v podstatě ani není co probírat. Natož před zraky občanů. No, podívejte se sami a řekněte ...

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 13.12.2005)
  Ve čtvrtek o páté začíná ve velké obřadní síni stříbrské radnice letošní poslední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Hlavním tématem celého jednání je rozpočet města na rok 2006. Přečtěte si celý program a přijďte si poslechnout, jak zastupitelé hodlají naložit se svěřenými finančními prostředky. Abychom Vás více navnadili: Co třeba říkáte na to, že městu se nedaří sehnat finance na slibovaný bazén, a proto chce příští rok pro změnu nové kluziště?

  Pozvánka na listopadové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 21.11.2005)
  Letošní předposlední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra se koná tento čtvrtek od 17 hodin na stříbrské radnici. Nejzajímavějšími body jednání budou rozpočet města na příští rok, plán města - jak naložit s práznými kasárnami a dvě nové vyhlášky. Více v článku s programem jednání ...

  Pozvánka na říjnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 19.10.2005)
  Zítra v pět hodin odpoledne začíná říjnové veřejné jednání zastupitelstva města Stříbra. Zajímavými tématy určitě jsou rozpočet na rok 2006, záměr postavit novou mateřskou školu místo těch nedávno zrušených, poplatky za psy nebo zhodnocené stavební pozemky. Kompletní program najdete v článku ...

  Notebooky pro zastupitele
  (Petr Patočka, Městský úřad, 26.09.2005)
  Jak nás nedávno informoval tisk (a na posledním zasedání se každý z návštěvníků mohl všimnout) - je tu malá novinka. Na stolech stříbrských zastupitelů se objevily přenosné počítače - NOTEBOOKY.

  Pozvánka na červnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 17.06.2005)
  Blíží se letní prázdniny. Čas volna nejen pro školáky, ale i pro naše zastupitele. Příští čtvrtek se tak sejdou naposledy v tomto pololetí. A co mají na programu? Z šestnácti bodů jednání jsou pro širokou veřejnost zajímavé maximálně dva. Koncept územního plánu města Stříbra a prodej pozemků firmě Lidl. Přijďte se podívat na ty zastupitele, kteří neváhají zdvihnou ruku tak, aby komerce zase mohla zvítězit nad životním prostředím a logikou.

  Pozvánka na květnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 02.05.2005)
  Na květnovém veřejném zasedání zastupitelstva města Stříbra přijdou na přetřes některé městské vyhlášky. Ty stanovují poplatky za využití veřejného prostranství, ze vstupného nebo ze psů. Jako poslední přijde na řadu Vyhláška o regulaci některých činností v městské památkové zóně, která je na programu už asi po čtvté. Podaří se zastupitelům pod záminkou rušení nočního klidu zakázat provoz výherních automatů v centru Stříbra?

  Střípky z březnového zastupitelstva
  (Petr Patočka, Městský úřad, 04.04.2005)
  Dovolím si Vám přiblížit průběh 23. zasedání zastupitelstva města Stříbra očima běžného občana. Nejedná se o podrobný a úplný průběh zasedání, ale o jakýsi "výcuc" toho zajímavého co bylo k vidění a slyšení.

  Pozvánka na březnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 29.03.2005)
  (aktualizováno) Podle programu březnového veřejného zasedání zastupitelstva města Stříbra to vypadá na krátkou odpolední schůzku. Pokud se neobjeví nějaké zajímavé téma v diskuzi s občany nebo v bodě nazvaném RŮZNÉ bude tohle jednání zastupitelů asi jedna velká nuda. Přesto jste všichni samozřejmě zváni ... ;-)
  Nové body jednání jsou označeny tučně.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 07.02.2005)
  Ve čtvrtek odpoledne jste všichni zváni na letošní první veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Nejzajímavější budou určitě Zpráva o plynofikaci jižního města a Vyhláška o regulaci některých činností v městské památkové zóně.

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 09.12.2004)
  Určitě zajímavé bude letošní poslední veřejné zasedání zastupitelstva města Stříbra. Mimo jiné budou schvalovány půjčky z fondu rozvoje bydlení, polatek za mateřské školky a školní družiny, poplatek za odvoz odpadu a dozvíme se i nové informace o víceúčelovém centru (bazénu) ve Stříbře.

  Pozvánka na listopadové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 14.11.2004)
  Ve čtvrtek zasednou zastupitelé. Vypadá to, že s nedostatkem peněz v městské pokladně klesá i počet projednávaných bodů, a tak asi nejzajímavějším bodem programu bude plánování financí na příští rok. Leda že by nás měští úředníci nepřekvapili a připravili opět několik zajímavých témat až takzvaně "na stůl".

  Pozvánka na říjnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 20.10.2004)
  Zítra v pět hodin odpoledne začíná říjnové veřejné jednání zastupitelstva města Stříbra. Témata jako rozpočet 2005 nebo poplatky za mateřské školky budou určitě zajímavá. A jak asi dopadne ocenění Cowardu? Bude ...? Nebude ...?
  Kompletní program najdete v článku ...

  Pozvánka na záříjové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 04.09.2004)
  Po prázdninové pauze nás zastupitelé zvou na veřejné zasedání městského zastupitelstva, které se koná příští čtvrtek na stříbrské radnici. Poměrně dlouhý program tohoto jednání najdete v článku ...

  Pozvánka na červnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 18.06.2004)
  Poslední zastupitelstvo před prázdninovou pauzou se koná příští čtvrtek. Rozhodně ujít by si ho neměli občané bydlící "za řekou" neboli obyvatelé jižního města. Na programu jednání je plynofikace této části Stříbra.

  Pozvánka na květnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 11.05.2004)
  Ve čtvrtek opět usednou zastupitelé města Stříbra za dlouhý stůl a budou jednat. Mimo jiné budou tentokrát rozdělovat půjčky a volit občana roku 2003. Zaváhá kdo nepřijde ;-).

  Střípky z dubnového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 22.04.2004)
  První dubnový den se na stříbrské radnici sešli zastupitelé ke svému letošnímu druhému pravidelnému sezení. Program byl, jaký byl, a tak se není čemu divit, že krom zaměstnanců městského aparátu a pozemkových kupců, kteří se vypařili ihned po schválení prodeje, se nepřišlo podívat více občanů, než je prstů na jedné ruce.

  Pozvánka na dubnové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 27.03.2004)
  Příští čtvrtek se na stříbrské radnici koná druhé plánované veřejné zasedání zastupitelstva. Třináct pánů a dvě dámy budou jednat podle následujícího programu. Podaří se jim napodruhé zrušit vyhlášku o poplatku ze vstupného?

  Střípky z únorového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 26.02.2004)
  Podle dosavadní čtenosti, soudím, že zájem o jednání zastupitelstva by byl. Jenže obětovat tři až čtyři hodiny svého života se chce málokomu. A tak kdo nebyl a přesto je zvědavý, co se dělo, má dvě možnosti. Buď si přečíst měsíc po jednání strohý zápis nebo tady a teď můj subjektivní pohled.

  Pozvánka na únorové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 13.02.2004)
  Tak a už je to tady. Další ročník pravidelných večírků na stříbrské radnici začíná. Z programu toho prvního se moc vyčíst nedá. Snad jen představení záměru řešení dopravní infrastruktury. Že by nové parkoviště a chodníky před poštou? ;-) Necháme se překvapit …

  Střípky z prosincového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 22.12.2003)
  Poslední letošní zasedání zastupitelstva se konalo minulý čtvrtek. Zatím co Vy jste nakupovali dárky a pekli cukroví, já tam seděl, poslouchal a psal si poznámky :-D. Tak pokud chcete vědět, co mě zaujalo tentokrát, čtěte dál …

  Pozvánka na prosincové zastupitelstvo
  (Redakce, Městský úřad, 12.12.2003)
  V listopadu se pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva na internetových stránkách Městského úřadu vůbec neobjevila. Teď se blíží termín prosincového zasedání a ejhle, pozvánka je na světě a včas. Na Městský úřad posíláme pochvalu a Vám předkládáme program jednání.

  Tak nám to pěkně utíká …
  (Petr Patočka, Městský úřad, 04.12.2003)
  a než se ohlédneme, máme tady konec roku. Přijde nebo spíš přiletí Ježíšek, protože by to jinak asi nestíhal, a pak nastane očekávaný den "D" (no, je to spíš den "S" jako Silvestr) ... a většina z nás bude v tento slavnostní den lehce bilancovat a především druhým přát něco do toho nového roku.

  Daň z dobré vůle něco dělat
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 02.12.2003)
  Na posledním zasedání zastupitelstva, mimo jiné, byl opětovně prodloužen život vyhlášce, která nařizuje všem pořadatelům sportovních a kulturních akcích odevzdat deset procent z vybraného vstupného do kasy Městského úřadu. Možná by vyhláška byla k něčemu ve městě, kde je přehršel těchto akcí, ve smyslu regulačním, ale co ve městě, kde se neděje téměř nic?

  11. zastupitelstvo: "Kryštof odchází, Pivrnec přichází…"
  (Petr Patočka, Městský úřad, 23.11.2003)
  Už si pomalu zvykáme na různé kontroly a důležité akce ze strany Policie ČR, a tak nikoho ani nepřekvapí, něco podobného, co na nás Městský úřad ve Stříbře (za asistence Policie) připravuje – akci Pivrnec. (Název jsem si vymyslel, ale pokud by se vám podařilo zjistit oficiální pojmenování kontroly, dejte mi vědět.)

  Střípky z říjnového zastupitelstva
  (Tomáš Möller, Městský úřad, 28.10.2003)
  Minulý čtvrtek zasedali zastupitelé. Kromě pracovníků Městského úřadu, ostatních organizací města a novinářů vždy sleduje jejich práci jen hrstka jedinců (není se čemu divit, jednání bývají opravdu psychicky náročná:-). Některé body z tohoto jednání jsem se rozhodl Vám zprostředkovat.

  Říjnové zasedání zastupitelstva
  (Redakce, Městský úřad, 20.10.2003)
  Včera (v neděli?) byla zveřejněna na stránkách Městského úřadu pozvánka na zasedání zastupitelstva. Myslíme si, že program tohoto jednání obsahuje několik bodů velmi zajímavých pro širokou veřejnost. Například rozpočet na příští rok, záměr výstavby víceúčelového centra (tj. možnost koupání) nebo poplatek za likvidaci odpadu.

  Příspěvek na obnovu památek
  (Redakce, Městský úřad, 23.09.2003)
  Vlastníte nemovitost zapsanou v Ústředním seznamu kulturních památek nacházející se v městské památkové zóně ve Stříbře? Pak máte možnost zažádat o finanční příspěvek na její obnovu. Veškeré podrobnosti najdete v následujícím článku.

  Sportovně-relaxační areál
  (Redakce, Městský úřad, 05.09.2003)
  Se souhlasem zastupitele pana Mgr. Miroslava Fikrleho (CZ) zveřejňujeme jeho návrh, který byl předán na Hospodářský a investiční odbor městského úřadu ve Stříbře. První část tohoto materiálu byla navržena k zapracování do návrhu rozpočtu pro rok 2004. Jedná se postupné vybudování sportovního areálu s otevřeným bazénem.

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz