Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 29. 05. 2023     Svátek slaví Maxim, zítra Ferdinand Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Bitva o řopík
Nepřátelská technika vyráží do útoku.
zobrazení: 6274
známka: 1.00

Nejnovější komentáře
 • You have put great unique views in this content. banksto wn speech therapy (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • A lot of of what you claim happens to be surprisingly accurate and it makes me w . . . (Mnoho povyku pro nic )
 • hbBNwJkvGXpZq (Zpátky na STROM)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 30 (z celkem 30 nalezených)

  Provozní doba kluziště a ceník vstupného
  (Redakce, Sport, 18.12.2007)
  Aktualizováno 6.12.2007 bylo po rekonstrukci (zvětšení plochy) znovuotevřeno víceúčelové hřiště s umělou ledovou plochou. Stříbrský zimní stadion nyní svými parametry splňuje podmínky pro hokejová utkání. I proto bylo nutné upravit provozní dobu kluziště tak, aby bylo možné vyhradit čas pro hokejové hráče a fandy. Rada Města Stříbra na svém posledním jednání schválila novou provozní dobu, kterou najdete v článku společně s kontakty na správce kluziště, u kterých je možné si objednat pronájem hřiště.

  Volebalový turnaj vyhráli Majáci
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sport, 17.12.2007)

  Čtvrtý ročník Vánočního volejbalového turnaje, který se konal druhou prosincovou sobotu v tělocvičně Základní školy v Gagarinově ulici ve Stříbře, vyhrálo družstvo, které si říká Majáci. Jeho členové, kteří jsou posbíráni od Zbůchu po Horšovský Týn, se turnaje zúčastnili už podruhé. A jak dopadla ostatní družstva? V následujícím textu najdete kompletní výsledky turnaje a odkaz na několik desítek fotografií z turnaje.


  Vánoční turnaj počtvrté
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sport, 13.11.2007)
  Před třemi roky vznikla tradice vánočních volejbalových turnajů smíšených družstev a letos plánuje pořadatel její pokračování. Proto všichni vy, kteří se věnujete pinkání míče přes vysokou síť, přijměte pozvání STROMu ke čtvrtému ročníku Vánočního volejbalového turnaje. Letošní ročník přinese 2 malé úpravy pravidel, a tak čtěte dál, ať se je dozvíte.

  "O koule Duchmauze" - 3. ročník turnaje v petanque
  (Jiří Markalous, Sport, 03.10.2007)
  Vážení přátelé petanque, občanské sdružení Stříbrští občané městu si Vás dovoluje pozvat na petanqový turnaj dvojic, který se koná tuto neděli 7.10.2007 od 10.00 hodin na hřišti v prostorách minoritských zahrad.

  1. turnaj Stříbrské squashové ligy 3.2.2007
  (Miloš Kačer, Sport, 05.02.2007)
  V sobotu 3.2.2007 proběhl, účastníky již dlouho vyhlížený, squashový turnaj ve stříbrské sportovní hale. Jednalo se o úvodní podnik vznikající squashové ligy. Na ranní prezentaci dorazilo celkem 20 squashových borců, přičemž rovný tucet hráčů z nich absolvoval i vůbec historicky první squashový turnaj ve Stříbře, dubnový Squash Open 2006. Organizátoři turnaje se nezměnili, byli jimi opět Miloš Kačer a Petr Kocek. To vše pod záštitou TJ Baník Stříbro.

  Squashový turnaj
  (Miloš Kačer, Sport, 21.01.2007)
  Zdravím všechny příznivce a příznivkyně squashe a dovoluji si Vás pozvat na únorový squashový turnaj, kde změří síly všichni squashový nadšenci, ať už úplní začátečníci a nebo ostřílení harcovníci.

  Další ročník turnaje je za námi
  (Tomáš Möller, Sport, 14.12.2006)
  Během minulé soboty proběhl třetí ročník Vánočního volejbalového turnaje smíšených družstev, který každoročně pořádá občanské sdružení Stříbrští občané městu. V článku najdete krátké ohlédnutí, výsledky a fotografie z turnaje.

  Vánoční volejbalový turnaj
  (Tomáš Möller, Sport, 24.11.2006)
  Občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM) zve všechny amatérské volejbalové nadšence na třetí ročník Vánočního volejbalového turnaje smíšených družstev. Ten se bude konat, tradičně, druhou prosincovou sobotu (9.12.2006) v tělocvičně Základní školy v Gagarinově ulici.

  Nelítostný souboj politických stran ... na bulodromu
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sport, 15.10.2006)
  Občanské sdružení STROM uspořádalo v sobotu 14.10.2006 na hřišt (bulodromu) v minoritských zahradách pétanquový turnaj. Hrací týmy - dvojice - byly utvořeny z kandidátů jednotlivých stran, kteří jsou zapsáni na volebním lístku blížících se voleb 2006 do zastupitelstva města Stříbra.

  „Butovský“ volejbalový turnaj
  (Roman Mužík, Sport, 16.07.2006)
  Jako každý rok je pro přátele volejbalového míče připraven „Butovský“ turnaj smíšených družstev. Přihlásit se mohou rekreační volejbalová družstva v den konání tj. 29. července 2006 v 8.45 hod. na stadionu ve Stříbře.

  Florbalový oddíl hledá nové členy
  (Miloš Kačer, Sport, 12.06.2006)
  Dobrý den,
  florbalový oddíl FBC Stříbro hledá nové zájemce do nově založených družstev starších a mladších žáků. Obě družstva se budou příští rok zůčastňovat soutěžních utkání ve svých věkových kategoriích.

  Petanqový turnaj „O koule SVOBODY“
  (Jiří Markalous, Sport, 11.04.2006)
  o.s. STROM si Vás dovoluje pozvat na 1. ročník petanqového turnaje trojic. Využijte prodlouženého svátečního víkendu a přijďte si zahrát a pobavit se u této nenáročné a pohodové hry. Jsou zváni všichni od ostřílených hráčů až po úplné začátečníky.

  Squash Open Stříbro 2006
  (Petr Kocek, Sport, 08.03.2006)
  aktualizováno
  TJ Baník Stříbro vás zve na 1. squashový turnaj ve Stříbře - Squash Open Stříbro - squashový turnaj jednotlivců. Přijďte změřit své síly se známými i neznámými soupeři, zakusit atmosféru opravdového utkání, zlepšit si fyzičku a poznat nové sportovní přátele ...

  Nový "zimák" ve Stříbře - představa
  (Redakce, Sport, 23.02.2006)
  Včera zveřejnilo Město Stříbro na své úřední desce výzvu, že hledá dodavatele projektu nového víceúčelového hřiště s umělou ledovou plochou. Ze zadávacích podmínek výběrového řízení si můžete udělat obrázek, jak by nový "zimák" měl vypadat.

  Stříbro může být i zlaté …
  (Petr Patočka, Sport, 29.01.2006)
  Že je to nesmysl? Ne, není. Je to opravdu možné. Včera jsem po dlouhé době slyšel z televizního přijímače zprávu o našinci - o někom ze Stříbra. (Naposledy to byla velice zajímavá reportáž o neobvyklém oddávání našeho pana starosty, a to jistě jen tak žádná zpráva netrumfne, ale tohle bylo něco jiného …).

  Cyklotrasy spojují regiony
  (Jan Florian, Sport, 23.11.2005)
  V Chodové Plané se v pátek sejdou nejen milovníci cyklistiky, ale i starostové a široká veřejnost. Mikroregion Konstantinolázeňsko pro ně připravil slavnostní setkání s názvem Společné cyklotrasy.

  "O koule Duchmauze" - 1. ročník turnaje v petanque
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sport, 04.10.2005)
  Vážení přátelé petanque, občanské sdružení Stříbrští občané městu si Vás dovoluje pozvat na petanqový turnaj dvojic, který se koná tuto sobotu 8.10.2005 od 9.30 hodin na hřišti v prostorách minoritských zahrad.

  Hledají se florbaloví junioři
  (Miloš Kačer, Sport, 24.05.2005)
  Chci upozornit všechny, kdo mají zájem hrát florbal, na novinu... FBC Stříbro založilo 7.května 2005 juniorský tým, který je do příští sezóny přihlášen do severozápadní ligy juniorů (= 3. liga juniorů).

  Zpráva z Vánočního volejbalového turnaje
  (Tomáš Möller, Sport, 17.12.2004)
  Minulou sobotu (11.12.2004) se konal Vánoční volejbalový turnaj smíšených družstev. Do tělocvičny Základní školy Gagarinova ve Stříbře se sjelo poměřit své síly celkem 8 týmů.

  Výstavbu bulodromu pro petanque zahájíme na jaře 2005
  (Petr Patočka, Sport, 29.11.2004)
  Již v minulosti jsme Vás několikrát informovali o záměru vybudovat bulodrom "(BULODROM-STORY)" … a co je nového?"
  Musím se přiznat, že původně vše nasvědčovalo dodržování předlistopadových pětiletek! Dnes musím konstatovat, že tomu tak není a konečně nic (a nikdo) nestojí v cestě jedno malé petanquové hřiště (bulodrom) v minoritských zahradách ve Stříbře vybudovat.

  Připravuje se Vánoční volejbalový turnaj
  (Tomáš Möller, Sport, 15.11.2004)
  Druhou prosincovou sobotu pořádá občanské sdružení Stříbrští občané městu (STROM) Vánoční volejbalový turnaj amatérských smíšených družstev. Následující článek berte jako výzvu k účasti.

  Vznik SNOWBOARD clubu ve Stříbře
  (Kožuch, Sport, 02.10.2004)
  S příchodem podzimu si dovolujeme informovat všechny zájemce a krotitele ďábelského vynálezu snowboardu, že se připravuje založení sportovního klubu (pracovní název) - DRAKEMACHINE CLUB STRIBRO. (Pokud se podaří získat podporu některého známého výrobce z oblasti snowboardu a bude-li mít zájem o sponzorování této činnosti – předpokládá se konkrétní pojmenování klubu).
  Ptáte se proč něco takového?

  Den otevřených dveří
  (Redakce, Sport, 21.09.2004)
  Horolezecký kroužek Skoba pořádá na Svatého Václava (28.9.) den otevřených dveří. Do stříbrského Domu dětí a mládeže si od 10 do 14 hod. můžete přijít vyzkoušet lezení na umělé stěně a seznámit se s činností kroužku. Pro bližší představu si můžete prohlédnout následující fotografie ...

  Což takhle dát si petanque II.? Sraz na podpoření výstavby hřiště na petanque - 4.8.2004 v 15.00 hod. ve vinárně U rybiček
  (o.s. Stříbrští občané městu, Sport, 19.07.2004)
  První příspěvek – článeček o petanque - nám docela pěkně rozběhl debatu ve fóru ohledně postavení hřiště na petanque (bulodromu). Po zvážení všech došlých návrhů a rad ( bylo jich docela dost za což všem děkujeme ) jsme se rozhodli prosadit návrh na umístění bulodromu do nově rekonstruovaných minoritských zahrad.

  5. setkání české a německé mládeže
  (Redakce, Sport, 04.06.2004)
  Zveme všechny mladé lidi od 16 do 26 let, kteří mají radost z pohybu, zajímá je sport a hry a chtějí spolu s dalšími mladými Čechy i Němci dát signál pro demokracii, toleranci, porozumění a solidaritu.

  Což takhle dát si petanque?
  (Jiří Markalous, Sport, 06.05.2004)
  Tak nám konečně postavili tartanovou dráhu. Huuurrrááá konečně. Ještě si musím koupit nový tretry a jdu si zaběhat. Ale ejhle, co jsem si to dovolil vlézt na novou dráhu, nejsem člen atletického klubu, takže tu nemám vůbec co pohledávat.

  MS v hokeji - velkoplošné projekce
  (Redakce, Sport, 30.04.2004)
  Všichni fanoušci hokeje jsou zváni do stříbrského kulturního domu na velkoplošné projekce přenosů ze zápasů našich reprezentantů z Mistrovství světa v ledním hokeji.

  30.4. (20:00) ČR - RAKOUSKO
  2.5. (16:00) ČR - ŠVÝCARSKO
  3.5. (20:00) ČR - KANADA


  Restaurace otevřena. Ženy a dívky mají vstup zdarma. Ostatní pouze za 20,- Kč.

  Co třeba zkusit snowboard (2. pokračování)
  (Kožuch, Sport, 21.10.2003)
  Když jsem po napsání úvodní části o snowboardu připravoval další pokračování, vzpomněl jsem si na mého bývalého spolužáka ze školy, který jako jeden z mála našeho ročníku nechodil do tanečních. Chcete vědět proč?

  Blíží se nám zima a tak co třeba zkusit snowboard
  (Kožuch, Sport, 09.10.2003)
  Nerad bych se vám snažil podsouvat názor, že je tu něco nového a převratného. Je to už více než 20 let, co se první nadšenci snažili na prknech trochu podobných dnešnímu snowboardu sjíždět sněžné svahy a sklízeli nejen posměch, ale museli navíc překonávat různé nesmyslné zákazy v podobě používání lyžařských vleků, sjezdovek, atd. Tato doba je ale skutečně pryč a mezitím si tento sport získal tisíce příznivců a proto nezbývá, než Vám Snowboarding vřele doporučit.

  Cyklovýlet ke zřícenině hradu Buben
  (Pavel Nedbal, Sport, 14.08.2003)
  K hradu je možno cestovat vícero trasami a využít obou břehů řeky Mže. Jede se v terénu po nezpevněných stezkách, ale i po vedlejších komunikacích. Při volbě nejdelší trasy (cca 45 km) lze výlet prodloužit na dva dny. Buben leží za hrází vodní nádrže Hracholusky, takže přenocovat můžete v místním kempu (já využívám pohostinství i nocleh ve vesnici Jezná, kolem kostela se dostanete ke statku "Mottlštajn", kde po domluvě s majiteli lze postavit stan na jejich zahradě nebo přespat v chatce).

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat nakliyat Ev eşyası depolama Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat kiralik bahis sitesi kum fiyatları

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz