Stříbro:   stribro.net   strom   snk-ed   ostrostřelci   lan-párty

Stříbro.net

Dnes je 17. 10. 2021     Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš Přidat k oblíbeným stránkám Rozšířené
Hlavní menu

Webmail stribro.net

Ukázka z fotogalerie
Stříbro slavnosti 2008 - 2
sobota
zobrazení: 4463
známka: 0

Nejnovější komentáře
 • mon cler Verkauf Mon cler Outlet-Store <strong><a href="http://www . . . (Najdi 100 rozdílů, aneb nedělá z nás někdo blbce?)
 • <strong><a href="http://www.luxurywatcheslove.com/de/&qu ot;>Re . . . (Zastupitelé proti občanům - reportáž v ČT)
 • <a href="http://www.monclerinosterreich.me/de/&q uot;>moncler Verkauf . . . (Zajistí pouliční kamery bezpečí? Nikoliv.)
 • <strong><a href="http://www.daunenjackewiemoncler.co/de/ "> . . . (Advent v lese 2012)

 • Syndikace obsahu
  RSS ATOM

  Počet zobrazených článků: 25 (z celkem 75 nalezených)

  | 0-50 | 50-75 |
  Divočák fest No. 6 - Stříbro 26.6.2004
  (o.s. Stříbrští občané městu, Hudba, 09.06.2004)
  V sobotu 26.6.2004 se již po šesté v řadě uskuteční stříbrský letní festival alternativní hudby "DIVOČÁK FEST". Tuto tradiční akci s nezaměnitelným zvukem a v nezaměnitelném prostředí letního kina ve Stříbře pro Vás připravilo o.s. STROM ve spolupráci s domácí hudební skupinou COWARD a Městským kulturním střediskem.

  Program kina (červen)
  (Redakce, Film, 01.06.2004)
  Do prázdnin zbývá pouhý měsíc. Venku už začíná být opravdu hezky, a tak bude těžké vyměnit slunečný večer za potemnělý, chladný sál se stříbrným plátnem. Možná, že si v červnovém programu stříbrského kina Slavia najdete tahák, který Vás k návštěvě přiměje. A za měsíc HURÁ do "letňáku"!

  Program kina (květen)
  (Redakce, Film, 04.05.2004)
  S menším zpožděním je tady květnový program kina Slavia. Z předložené nabídky asi nejvíce vyčnívá černobílý film CASABLANCA z roku 1942. Je to opravdová klasika, kterou byste si neměli nechat ujít. A ostatní filmy? Podívejte se na hodnocení, přečtěte si recenze a pokud Vás některý film zaujme a počasí zrovna nebude nakloněné k obhlídce vyhřátých mezí, vyražte do kina.

  VIII. Floriánská pouť v Bezdružicích
  (Redakce, Kultura, 27.04.2004)
  O nadcházejícím víkendu se bude konat spousta různých kulturních akcí. V nedalekých Bezdružicích se koná pouť, jejíž program je opravdu bohatý. Takže pokud Vám nebude vyhovovat stříbrská country-dechovková zábava, můžete vyrazit třeba tam.

  Květnové oslavy s jízdami zvláštních vlaků s parní lokomotivou 535.0432 „Kremák“
  (Redakce, Kultura, 26.04.2004)
  Jak se stalo před několika lety již tradicí, pořádá i v tomto roce Iron Monument Club Plzeň ve dnech 8. a 9. května 2004 jízdy zvláštních vlaků v okolí Plzně. Tím přispívá do bohatého programu oslav 59. výročí osvobození Plzně americkou armádou.

  Stříbro, město v Evropě
  (Redakce, Kultura, 19.04.2004)
  V sobotu 1. května 2004 přistoupí Česká republika k Evropské unii. Při příležitosti této významné události pořádá o.s. Stříbro 2000 s pověřením města Stříbra slavnost, jejíž program Vám přinášíme.

  Oldies party bude pokračovat
  (Jiří Markalous, Kultura, 05.04.2004)
  V sobotu 27.3.2004 proběhla v KD už druhá Oldies disco party pořádaná Komisí pro kulturu a sport.

  Program kina (duben)
  (Redakce, Film, 01.04.2004)
  Dubnový program kina Slavia je prošpikován několika skvělými filmy. Navíc máte možnost stát se, při promítání prvních třech, účastníky filmového festivalu Finále Plzeň 2004, protože tyto filmy budou přenášeny do stříbrského kinosálu pomocí satelitního přenosu. Třešničkou na dortu je účast režiséra filmu S BRÁCHOU NA ALJAŠCE - SEVERNÍ ŘEKA při jeho uvedení. Tleskáme vedoucímu stříbrského kina!

  Literární soutěž
  (Redakce, Literatura, 31.03.2004)
  Občanské sdružení Neraweb vyhlašuje bleskovou literární soutěž: O nejzajímavější velikonoční příběh s podtitulem „Nic horšího se mi stát nemohlo“. Příběh musí být do rozsahu 1 ns. Autoři příspěvků uvedou jméno, příjmení, bydliště a rok narození. Soutěž není limitována věkem. Vítězné práce budou otištěny na www.neraweb.cz a také předneseny na slavnostním večeru, kdy bude soutěž vyhodnocena spolu s předchozí soutěží „Dobrý konec pro Krysaře“. Autoři budou odměněni věcnými cenami. Soutěžní příspěvky posílejte na : soutez@neraweb.cz do 30. dubna 2004.

  Letní umělecký víkend ve Stříbře se bude konat!
  (Petr Patočka, Kultura, 26.03.2004)
  I přes macešský postoj zastupitelstva města Stříbra se nakonec díky přízni, podpoře a příslibu jiných subjektů, WORKCAMP - STRIBRO 2004 bude konat!

  Program kina (březen)
  (Redakce, Film, 01.03.2004)
  S prvním březnovým dnem Vám přinášíme čerstvý program stříbrského kina. Poprvé v nové podobě, která je určitě obsažnější a snad i přehlednější. U každého filmu najdete mimo jiné také hodnocení a odkazy na další informace nebo recenze. Tak čtěte, pište komentáře a choďte do kina!

  Program kina (únor)
  (Redakce, Film, 28.01.2004)
  Únorová nabídka stříbrského kina vypadá téměř jako přehled loňských propadáků. Toho, kdo zažil předsametové období, možná potěší německý film GOOD BYE, LENIN a příznivce romantických komedií ze "starých dobrých časů" film KAŠLU NA LÁSKU. Ostatní nestojí za nic.

  Program kina (leden)
  (Redakce, Film, 07.01.2004)
  Stříbrské kino Slavia začíná promítat od příštího úterý. Lednová nabídka je podle nás dosti slabá, a tak nevíme který film Vám pro tentokrát doporučit. Snad akční KILL BILL nebo rodinný HLEDÁ SE NEMO.

  Když Vánoce, tak na plese
  (Jan Dauda, Kultura, 07.12.2003)
  Je tu předvánoční čas a jako každý rok je tu pro Vás připraven ples s ryze vánoční tématikou. Je to ples Vánoční.

  Program kina (prosinec)
  (Redakce, Film, 30.11.2003)
  V první, větší "polovině" prosince nás čeká dvanáct promítání devíti filmů. V té druhé už jen gauč, cukroví, řízky, bramborovej salát a spousta okoukaných pohádek v "bedně". Takže si nenechte proklouznout mezi prsty poslední letošní příležitost k návštěvě kina. Naším tipem jsou HODINY, MATRIX REVOLUTION a rodinný fim HLEDÁ SE NEMO.

  Program kina (listopad)
  (Redakce, Film, 30.10.2003)
  V listopadu nás čeká patnáct filmů včetně dvou určených pro dětské diváky. Bude veselo, protože je připraveno celkem sedm komedií plus skvělá DOBA LEDOVÁ. Dalšími trumfy na listopadovém programu jsou český film ŽELARY a americký biografický film FRÍDA nominovaný na šest Oscarů.

  Program kina (říjen)
  (Redakce, Film, 10.10.2003)
  MKS nám tentokrát nezaslalo přehled promítaných filmů, tak jako v předchozích měsících. Proto jsme nejdříve uvažovali o tom, že program kina nezveřejníme. Po několika žádostech čtenářů jsme však usoudili, že jim říjnový přehled promítaných filmů chybí. Teď je tedy k dispozici včetně popisků a odkazů na recenze.

  Punk v letním kině
  (Lukáš Hrábek, Hudba, 22.09.2003)
  Poslední prázdninová sobota přilákala do Stříbra příznivce rockové hudby a punku z celého západočeského kraje. V areálu letního kina se totiž konal festival Na zelené louce, na kterém vystoupilo celkem osm skupin - Trvalé následky, V rámci možností, Taras Bullba, In Public Ill, Sex deviants, Řeťezová reakce, Disharmonici a Pivo zdarma.

  Program kina (září)
  (Redakce, Film, 04.09.2003)
  V září končí promítání v letním kině, takže máte poslední tři možnosti k návštěvě. S létem ale nekončí filmová nabídka. Dalších 12 filmů včetně dvou pro rodiče s dětmi je pro Vás připraveno ve zbylém období. V srpnu prý byla návštěvnost rekordní, a tak doufáme, že i na září jsou vybrány filmy, které Vás zaujmou a přivedou do kina.

  NO DRUGS, NO LIMITS – ohlédnutí …
  (o.s. Stříbrští občané městu, Kultura, 31.08.2003)
  První naše akcička uskutečněná pouze v režii STROMu - „taneční párty pod širým nebem“, konaná 22.srpna 2003 v areálu nového letního kina u náměstí, je za námi a asi by bylo dobré, něco málo napsat a přidat nějakou tu fotečku.

  NO DRUGS–NO LIMITS - 22. srpna letní kino (minoritský klášter)
  (Hagens, Kultura, 30.07.2003)
  Tak se nám to pěkně blíží a proto uvedu pár nových informací k připravované akci. Začátek této hudebně taneční akce je plánován na 19.00 hodin, kdy to celé vypukne, ale var by měl nastat až po zapadnutí slunka, což nám umožní prostor pěkně rozsvítit. Ukončení akce předpokládáme na cca 3-4 hodinu ranní – dle zájmu, počtu účastníků a úrovně akce. Vstup je omezen věkově a to od 15 do 115 let.

  Program letního kina (srpen)
  (Redakce, Film, 24.07.2003)
  Na druhý prázdninový měsíc si pro nás Městské kulturní středisko připravilo několik filmových trháků. Tak nezbývá, než doporučit - přečtěte si tento článek, který mimo přehledu filmů obsahuje i přímé odkazy na recenze a CHOĎTE DO KINA!
  Nepřehlédněte, že od 2.8.2003 do 14.8.2003 se filmy promítají od 21:30 hod. a od 16.8.2003 už od 21 hod.!

  Srpnové rockové koncerty ve Svojšíně
  (Tomáš Möller, Hudba, 22.07.2003)
  Rock club "Na Rychtě" ve Svojšíně je už několik let garantem nezávislé kultury v regionu. Před asi 8 lety zde, přestavbou bývalé konírny, vznikl malý sál, který svou velikostí přesně vyhovuje akcím klubového charakteru. I letošní srpen zde najdete několik akcí, mimo jiné i dva rockové koncerty.

  Program letního kina (červenec)
  (Redakce, Film, 10.07.2003)
  Chcete vědět co se promítá v letním kině, které najdete hned vedle stříbrského náměstí? Na letošní červenec se MKS podařilo získat poměrně slušné filmy. Každý si určitě vybere.

  Malé ohlédnutí aneb Divočák za všechny minimální prachy ???
  (Petr Patočka, Hudba, 08.07.2003)
  STROMu se díky menšímu administrativnímu průtahu s registrací ( časově to bylo za pět dvanáct ..!! ) podařilo podat žádost na zasedání zastupitelstva města Stříbra o finanční dar na akci Divočák fest VI. Vzhledem k rozpočtu akce – který byl cca 50 tisíc Kč bylo žádáno o dar ve výši 10.tisíc Kč. ( No ale nakonec bylo odsouhlaseno 5.tisíc Kč !! )

  | 0-50 | 50-75 |

  Čtenář

  Uživatelské jméno:

  Heslo:
  Registrace nového čtenáře!
  Info o registraci


  Novinky na Stříbro.net
  04.12.2011: Nové mapy
  Dnes byly zprovozněny nové mapy. Zobrazit lze jak klasickou, tak i leteckou nebo turistickou mapu. K dispozici je i zobrazení turistických tras a cyklotras.

  17.05.2011: Nefunkční kamera
  Omlouváme se za nefunkčnost webkamery v Benešově ul. Zjišťujeme důvody, proč nefunguje.

  03.01.2011: Nová webkamera
  Stříbrské webkamery byly rozšířeny o on-line pohled na pěší zónu v Benešově ulici.


  Nejnovější inzeráty
  Nejsou žádné inzeráty.

  Kalendář
  <<  Říjen  >>
  PoÚtStČtSoNe
      1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  Aktuální kurzy
  Ubytování Pelhřimov.

  Uluslararası zati eşya taşımacılığı didim şehirler arası nakliyat https://www.cerrahoglunakliyat.com evden eve nakliyat Şırnak evden eve nakliyat adana evden eve nakliyat Siirt evden eve nakliyat batman evden eve nakliyat şanlıurfa evden eve nakliyat

  Za obsah článku plně zodpovídá jeho autor a jeho názor nevyjadřuje postoj provozovatele. Převzetí materiálů je možné pouze se souhlasem autora.
  Tyto stránky provozuje občanské sdružení Stříbrští občané městu IČ: 26633345 a jsou vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

  NAVRCHOLU.cz

  Pokud naleznete jakoukoliv chybu, dejte nám, prosím, vědět zde.
  optimalizace PageRank.cz