Petice proti záměru výstavby

Autor: o.s. Stříbrští občané městu <strom(at)stribro.net>, Téma: Život ve městě, Vydáno dne: 23. 05. 2012


Dnes nám do rukou doputovala Petice, jejíž úkolem je posbírat co nejvíce podpisů občanů Stříbra, kteří nesouhlasí se záměrem výstavby takzvané výrobny elektrické energie neboli plazmové spalovny komunálního odpadu v areálu bývalých kasáren.

NE záměru výstavby výrobny elektrické energie v areálu bývalých kasáren

Pokud máte zájem tuto petici podepsat, můžete si stáhnout petiční arch, vytisknout a podepsat. Popřípadě ho dát k podpisu vašim známým a lidem, kteří mají stejný názor na záměr výstavby plazmové spalovny odpadků ve Stříbře.
Svým podpisem můžete dokázat panu Nenutilovi, že plná obřadní síň radnice, včetně galerie, při zasedání zastupitestva je dostatečně silný hlas občanů, ale ne jen pouze nějaký výkřik 70-ti členné skupinky lidí, ... jak se vyjádřil pan senátor.

Vyplněné archy (i částečně) je možné doručit, ideálně do 31.5.2012, na pokladnu čerpací stanice Benzina ve Stříbře nebo přímo zástupci petičního výboru panu Pavlu Půtovi na adresu: Stříbro, tř. 5. května 727.© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.