Na osmém ročníku Pískovny zahraje osm kapel

Autor: Petr Patočka <petr.patocka(at)stribro.net>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 25. 06. 2009


Stejně tak jako k létu patří teplé počasí a prázdninová atmosféra, k červenci patří ve Stříbře navíc jeden hudební festiválek zvaný PÍSKOVNA (většině z vás jistě známý). Jak již samotný název naznačuje, místem konání je jako vždy pískovna v Nádražní ulici ve Stříbře (naproti stavebninám, vedle sběrny surovin). V letošním roce se připravuje již osmý ročník a věřte, že 18.7.2009 bude dost důvodů tento hudební festival navštívit.

Tak jako v letech minulých se i letos od cca 14.00 hod na provizorním zastřešeném pódiu vystřídá několik hudebních seskupení a nebudou chybět již oblíbené doprovodné soutěže jako např.: pivní král a královna, Tarzan - neboli hod pivním sudem na dálku a další ...
Letošní VIII. ročník přinese širokou hudební nabídku, přičemž se vám představí skupiny VIPÝCHANÁ FČELA, BIT-A-NAIL, ROCKA ROLLA, ABUSED, RAGULIN GANG, V3SKA, COWARD a DVA A PŮL CVRČKA.
Hlavní pořadatelé (M. Beneš, M. Rybecký a P. Patočka) pro vás po roce připravili hudební akci, kterou musíte navštívit. Už samotné heslo VIII. ročníku: "Kdo na Pískovně nebyl, jako by nebyl", jasně naznačuje, kam 18.července nejen za hudbou jít.
Je asi zbytečné vyjmenovávat co všechno lze na Pískovně spatřit a zažít, a tak jen zdůrazním, že kvalitní ozvučení, osvětlení a občerstvení je samozřejmostí. Přijměte tedy naše pozvání a na Pískovně VIII naviděnou.

P. Patočka© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.