Alcoa dokončila prodej obchodu kabelových svazků a elektrických distribučních systémů společnosti Platinum Equity

Autor: Administrator <>, Téma: O čem se mluví, Vydáno dne: 16. 06. 2009


NEW YORK - 15. června, 2009 - Alcoa dnes oznámila, že dokončila prodej svého obchodu kabelových svazků a elektrických distribučních systémů společnosti Platinum Equity, soukromé akciové společnosti se sídlem v Kalifornii. Podmínky prodeje nebyly zveřejněny. Obchod s kabelovými svazky a elektrickými distribučními systémy je největší částí Alcoa Elektrických a Elektronických systémů, jejichž prodej oznámila společnost v lednu.

AlcoaProdej Elektrických a Elektronických distribučních systémů je součástí komplexního usilí soustředit se na podnikání, kde má Alcoa silnou technickou a základní převahu. Tato snaha poskytne lepší zdroj prostředků pro strategické podnikání, zlepší finanční výkonnost a stanoví silnou základnu pro růst.

Tento obchod s kabelovými svazky a elektrickými distribučními systémy má závody ve 13 zemích celého světa a zaměstnává přibližně 17,500 lidí. Včetně obchodu s kabelovými svazky a distribučními systémy Alcoa nyní zaměstnává přibližně 63,000 zaměstanců v 31 zemích po celém světě. Alcoa očekává, že ve spojitosti s uzavřením této transakce, zaznamená v druhé čtvrtině roku 2009 ztrátu.

Alcoa pokračuje v jednáních s několika stranami o prodeji zbývající části obchodu (Elektrické a elektronické systémy), který se sestává z Elektronické části. Tento obchod má přibližně 500 zaměstnanců ve 3 evropských zemích.

Investor Contact:
Matthew Garth
(212) 836-2674

Media Contact:
Kevin G. Lowery
(412) 553-1424
Mobile (724) 422-7844© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.