Přišla letní krize odvozu tříděného odpadu. Už zase.

Autor: Redakce <redakce(at)stribro.net>, Téma: Život ve městě, Vydáno dne: 07. 08. 2008


S železnou pravidelností se několikrát do roka objeví období, kdy popelnice a kontejnery na tříděný odpad přetékají. A tak se papíry, sklo, fólie a PET lahve válejí všude v okolí těchto nádob. Je snad v období prázdnin více odpadu? Nebo jsou snad z důvodu dovolených kontejnery na tříděný odpad vyváženy méně častěji? Proč už se konečně někdo odpovědný na Městském úřadě nechytne za nos a pravidelným kolapsům systému třídění odpadů nevěnuje více pozornosti?
Celý problém jasně dokládá i zpráva s fotografií, pochopitelně naštvaných obyvatel Stříbra, která dnes dorazila do naší redakční schránky A nejhorší na došlé zprávě je to, že se týká památkové zóny města. Tedy místa, které by mělo být naší chloubou a kterým prochází spousty návštěvníků našeho jinak krásného historického města.

Nepořádek u popelnic

Děkujeme našemu Městkému úřadu za to, že můžeme platit vyšší daň z nemovitosti a slušný poplatek za vývoz odpadků za všechny členy rodiny včetně dětí. Za to máme krásný výhled z oken na smetiště. Je pravda, že z radnice sem vidět není. Naposledy byly tyto kontejnery vyprázděny 28.7.2008 . Je tento krásný pohled výsadou obyvatel ulic Kostelní a Žižkova?

rod. Nezbedova

 

Máte podobný problém v blízkosti svého domu? Dlouho nikdo nevyvezl kontejnery na tříděný odpad? Napište nám, pošlete fotografie. Vaše poznatky zveřejníme.© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.