Podpořte Katchenku svým hlasem

Autor: Kateřina Špetová <>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 01. 04. 2008


Do naší redakční pošty dorazil mail s prosbou čtrnáctileté Katky, jestli bychom nezveřejnili odkaz na její videoklip, který zaslala do soutěže Zazpívej si na Ewa tour 2008. Soutěž s hlasování probíhá do konce tohoto týdne (5. dubna) a najdete ji na stránkách Ewy Farné (www.ewafarna.cz). Katka je v době vydání tohoto článku na 2. místě v Plzeňském kraji. Rádi odkaz zveřejňujeme, posíláme také svůj hlas do hlasování a držíme palce! A co Vy? Líbí se Vám jak Katka zpívá? Podpořte ji svým hlasem.

Vážení stříbrští občané, dovoluji si Vás oslovit s prosbou.
Protože ráda zpívám, přihlásila jsem se do soutěže s nazpívaným klipem od Ewy Farné a nyní probíhá internetové hlasování . Protože je hlasování omezené IP adresou, tak potřebuji sehnat co nejvíce různých příznivců (různých PC). Na stránkách
www.ewafarna.cz je možné shlédnout můj klip. Bude-li se Vám líbit a jste ochotni věnovat chvilku zaregistrování se, hlasujte, prosím, pro klip "Katchenka". Podpoříte mě a já Vám předem děkuji.

Jmenuji se Katka Špetová, je mi 14 let, bydlím  ve Stříbře a studuji na gymnáziu.

Odkaz na Katchenky klip© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.