Větrný park Stříbro - představení

Autor: Tomáš Möller <tomas.moller(at)stribro.net>, Téma: Život ve městě, Vydáno dne: 20. 03. 2008


Společnost ČEZ Obnovitelné zdroje si vytipovala okolí města Stříbra jako vhodnou lokalitu pro výstavbu větrného parku, který by se měl podle představ investora skládat ze 13 větrných elektráren. Zastupitelé Stříbra už před nějakým časem vyslovili souhlas se záměrem výstavby, a tak může ČEZ Obnovitelné zdroje zahájit první kroky k získání všech nutných povolení, která jsou pro výstavbu nutná. Při takovéto stavbě je nutné vypracovat i Zprávu o vlivu na životní prostředi (EIA), ke které se může vyjádřit kdokoliv. Možná i proto začal včera ČEZ Obnovitelné zdroje s informační a přesvědčovací kampaní. V kině Slavia ve Stříbře se konala prezentace větrných elektráren a větrného parku Stříbro. Veškeré materiály z prezentace najdete v článku.

Ke vloženým prezentacím asi netřeba nic dodávat. Veškeré informace najdete shrnuté v nich. Jen bych se chtěl omluvit za některé pracovní texty, které se mi nepodařilo z prezentací odstranit.

Prezentace - Větrné elektrárny:

Otevřít prezentaci v novém okně

 

Prezentace - Větrný park Stříbro:

Otevřít prezentaci v novém okně© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.