Hudba jednoho města - hudba města Stříbra

Autor: Redakce <redakce(at)stribro.net>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 21. 12. 2007


Tradiční pořadatelská trojice Bída Band, Coward a STROM by vás ráda pozvala na další ročník Hudby jednoho města. Pro neznalé - hudební přehlídky hudebních skupin, které působí ve městě Stříbře a jejichž členům se podaří o 1. svátku vánočním se sejít a vystoupit před svými fanoušky. Letošní večer plný muziky bude ještě obohacen o vystoupení hosta - Míši Leichta (Cop, Forehand, ...), který Vám určitě zahraje něco ze své poslední sólové desky.

A kdo letos na na Hudbě jednoho města vystoupí? Všichni pořadatelé plně doufají, že si budeme moci poslechnout všechny, kteří svou účast přislíbili. Účast kapel je totiž každým rokem sázkou do loterie. V čase vánočním se lehce stane, že někdo svou účast na poslední chvíli odřekne a v čase zimním je obvyklé, že někdo nastydne a potom třeba nemůže zpívat. Uvidíme ...

Plakát - H1M

Jak jste mohli vidět na plakátech, na prknech pódia stříbrského Kulturního domu bychom měli přivítat následující skupiny a jednotlivce:

Míša Leicht - bluegrass
Silwer - hard rock
Kotlíkáři - country
Bída Band - folk
SPZ 06-05 - punk
DJ Ropucho - ???
Revolewer - rock
Ragulin - rock
Coward s překvapením - hard rock

Tak nezapomeňte! Hudební přehlídka startuje v úterý 25.12.2007 v 19 hodin.© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.