TANEC V JETELI

Autor: o.s. Stříbrští občané městu <strom(at)stribro.net>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 26. 04. 2006


A je to tady! Ještě před pár týdny byla kosa jak v Rusku a dnes? Tričko, kraťasy a opalovačka. Musíme věřit, že to počasí vydrží minimálně až do sobotního večera, a nezačne třeba sněžit. Koná se totiž druhý ročník předbeltainu (den před keltským svátkem jara) na prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie (u čerpací stanice Agip) ve Stříbře.

Hlavním programem je koncert, kde uslyšíte dravé, hravé i melancholické písně muzikantského seskupení z jižních Čech s příznačným názvem TANEC V JETELI. Úspěšná kapela hraje vlastní skladby autorského dua Fuka & Rajdl ve folkovém stylu s lehkou inspirací klasickým blues. Přijďte si poslechnout kvalitní hudbu, napít chladivého moku a opéct třeba klobásy nad ohněm a oslavit tak (možná) definitivní konec dlouhé ladovské zimy. Ale projistotu se pořádně oblečte. Jak totiž víme, globální oteplování znamená lokální ochlazování s deštěm. Srdečně Vás zve sdružení STROM.

P.S.: Vstupné je ZDARMA.


Tanec v jeteli

Kapela: Tanec v jeteli - folk & blues acustic style

Složení:
STANDA FUKA - kytara, zpěv TÁBOR
DAVID RAJDL - kytara, zpěv ČESKÝ KRUMLOV
HELENA LAUTERKRANZOVÁ - zpěv TŘEMEŠNÁ
JAN VYŠATA - foukací harmonika, djembe, zpěv PRAHA
ROBIN SEKANINA - housle STŘÍBRO
DAVID ŘEZNÍČEK - baskytara ČESKÉ BUDĚJOVICE© WWW.STRIBRO.NET - Publikování nebo šíření textu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.